Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Wille, R. (Ruud)60286161882
Hendriks, G.W. (Gerben)61194211840
Boonstra, J. (Jacques)73585601794
Gouw van der, I. (Ivo)73623221786
Peters, E. (Edwin)74943111699
Braun, S.C. (Steven)78580481722
Marks, A. (Albert)80161071693
Keulen van, K. (Koen)81664991723
Brandt, B. (Benjamin)83691961720
Witmans, W.J.T. (Wisse)85167611527
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Wille, R. (Ruud)60286161882
Hendriks, G.W. (Gerben)61194211840
Gouw van der, I. (Ivo)73623221786
Boonstra, J. (Jacques)73585601794
Braun, S.C. (Steven)78580481722
Brandt, B. (Benjamin)83691961720
Peters, E. (Edwin)74943111699
Witmans, W.J.T. (Wisse)85167611527
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abrahamse, W. (Wouter)69243681997
Alfen van, M.F. (Rene)66612041791
Amani, Z. (Zekria)82459301589
Amerongen van, T.C. (Theo)61227211678
Arends, H.G.W. (Gerrie)76822461479
Beeke, B. (Bob)74988872257
Belle van, R. (Rob)64260681673
Berben, F.M.L. (Frans)88090970
Berenschot, W. (Willem)8647584718
Berkhout, R.V. (Ruben)8805148250
Berkhout, S. (Sander)73616402060
Berkhout, T.J. (Tim)8805159349
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081413
Blaset, J.A. (Jane)86493110
Blok, M. (Michiel)73389472127
Boel, P. (Peter)64064002102
Bohlsen, L. (Linus)88222642027
Boonstra, J. (Jacques)73585601794
Braam, M.C.J. (Marco)83243381781
Brachten, R.H.B. (Ron)82631231635
Brandt, B. (Benjamin)83691961720
Braun, S.C. (Steven)78580481722
Brink van, J.E.J. (Johan)88222200
Bronsveld, P. (Peter)8667329708
Bruxvoort van, X. (Xadya)82241061604
Buren van, H.G. (Hendrik)59715591444
Burger, G.C.E. (Guido)85634120
Bus, T.G. (Tom)69429142128
Capelleveen van, H.C. (Hans)67846791802
Ceylan, S. (Sude)88246290
Corbeel, A.J. (Hans)72116001461
Derendorp, J.P. (Hans)72360201401
Deursen van, P.H. (Peter)72635421282
Diekema, J. (Jan)83565241006
Dijk van, J.T. (Tijs)58124001721
Dijkstra, H.J. (Hedser)70290441750
Droop, V. (Victor)87141010
Duijker, J.H. (Bert)65892641848
Duman, M. (Murat)78941831931
Eder, H. (Horst)80383271598
Eggink, R. (Ronnie)75359791840
Eisma, C.W. (Cesar)88041581304
Etten van, B.W. (Bart)81092001385
Fassaert, D.J.M. (Désiré)63837401857
Freytas de, P.L. (Paul)73937051916
Gemert van, N.C.W.J. (Nora)88529650
Gerdsen, H.T.M. (Henk)88708070
Gerlich, R.J.H. (Remco)75884051920
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071882
Gort, E. (Erik)88091081778
Gouw van der, I. (Ivo)73623221786
Gresnigt, J.H. (Joost)88051700
Groen, J. (Jan)82493951692
Groot de, A.F. (André)74201051418
Gubbels, W. (Werner)8549926968
Hageman, D. (Danny)84909111474
Haggeman, H.J.G.A. (Henny)79707321756
Ham van den, J.W. (Wolter)88409640
Hamers, B. (Bram)80789941355
Hamers, P.H. (Peter)76778131324
Hartogh Heijs, J.A. (Bob)61454911395
Hattum van, A.H. (Lex)75260571543
Hendriks, G.W. (Gerben)61194211840
Hendriks, J. (Jonathan)8622372595
Hendriks, L.M. (Lily)88613690
Hendriks, M.A. (Mechie)88733040
Hendriks, R.A.M. (Raymond)88272690
Hieltjes, B. (Bryan)84468341229
Hogenhout, R. (Ruben)71061982003
Holtackers, D.M. (Daan)77979001881
Hoogland, D. (Dirk)59851992102
Huberts, R.C.M. (Rob)75241981838
Ickenroth, S.J. (Senn)88381810
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731150
Janssen, A.H.A.F. (Toon)65142551794
Janssen, G. (Gerard)86895710
Jansz, W.F.E. (Wilfred)78049401658
Jurgens, D. (Dean)8762358326
Jurrius, T. (Theo)78696862043
Kersten, J.A. (Jeroen)77835231817
Keulen van, C. (Kees)84723651346
Keulen van, K. (Koen)81664991723
Knuiman, J.J.E. (Jan)67774301956
Koeweiden, T. (Theo)76357271514
Kok de, A.A.M. (Lion)83020411446
Kooij, B. (Bob)84916371554
Kooman, J. (Ko)80732631486
Kort de, B. (Bart)79531761835
Krallis, A.M. (Marina)87723350
Krogt van der, J. (Jonathan)82858601437
Kuijk van, A.H.J. (André)74360441477
Kuijk van, V. (Vadim)85646551697
Kusters, H.M.A. (Hub)69423201600
Lange de, H.B.I. (Rik)66774620
Leeuw de, R.L. (Remco)67448812175
Linde van de, J.A. (Jan)86613012075
Linden van der, D.S. (David)88771650
Liu, S.S.Y. (Sam)88508090
Loos, S. (Sjoerd)88538450
Losekoot, P. (Pascal)75046292050
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491294
Maas, E.H.M. (Bert)86304791129
Maassen van den Brink, K.J. (Koen)78931821998
Marinelli, L.S. (Luca)88538120
Marks, A. (Albert)80161071693
Meijer, H. (Hans)69451691319
Meijer, R. (Rob)88732930
Mekers, C.T.J. (Coen)64178181860
Mol de, P.W. (Piet)81319811770
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251355
Mowsumzade, N. (Narmina)88310530
Mowsumzade, S. (Sabina)88310640
Munnik de, H.T.H. (Herman)73256261415
Naasz, R. (Robert)80472261764
Naber, Q.A. (Quirine)82418271736
Nguyen, D. (Danh)8631898633
Nguyen, D. (Duy)8631887966
Nieuwenstein, C.C. (Constant)87123191233
Noordhuis, J. (Jelle)84278481227
Passchier, W.J.A. (Werner)74443381680
Peters, E. (Edwin)74943111699
Plomp, B. (Barth)60547961944
Randtwijk van, M.A. (Mick)84036481993
Reulink, F. (Fred)62581201972
Rigter, H.A. (Hans)71625071775
Rijmer, W.J.F. (Pim)84282001012
Rijn van, W.A. (Wouter)73402452156
Roosmalen van, S. (Sjoerd)77692012095
Rudolphi, M. (Meindert)87423270
Samman, A.S. (Ahmad)87339780
Sanders, J. (Jan)83499241346
Schleipfenbauer, B. (Bent)82575131898
Schleipfenbauer, F. (Frank)69869362142
Schoenmakers, N.P. (Nico)74398061785
Schoenmakers, P.W.J. (Paul)76635681808
Schunck, H.G. (Henk)81144581505
Shakhverdian, W. (William)85602552053
Simon, C.S. (Christian)88246180
Singendonk, E. (Ernst)77087780
Smith, B. (Beau)8845529256
Smith, L. (London)88455180
Stadegaard, K. (Koen)8681266556
Stibbe, P.H.I. (Philip)80161290
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991305
Storms, L.B.O. (Laurens)71567432092
Sulejmani, N. (Nedzat)85437331353
Taal, A.P. (Anne Paul)69351701895
Tol van, L.J.H.V. (Léon)80744952221
Trofim, E. (Eduard)8751809277
Verfuerth, K. (Kevin)85778111971
Verhaar, S. (Suzanne)88176660
Verhoef, P.F. (Pieter)84287392120
Verhoef, R.A.J. (Ruud)80745941835
Vermeer, J.A. (Jan)62479561611
Vertelman, S. (Sieger)8750115358
Vink, R.J.C. (Roy)88783750
Vliek, D.W. (Dick)77704991628
Vogel, J. (Jaap)73744332125
Vries de, E. (Eelco)68228052233
Vucht van, S. (Sander)68096931864
Waardenburg van, P. (Patrick)78798281755
Wel van der, R. (Richard)75423041998
Wendrich, D.C. (Christian)88482570
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Wijman, C.E. (Clemens)72956731961
Wilgenhof, O. (Otto)58021152104
Wille, E. (Erik)60289681798
Wille, R. (Ruud)60286161882
Willigen van, J.W. (Jan Willem)65948191774
Witmans, W.J.T. (Wisse)85167611527
Wolbers, J.P. (Johan)76947312012
Woudt, S. (Sara)8804147250
Zuidema, J.J. (Jan)81087161423
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dalhuisen, T.H. (Tiemen)64365841876
Selten, J.P.G. (Jan)67601052058
Kempen, W.H.M. (Wim)67601271501
Janssen, A.P.J. (Arno)67601491652
Lever, M.M. (Marcel)73609801884
Rongen, J. (Jos)73725961454
Noij, T.E.A.M. (Ted)77683321800
Hermanussen, R. (Robin)78298661576
Saris, L. (Luuk)80911161909
Ariaans, T. (Tim)83075741754
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Selten, J.P.G. (Jan)67601052058
Saris, L. (Luuk)80911161909
Dalhuisen, T.H. (Tiemen)64365841876
Noij, T.E.A.M. (Ted)77683321800
Ariaans, T. (Tim)83075741754
Janssen, A.P.J. (Arno)67601491652
Hermanussen, R. (Robin)78298661576
Rongen, J. (Jos)73725961454
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agterberg, M. (Mark)79397452047
Ariaans, T. (Tim)83075741754
Berelowitsch, A. (Alexander)81075832524
Dalhuisen, T.H. (Tiemen)64365841876
Dresen, U.B. (Ulrich)82461722229
Haas de, M. (Marius)61330391502
Hermanussen, R. (Robin)78298661576
Hintze, H. (Helge)88208342296
Janssen, A.P.J. (Arno)67601491652
Kempen, W.H.M. (Wim)67601271501
Kerstens, D.J.W.M. (Dennis)73896572230
Koehler, M. (Markus)84211052096
Kooijmans, J. (Jermo)81015882331
Lanen van, A.J.J. (Toon)71825712158
Lever, M.M. (Marcel)73609801884
Noij, T.E.A.M. (Ted)77683321800
Odendahl, R. (Reiner)81076162374
Perschke, U. (Ulrich)79460592083
Ries, B. (Benjamin)87182262238
Rongen, J. (Jos)73725961454
Saris, L. (Luuk)80911161909
Selten, J.P.G. (Jan)67601052058
Stork, I.G. (Ivo)70711082145
Stork, O.J. (Ornett)70711302049
Werbeck, T. (Thorsten)78622832120
Niet opgekomen00000