KNSB Jeugd Club Competitie 2016-2017

Navigeer snel naar uw klasse:
Meesterklasse A · Meesterklasse C · Meesterklasse D · Promotieklasse A ·

Meesterklasse A

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7 · Ronde 8
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Oud Zuylen Utrecht A115262.523.52.53.5444
2. STB A113211.53332.53.52.52
3. HMC Calder A11020.5222.5141.53.54
4. Messemaker A110180.512322.543
5. Spijkenisse A1818.51.511.512.543.53.5
6. Sliedrecht A1818121.51.52343
7. De Schaakmaat A18160.51.52.521.53.522.5
8. Klim-op A181601.531.5223.52.5
9. Landau A1814.50.50222.523.52
10. ASV A171101.52.5002.52.52
11. Leiderdorp A15120.50.520.51.5232
12. De Schaakmaat A25110010.52223.5
13. Moira-Domtoren A14100.5021.50.5122.5
14. STB A2311.52111.5220.51.5

Meesterklasse C

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7 · Ronde 8
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
1. De Waagtoren C11321.51.542.523.532.52.5
2. De Toren Arnhem C113202.5122.53.532.53
3. Almere C11319032.52.52.522.54
4. Spijkenisse C11018.51.521.52332.53
5. Staunton C11017.51.522222.532.5
6. Promotie C191921.51.5313.533.5
7. Klim-op C1918.50.51.5124342.5
8. Leiderdorp C1917.50.5132223.53.5
9. Op Eigen Wieken C1917122.520.523.53.5
10. STB C18181.51.5222243
11. Ten Boer C18181.521.523314
12. Minerva C1816110.532.51.52.54
13. De Toren Arnhem C28131100.52.52.532.5
14. Sneek C17161.52011.52.53.54
15. Landau C1714.501.512.521.533
16. Hoogland C1616.511.52121.53.54
17. HMC Calder C1615.5131.51.5221.53
18. Klim-op C26151.501.5132.51.54
19. Tegelen C1613.510.50.5212.524
20. Botwinnik C1611.510.51.512.502.52.5
21. Caissa-Eenhoorn C13110.51.510.5021.5,4
22. Het Kasteel C125001.512.5,0
23. Vrij0000

Meesterklasse D

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7 · Ronde 8 · Ronde 9
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
1. STB D116251.5332.532.533.53
2. Klim-op D11523.52.52.52142.5333
3. VAS D1142411.5332.53334
4. Almere D11223.512133.52443
5. De Toren Arnhem D11223.51.5311333.53.54
6. Klim-op D21119.510.512.52.53423
7. VAS D21021.51.51.5212.52344
8. STB D21018.5101.5332.53.51.52.5
9. Leiderdorp D110181.5112.52.5232.52
10. Magnus Leidsche Rijn D191911.51.5223233
11. Stormpionnen D191800.51.521.533.533
12. KC Chesscool D1918011223423
13. Haren D191811.5223122.53
14. Purmerend D1917.51112232.532
15. RSR Ivoren Toren D1917.51103.532.5231.5
16. Almelo D1916.50.522120.532.53
17. Almere D2915100132.522.53
18. SKS D18201.5221.531144
19. Landau D1818110.520.53244
20. Moira-Domtoren D1817.50.52.521.521224
21. Messemaker D1718111121443
22. Minerva D17171.511.5132232
23. De Pionnetjes D1715.501.51.51.502333
24. De Pionier D1715110121333
25. De Toren Arnhem D2615121022124
26. Ten Boer D1512.5112.5100142
27. Tegelen D1412.5120112041.5
28. Vrij48004,4
29. Sneek D136.50011022.50,0

Promotieklasse A

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. KC Chesscool A11223.51.542.5443.54
2. Talententeam SBO A110172.5212342.5
3. Charlois Europoort A1101602232.533.5
4. KC Chesscool A2917.51.532142.53.5
5. Hoogland A1914.502132.52.53.5
6. Krimpen a/d IJssel A1810.50102.52.522.5
7. Promotie A171201.51.52.542.5,0
8. RSR Ivoren Toren A1615.511.51.51.53.53.53
9. BSG A1612.50.50.50.51.52.534
10. Minerva A14121.51.51.50.5133
11. Haren A1250100.5012.5
12. Opsterland A1160.50.51.5,4111.5