Talententeam SBO A1

Talententeam SBO
MP 10
BP 17

Wedstrijden (Promotieklasse A)

Ronde Datum Thuis Uit Uitslag
Ronde 1 18-11-2016 Talententeam SBO A1 Minerva A1 - 1½
Ronde 2 01-10-2016 Krimpen a/d IJssel A1 Talententeam SBO A1 1 - 3
Ronde 3 01-10-2016 Talententeam SBO A1 Hoogland A1 2 - 2
Ronde 4 12-11-2016 KC Chesscool A1 Talententeam SBO A1 1½ -
Ronde 5 12-11-2016 Talententeam SBO A1 KC Chesscool A2 1 - 3
Ronde 6 10-12-2016 Promotie A1 Talententeam SBO A1 0 - 4
Ronde 7 10-12-2016 Talententeam SBO A1 Charlois Europoort A1 2 - 2

Persoonlijke Resultaten

Speler Rating 1 2 3 4 5 6 7 # Pt. TPR Kl. W-We
Elgersma S.J. (Simon)19801 - - ½01R½531949-2-0.2
Klapwijk S.H. (Stijn)1340½1½ - - - - 321146-1-0.35
Schooten van, L. (Lars)1880 - - - ½½1R½42.51719-1-0.49
Waardenburg , F.H. (Feline)176911½½01R07415272-0.76
Waardenburg , L.A. (Lisanne)18100101½1R174.518032-0.04
Jong de C.W.E. (Eliza)1416 - - 1 - - - - 11133410.06

Spelers

NaamELO#Pt.TPRW-WeKV
Elgersma S.J. (Simon)1980531949-0.2-2
Klapwijk S.H. (Stijn)1340321146-0.35-1
Schooten van, L. (Lars)188042.51719-0.49-1
Waardenburg , F.H. (Feline)1769741527-0.762
Waardenburg , L.A. (Lisanne)181074.51803-0.042
Jong de C.W.E. (Eliza)14161113340.061

Opgegeven Spelers

Dit team heeft nog geen opgegeven indeling