Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Wiersma, J.F. (Co)64202931834
Dodeman, B. (Bartel)75659541808
Paus de, P.L. (Pieter)75708271691
Kruit, P.H. (Pieter)76217351838
Vos de Wael, L.A.I.R. (Alexander)76948191680
Bonnier, F. (Frans)77835561851
Gieltjes, F.J. (Frits)77837101758
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641842
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Westerhof, J.W. (Jan Willem)81483931776
Verhoef, H.A. (Harry)81596131795
Hooghiemstra, J.L. (Joost)84692301745
Taylor, F.H.B. (Frank)82780061902
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Taylor, F.H.B. (Frank)82780061902
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641842
Bonnier, F. (Frans)77835561851
Wiersma, J.F. (Co)64202931834
Verhoef, H.A. (Harry)81596131795
Dodeman, B. (Bartel)75659541808
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Paus de, P.L. (Pieter)75708271691
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afek, Y. (Yochanan)79438262254
Awotahegn, M.B. (Michael)88357500
Bakker, H. (Henk)73004361325
Bense, K.F. (Kailash)88097570
Bijlmakers, S.A. (Steef)80075271477
Blom, J. (Jan)62498260
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Bonnier, F. (Frans)77835561851
Bont de, J.A. (Jan)59541791347
Bovens, N.L.A. (Noël)76492241836
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401145
Burer, A.R.M. (Audry)60167251953
Bus, W.M. (Wouter)85217111494
Christians, R.H. (Richard)78822811857
Dam, H. (Hans)72574041984
Dijkstra, A. (Alec)88470910
Dirksen, R.V.L. (Reiko)8704872774
Dodeman, B. (Bartel)75659541808
Dodik, Z. (Ziad)8796139790
Duijl van, N. (Niels)85106231061
Ee van, C.J. (Niels)88508420
Eekhout van, D.A. (David)77118252092
Egmond van, R.J. (Robert-Jan)87515670
Eijk van, J.H.A. (Sander)79093522360
Favier, A.A.A. (Aniek)88524700
Folkerts, E. (Einar)87832800
Franssen, J. (Jeroen)79361922125
Gieltjes, F.J. (Frits)77837101758
Gofferjé, G.S.L. (Silvain)87832690
Grigorjan, M. (Michael)8803509819
Grigorjan, T. (Tigran)8803520595
Haar van de, G. (Gerrit)87126161632
Habibi, A. (Aveed)88692890
Hahne, M.G.J.M. (Marcel)75119111699
Harst van der, A.A. (Albert)76093051551
Have ten, M.F. (Marielle)8453984985
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822064
Hettinga, A.B.C. (Abel)87280820
Hoebe, J.A. (Jochem)88524810
Hooghiemstra, J.L. (Joost)84692301745
Huirne, M.P. (Maxim)8783225524
Jansen, E.M. (Erica)8724606800
Janssen, A.W.G. (Anja)86844561440
Jeuken, C.J.H.M. (Karin)79572791678
Jonker, A.B. (Fred)74770302138
Kempen van, T. (Tara)88097790
Kets, G.A. (Gerbert)80585561487
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671388
Korf, A.G.B. (Alexander)76994060
Kranenburg, L.S. (Lucas)87832580
Kruit, P.H. (Pieter)76217351838
Landsbergen, M. (Marjon)84182560
Leerdam van, R. (Robin)77674191984
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111512
Lorier, Z. (Zeph)88371800
Lureman de Vletter, K. (Kick)88371580
Martinez, A.E. (Anna)85112501788
Martinez, S.I. (Sara)85332171575
Melgers, J.A. (Jaap)79697421571
Molen van der, M. (Rinus)82907441545
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Mullekom van, E. (Eric)80856821501
Mullekom van, J. (Jelle)8631359549
Naaijer, M. (Martijn)76968761991
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641842
Oorebeek, E. (Erwin)69851542190
Otte, M.A. (Marco)76995601849
Paus de, P.L. (Pieter)75708271691
Pijkeren, J. (Jan)81752002181
Poole le, C. (Corniek)85799561441
Posthuma, J.P. (Joris)84960700
Rave de, S. (Sjoerd)82777641285
Roothaan, A.P. (Arnoud)87281041521
Scholma, L. (Loet)88622600
Slijper, H.T. (Thomas)81521662013
Smaling, E.M.A. (Eric)62501561983
Smidt, D. (Daniel)8758244443
Sminia, T.J. (Tjerk)79108042085
Smit, M. (Martien)73482971611
Speksnijder, D.B. (Bent)83359211468
Stallinga, H. (Hein)69441901659
Stap, C.R.M. (Kees)70965732092
Sterk, M. (Marc)88508310
Stigter, J. (John)74638521867
Taylor, F.H.B. (Frank)82780061902
Thije ten, J.H. (Hens)75173230
Timman, J.H. (Jan)62296522517
Timmer, R. (Rijk)59904021506
Torn, L.H. (Bert)72896122163
Tromp, F. (Frans)59887741872
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069631525
Uwimana, E. (Eathan)88697950
Veen van der, F.D. (Florian)8758266408
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Verhoef, H.A. (Harry)81596131795
Verweij, M.D. (Marijn)87245951054
Verwoert, J. (Jef)73219631990
Vos de Wael, L.A.I.R. (Alexander)76948191680
Vos de, C.M. (Clemens)74040561958
Vries de, B.J. (Bram)83398371879
Waal van der, L. (Leendert)86844671034
Waerdt van de, C. (Cees)79506681827
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Westerhof, J.W. (Jan Willem)81483931776
Wiegant, W. (Wim)76098221518
Wieggers, W.S. (Wouter)86218001556
Wiersma, J.F. (Co)64202931834
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201416
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091713
Woenmaesot, B. (Bas)8631370714
Yan, Z. (Zichen)88823680
Zevenbergen, C. (Christiaan)88440440
Zheng, M. (Max)8809768278
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Miltenburg, A.G. (Alexander)60984661947
Gevel van de, E. (Ed)61917791855
Doorn van, H.F. (Hans)62719361936
Flohr, M.R. (Marcel)71035911778
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161847
Tissink, A.J. (Arjan)72576131939
Schuil, J.J. (Jeroen)73794711904
Shahrizadeh, S. (Shahroez)74529071970
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642872029
Fröberg, G.J. (Gert-Jan)83846401821
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131943
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Tissink, A.J. (Arjan)72576131939
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131943
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Doorn van, H.F. (Hans)62719361936
Gevel van de, E. (Ed)61917791855
Fröberg, G.J. (Gert-Jan)83846401821
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161847
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Amerongen van, N. (Nicky)88474760
Ark van, A. (Andre)74223161823
Baltus, L. (Luuc)82547521230
Bartelink, H. (Hidde)86148700
Bügel, J. (Jeroen)79054692164
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Berben, D.M.M. (David)8544855758
Berben, M.A. (Angela)8737421958
Boevere de, L. (Luke)8823342303
Bos, M. (Martin)64287191646
Bosboom, A.G. (Ardin)82444562100
Boske ten, B.T. (Tim)88183260
Buitenen van, T. (Tom)87588160
Burer, A.R.M. (Audry)60167251953
Burger, S. (Sem)83769511714
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371892
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642872029
Corpeleijn, A.W.F. (Andre)79008711404
Corpeleijn, M.F. (Maarten)76009121900
Dijk, W.R. (Rogier)67793332040
Dijkhuis, W. (Wemko)88251460
Doorn van, H.F. (Hans)62719361936
Driessen, C.L.M. (Chris)74462961250
Escher, J.B. (Jan)61083661518
Flohr, D.R. (Dennis)71035691846
Flohr, M.R. (Marcel)71035911778
Flohr, R.E. (Ron)81730111878
Fröberg, G.J. (Gert-Jan)83846401821
Gerritse, W.A. (Wouter)73139001614
Gevel van de, E. (Ed)61917791855
Grutter, T.J. (Tim)84069262174
Heijden van de, J. (Jesse)8434481976
Houweling, B. (Bart)86222511541
Huizen van, L.T. (Lutzen)82685681477
Ingen van, C.I. (Cor)61243381812
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161847
Kara, A. (Anka)83780181387
Kölling, L. (Leonard)84827601126
Küchler, R. (Ruud)81203431708
Kepers, L. (Luc)82804591482
Kooijman, M.M.A. (Maxim)87875810
Krabbenbos, J. (Jan)74073561608
Lamme, W. (Wim)61717151880
Lanchava, T. (Tea)78635042254
Lardenoye, B. (Bert)74387061663
Leent van, D. (Dimitri)78598302186
Lieshout van, G.F. (Gerrit)85971270
Loedeman, A. (Bert)84988311402
Manuel, H. (Hans)71328291650
Manuel, R. (Rik)8545812860
Möhlmann, M. (Mathijs)88562760
Menses, D.F. (Djimmer)88206030
Miltenburg, A.G. (Alexander)60984661947
Niemeijer, R. (Rick)85333270
Nitrauw, B.F. (Ben)88205920
Nitrauw, L.A. (Lily)88812020
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881650
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Oosterhuis, T. (Ties)88541420
Os van, S. (Seth)88690580
Oskam, C. (Caspar)71902601810
Otten van, G.J. (Gerard)74452842068
Piet, J.J.N. (Joeri)80772232023
Porte, H. (Henrik)75870522191
Prior, H.R. (Richard)88436370
Reedijk, P.J. (Peter)74955102050
Rengers, S.A. (Seth)8616476704
Rinsum van, R. (Remco)79647371860
Roelandt, C.M.J. (Chris)82159111544
Sadler, M.D. (Matthew)80260402689
Schuil, J.J. (Jeroen)73794711904
Schuit, E. (Edwin)60673031765
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131943
Sennema, R. (Remy)82511991811
Shahrizadeh, S. (Shahroez)74529071970
Snijders, J. (Jan)69171081725
Sonder, A.J.A. (Peter)73558211939
Tissink, A.J. (Arjan)72576131939
Tommel, D.K.J. (Dick)76851281554
Tonnon, R.P. (Rene)82421902060
Vandeputte, S. (Samuel)84882271901
Velde van der, S.G.F. (Sytze)60985101646
Verschoor, P. (Patrick)75758981581
Vries de, T. (Timo)87828951313
Werkhoven, S. (Stefan)88181281596
Willemsen, J. (Jasper)87829060
Witte de, W. (Wiebe)71034591855
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Zwan van der, M. (Martijn)81936801551
Niet opgekomen00000