Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Smits, R.C.M. (Rob)60050211785
Broos, S.J. (Simon)66503031635
Belt van den, H.T. (Henk)77785181754
Albregtse, T. (Tjerk)79856921807
Poots, R.P. (René)80275801535
Weijde van der, A. (André)80282181562
Broekhuizen, T. (Tom)82131391654
Reede van, L. (Lito)82822191492
Davazdahemami, A. (Arzhang)83213351475
Kloet van der, V. (Victor)84028561554
Thomas, R. (Raymond)86714981499
Bianchi, M.B. (Mattia)88360140
Balasubramanian, S. (Shyam)88489391536
Ganguly, S. (Sumit)86295111556
Alhasan, S. (Shiraz)86955331205
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Albregtse, T. (Tjerk)79856921807
Balasubramanian, S. (Shyam)88489391536
Broekhuizen, T. (Tom)82131391654
Davazdahemami, A. (Arzhang)83213351475
Alhasan, S. (Shiraz)86955331205
Kloet van der, V. (Victor)84028561554
Poots, R.P. (René)80275801535
Weijde van der, A. (André)80282181562
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ahaloui, A. (Adam)88835780
Albregtse, T. (Tjerk)79856921807
Alhasan, S. (Shiraz)86955331205
Anema, W.J. (Walter)70402862012
Baas, G.J. (Gert Jan)84522571892
Balasubramanian, S. (Shyam)88489391536
Barendse, T.J.M. (Ted)71555552095
Behdani, M. (Mahdiar)88520190
Belt van den, H.T. (Henk)77785181754
Beltz, A.A.P.G. (Dolf)61523222068
Berg van den, M. (Mees)88788590
Berghout, S. (Stijn)81768941547
Beuker, J. (Jelle)85690330
Bianchi, M.B. (Mattia)88360140
Bilars, G.H. (Gerard)60445661572
Blanter, S. (Sofya)82751791804
Blees, E. (Enrico)79097812192
Borst, F. (Filip)75736431893
Bosma, A. (Arend)61702411985
Bosma, J. (Jan)83592631991
Bot, B.R.A. (Bernard)88817190
Bottema, T. (Timo)79289762073
Breton, M.R. (Mark)84978081644
Broek van den, W.J. (Willem-Jan)75595631904
Broekhuizen, T. (Tom)82131391654
Broos, S.J. (Simon)66503031635
Bruschke, A. (Alexander)83841561785
Buzing, P.C. (Pieter)76360902068
Cleef van, L.G.G.M. (Bart)84099290
Davazdahemami, A. (Arzhang)83213351475
Dekker, V.M.J. (Vera)88363660
Dijkstra, G.J. (Gert)77788261739
Dirkse, S. (Simon)73585491498
Donk van de, J. (Jan)67442431727
Dop van, A.J. (Arend)60981032142
Drenthen, A. (Arjan)84195431846
Dusseldorp van, B. (Brent)85741151725
Elsandel, K. (Khaled)88345841626
Eveleens, E. (Ed)81790831635
Evenhuis, W. (Wybe)72470971861
Freeke, M.F. (Matthieu)77283032348
Frehe, A.P. (Antoon)77668141639
Frissen, J.G.H. (Jan)72604731667
Gaehler, M. (Marco)85175202331
Gajadhar Sukul, V. (Vashish)85659311640
Gallardo Banez, T. (Tomas)80955601692
Ganguly, S. (Sumit)86295111556
Gelpke, R.F. (René)69695561680
Gennip van, A.D. (Sander)79468951815
Giri, A. (Anish)83590872778
Glimmerveen, M.A. (Martin)76763061955
Goes, S.F. (Sten)80264692192
Goossens, P.A. (Pieter)82798321844
Gosliga van, J.S. (Jouke)84762041852
Grebenshchirov, N.V. (Nikolay)88244200
Hafez Nezami, S. (Sobhan)88582010
Ham van, J. (Joop)83627281215
Hanewald, E. (Ernst)72763021265
Harmanus, N.C. (Norbert)81561811881
Hartog den, M.F. (Marijn)84197302172
Haslinger, S.G. (Stewart)83829242508
Hassan, A. (Aram)82605601591
Have ten, R.H.S. (Roland)79599192009
Hazeu, C.A. (Cock)83117321573
Heijgen van, D. (Diederik)78358721802
Heijnen, J.J. (Joris)8762809276
Hendriks, H. (Hans)81562801316
Hoekstra, G. (Gabe)8309081995
Hoogt de, I. (Ivar)79362912073
Hooven van den, E.C. (Evert)59757061927
Hortensius, L.M. (Lisa)80178782111
Huisman, E. (Edgar)70166141571
Hullegien, N.E. (Nils)88224071592
Hulshoff, M. (Mark)88300630
Huygen, C. (Kees)61883801611
Johnsen, K.C.S. (Kenneth)8782752515
Jong de, A. (Aad)74260671241
Kelder op den, J.M. (Joram)80390972288
Kloet van der, V. (Victor)84028561554
Kolk van der, J. (Jan)71681831412
Kortis, W. (Wim)65693872140
Korving, C. (Cornelis)60669511666
Kraakman, R.P.M. (Ronald)81573031627
Kumar, A.G. (Ashwin)87721372056
Kuzniatsou, A. (Aljosha)8725167593
Kuzniatsou, T. (Tim)8746991271
Kwaaitaal, M. (Maarten)83537411597
Laan van der, H. (Hugo)64473091574
Laan, J. (Jorick)82607801844
Le, M.L.A. (May Lynn)8715443236
Legemaat, G. (Gert)70708222216
Lisdonk van de, L.J.P.A. (Lucien)73605402023
Liu, T.L. (Todd)88784410
Lode, P. (Peter)72717151908
Maks, H.W. (Wouter)88817080
Malhoe, R. (Rani)8503143660
Meer van der, K. (Kees)73617281971
Meer van der, P. (Paul)86169161106
Meijer, W.J. (Wim)74071801271
Meulenbroek, K. (Kim)73822982144
Michielsen, J.R. (Joost)79079552403
Middelveld, M. (Martine)78710282030
Mors ter, A.W. (Adriaan)83005341709
Movahed Amlashi, M.A. (Shayan)88099770
Mulder, A.H. (Dolf)81959350
Munnik, T. (Talitha)80038091955
Napper, S. (Sophie)88046640
Narayan, N.S. (Nishant)86093481583
Neyssel, S.E. (Samuel)88300740
Nicolaas, J.J.M. (Han)80857151567
Nobel, C. (Corniel)80197151770
Oliehoek, A.Z. (Adrian)88788480
Oliveira Barbosa de, J.M. (Joao)85804511582
Oosterom van, C.D. (Chiel)79897842388
Oranje, R. (Richard)73537532005
Oskam, D. (Dejen)86867331153
Otter den, A.C. (Kees)80625051589
Poots, R.P. (René)80275801535
Prangers, T.G. (Toine-Gerard)80358631878
Raggers, J.C. (Julin)88499730
Reede van, L. (Lito)82822191492
Rekveldt, M.T. (Theo)76524911672
Reynes, R.M.D. (Rémi)88512270
Riet van, P.H.M. (Paul)65066321226
Ruijgrok, D.A. (Dennis)78127282284
Ruitenburg van, J. (Joost)74739392304
Salinas-Rodriguez, L.T. (Lucas Teodor)88507100
Sanz Mora, A. (Adrián)88628320
Sari, Y. (Yasin)88209772259
Scheffer, T. (Theo)87591020
Schleipfenbauer, B. (Bent)82575131898
Schreuder, F. (Ferdinand)85602111409
Shams Ghahfarokhi, P. (Parsa)87927840
Sibbing, Z. (Zimo)86725211584
Sierksma, W.O. (Wybe)74445471487
Singare, S. (Sarthak)88181611185
Singare, S.S. (Sachin)81481951480
Slaa, R. (Ricardo)75615762177
Smet, C. (Christophe)88675510
Smits, B. (Benjamin)80154471918
Smits, R.C.M. (Rob)60050211785
Smits, S. (Sebastiaan)79631752079
Stam, H.J. (Hans)81433552101
Stipdonk, H. (Henk)88196901602
Stoops, M. (Michael)85804291581
Sun, J.J. (Jing Jing)87176650
Sun, X.B. (Xiao Bei)87827630
Tamerus, H.A. (Henrik)71075291897
Thomas, R. (Raymond)86714981499
Tolman, H.W.F. (Hugo)8803465481
Tolman, M.T.J.D. (Mees)8832549435
Torenstra, J. (Jan)83446881212
Veenstra, A.H. (Arnt)81227191717
Velden van der, A.J.L. (Bram)79498762186
Venema, C.P. (Kees)73652151531
Verbaken, O.P. (Onno)74510482093
Verwer, C. (Cedric)8810648177
Verwer, O. (Oscar)8640313914
Visser, L. (Lars)88816970
Voogt, B. (Bob)61944192064
Voorberg, K. (Kees)79369731931
Vos, J.P. (Jan-Pieter)77178862102
Wagter, E.L. (Eric)84672831414
Weerts, R.J. (René)74394541546
Weijde van der, A. (André)80282181562
Wersch van, L. (Lennart)8800858533
Wiersma, A.A. (Arno)78657151896
Willik van der, B. (Bert)78061171125
Xu, C. (Chenjun)88469040
Zandwijk van, J.P. (Jan-Peter)67200212072
Zonderland, H. (Herman)79601171461
Zutis, G. (Geralds)8616905439
Zutis, V. (Valerijs)8658100156
Zwartveld, J. (Hans)80602832013
Zwemstra, L. (Bert)83064741411
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Vink, G.L. (Gerard)65984931702
Schenkelaars, V.F. (Vincent)73471201841
Stins, J. (Johan)76097561783
Biggelaar van den, D.F.A.M. (Don)77754711735
Agaian, J. (Juri)78164791676
Huizer, O.C. (Olivier)81012801729
Bosse van den, B. (Bart)81388341778
Schenkelaars, R. (Robin)83160221656
Groenendijk, P.A. (Patrick)83774681650
Hubert, M. (Michel)84311811840
Ada, O. (Onur)87424701566
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Schenkelaars, V.F. (Vincent)73471201841
Stins, J. (Johan)76097561783
Huizer, O.C. (Olivier)81012801729
Biggelaar van den, D.F.A.M. (Don)77754711735
Vink, G.L. (Gerard)65984931702
Agaian, J. (Juri)78164791676
Schenkelaars, R. (Robin)83160221656
Groenendijk, P.A. (Patrick)83774681650
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ada, O. (Onur)87424701566
Agaian, J. (Juri)78164791676
Bakhuijzen, N. (Nathan)88750860
Bax, M. (Marton)81506481367
Beck, L. (Leon)88678590
Beek van, C. (Christiaan)88681670
Beek van, W. (Winifred)88681780
Beetstra, J. (Jaap)77686841721
Berrevoets, J. (Jeroen)82720772012
Biggelaar van den, D.F.A.M. (Don)77754711735
Bingen, S.S.R. (Stanley)75790991168
Binnendijk, D.C.W. (Daan)72777541834
Binnendijk, W.G. (Wilfried)67509751860
Blitterswijk van, S. (Stefan)73502112298
Bosman, M.J.T. (Michiel)73601112358
Bosse van den, B. (Bart)81388341778
Briemen van, W.J. (Willem)72498252005
Brouwer, H.L. (Hidde Leander)8834540419
Cchung, C.Y. (Chi Yun)86453621953
Cchung, N.L. (Nyuk Lyn)86372001931
Chitimia, D. (Diana)8822891490
Coene, I. (Igor)80503502208
Cools, F.G. (Frank)87714331541
Corstjens, R. (Rolf)82844852085
Derksen, R.H. (Rick)71054611853
Dobbelaar, R.J. (Ruud)86076871786
Dorp van, K. (Karsten)8724122549
Dorp van, L. (Lukas)8724133835
Dorp van, Q.T. (Quirinius)78106492197
Dowit, P.B. (Paulus Benedictus)86072250
Drunick van, J.W. (Jan-Willem)67561341916
Dubbeldam, S. (Stef)88340890
Elewout van, K. (Kaya)8846739536
Erwich, F.A.G.M. (Frans)73626851881
Evenhuis, W. (Wybe)72470971861
Faydi, J.J. (Jonathan)80881571985
Feiner, R.H.P. (Reinier)75246271968
Fructuoso van der Veen, V.A. (Vincent)77969762164
Geertsma, F.J. (Folkert-Jan)74049691873
Gevers, E. (Ernst)77725672003
Groenendijk, P.A. (Patrick)83774681650
Haast, M.J.A. (Mark)80018292397
Haastert van, B. (Benjamin)8725970471
Haastert van, E.P.C. (Edwin)72898432462
Hankel, S. (Sander)8724111575
Heemskerk, W. (Wim)74407852178
Heer de, M. (Machiel)69585782217
Heijboer, H. (Herman)83849701795
Helfferich, G. (Gert)82684691097
Hellenberg, J.A. (Jan)59587992117
Henseler, J. (Jorgen)83217422048
Heun, J.C. (Jetze)84540721475
Hoeven van der, P. (Peter)76839511678
Hof van 't, E.C. (Eric)72394742068
Hofman, A.M. (Marnix)73655122178
Hoogeveen, L. (Lucas)8765735324
Hoogeveen, L. (Luuk)81940981592
Hooglander, J. (Jakob)8617862513
Hordijk, F. (Frank)72973891594
Hovsepyan, D. (Davit)8728698624
Hubert, M. (Michel)84311811840
Huizer, O.C. (Olivier)81012801729
Jap tjoen San, L. (Linda)71674352016
Jens, A.J. (Jelmer)76454072395
Jeu de, M.F.E. (Marcel)70752991972
Jong de, J.W. (Jan-Willem)76236822429
Karamoy, E. (Elliot)8630809570
Ketel van, R.A. (Raoul)72778202215
Kindt, M.R.J. (Manfred)67302952041
Knaap van der, J. (Jan)64805951866
Korving, F. (Frank)79556291721
Kuiper, M. (Machiel)82727811386
Kuipers, E.F. (Eelco)71463482314
Kuipers, T. (Talitha)8564677570
Kumar, D. (Dhruv)88242770
Lafeber, E. (Evert)80365561335
Ledderhof, C. (Contantijn)87960620
Li, K.K. (Kuo Kuo)8843428569
Meij van der, D. (Daniel)87880100
Minnema, R. (Rens)75411271791
Molsbergen, C.J. (Chris)62617611427
Mooij de, M. (Marco)79102101816
Nikolic, P. (Predrag)77299972574
Nyoto, E. (Elyas)88574090
Oei, H.I. (Ik)74576812003
Oosterom, C.J. (Cor)80151611244
Oosterom, E. (Erik)70929322036
Os den, S.G.M. (Makaio)88382690
Otten, R.U.M.M. (Remmelt)64357812091
Otto, P.F. (Paul)82218071221
Passenier, P. (Peter)85751162175
Peper, J.P.C. (Jeroen)86144520
Persson, T. (Tobias)8764822673
Pijpers, A. (Arthur)81020942480
Polak, A. (Alexander)82509132109
Pols, S. (Sieger)85899550
Riegman, T. (Timothy)88612370
Rijn van, B. (Baruch)8694631393
Roobol, M. (Martin)68977922287
Roosendaal, C.S.V. (Chris)72742892066
Rosendaal, F.R. (Frits)88598180
Rosendaal, T. (Tommie)88598290
Salomons, Q.R. (Quinten)84876221819
Scheer van der, H. (Henk)85825851853
Schelvis, R.J.H. (Richard)82337752138
Schenkelaars, R. (Robin)83160221656
Schenkelaars, V.F. (Vincent)73471201841
Schoppen, C. (Casper)84164192513
Schuering, A.A. (Arthur)62732561831
Serdijn, A.M. (Adinda)67539671996
Serdijn, G.O. (Geralt)68966042127
Sigida, I. (Ilya)8795864632
Sikkel, D. (Dirk)60370421901
Smeets, J.S. (Jan)77034102592
Sonneveldt, P. (Peter)80104861428
Spaans, C.J. (Coenraad)68150281859
Sprenger, J. (Jan)83380222497
Stelling, T. (Theunis)61905030
Stins, J. (Johan)76097561783
Stork, O.J. (Ornett)70711302049
Straver, R. (Robert)71583162143
Tekebayev, K. (Kaiyr)88597740
Termeulen, A. (Albert)60506272088
Thissen, T. (Thomas)72486041954
Tilburg van, J. (Jason)88598510
Tleis, M. (Mohamed)88543400
Tleis, S. (Salah)88467280
Tleis, S. (Saleh)8824288426
Tolenaar, J. (Jonas)8777516641
Tolenaar, J.A. (Jan)61350521993
Trines, B. (Boris)8845760135
Tromp, P. (Patriek)79703032004
Turenhout, R.L. (Ryanne)81861231483
Uittenbogaard, R. (Rob)84881831563
Veenendaal, L. (Loek)81904021959
Verbiest, C.J. (Carel)61152301516
Verburg, L.G. (Leonard)62276610
Vermeer, M. (Mats)8824266464
Vink, G.L. (Gerard)65984931702
Vleming, S. (Stefan)85246591774
Vleuten van, R.E. (Ronald)86444271622
Vogt, A. (Andreas)79963182308
Vreugdenhil, F. (Frans)61303441918
Walraven, M.G.A.M. (Maurice)72311031585
Warnaar, A. (Alisha)84885241860
Waskowsky, G. (Gregor)86847971529
Weert de, C.W.J. (Chris)70675771756
Weiland, H.T. (Harro)61066721762
Werf van der, M.J. (Mark)72636852391
Wessel van, R.W.B. (Rudy)73095442368
Wessels, T. (Tijn)8822935457
Wiersma, E. (Eelke)71101582284
Wissen van, M.E. (Michiel)70853972254
Wit de, P. (Puck)85611680
Wittert, A. (Arnout)88515790
Wubben, M. (Marcel)73708141973
Yeh, T. (Timo)85627631851
Zoeten de, C. (Cato)84968951870
Zwet van der, A. (Abel)88382360
Zwet van der, E. (Elias)88714010
Zwet van der, M. (Mia)88382470
Zwinkels, W.S. (Wim)74490571806
Niet opgekomen00000