Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Lie-Kwie, K. (Kienfong)61411021823
Veen de, R.A. (Ron)67672111883
Hoog op 't, J. (Joost)70643321811
Beukema, O.J.H. (Henk Jan)72644551967
Karstens, A. (Lex)75240991856
Jaquet, R.W. (Reinier)78226721887
Werkhoven, M.C.M. (Maarten)79195271712
Beukema, C.E.P. (Christiaan)82998961864
Beukema, C.R.A. (Constantijn)84808791841
Castermans, P.J.M. (Paul)86447351762
Grooten, T. (Tommy)86736321734
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beukema, O.J.H. (Henk Jan)72644551967
Beukema, C.R.A. (Constantijn)84808791841
Beukema, C.E.P. (Christiaan)82998961864
Jaquet, R.W. (Reinier)78226721887
Karstens, A. (Lex)75240991856
Lie-Kwie, K. (Kienfong)61411021823
Veen de, R.A. (Ron)67672111883
Grooten, T. (Tommy)86736321734
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bach Pareja, R. (Raimon)88629640
Baselmans, D.W.I. (Daan)84300921790
Baselmans, L. (Luuk)83351622260
Baselmans, S.W.A. (Sam)84257692206
Becx, C. (César)72769952085
Berg van den, B. (Bart)85470771660
Bergsma, J. (Jan)87705641108
Beukema, C.E.P. (Christiaan)82998961864
Beukema, C.R.A. (Constantijn)84808791841
Beukema, J.H.J. (Jasper)83581412267
Beukema, O.J.H. (Henk Jan)72644551967
Beukema, S.O.R. (Stefan)82435322375
Beurden van, M.M.A.M. (Mark)72973011939
Bhattacharjee, S. (Sourav)83612322168
Bijlsma, N. (Nick)81449502275
Blom, M.H.M. (Martijn)79351361999
Bougie, J.R.G. (Roger)88068861283
Butalid, C. (Carlo)87826201482
Castermans, P.J.M. (Paul)86447351762
Clijsen, M.C. (Mark)70636172126
Daamen, R. (Roland)81973871945
Davidse, R. (Rene)85692201215
Delien, A. (Andries)76648111637
Dignum, E. (Erik)76091071999
Dignum, N. (Nico)84903501180
Dijksman, S. (Sebastiaan)84812531898
Do, H. (Huong)87257281624
Driel van, H. (Hans)85390911108
Dries van den, J.F.A.M. (Jan)71796671355
Feelders, R.A.J. (Ruud)74279482052
Flikweert, H. (Henry)83172101707
Gelder van, L. (Leo)82049991562
Gelens, C. (Kees)77646691481
Graafmans, P.L.J. (Pascal)69675541806
Greunsven, A.A.J.M. (John)63511251995
Groffen, H. (Hans)87705531091
Grooten, H.C.A. (Herman)73751152198
Grooten, T. (Tommy)86736321734
Haans, A. (Ad)87610381031
Heck van, G. (Guus)71104221404
Heide van der, I. (Ivar)85694621412
Hes, J. (Jan)88404140
Hess, F.J.W. (Stefan)73934631931
Hoek van den, T. (Theo)88195470
Hofmans, B. (Bjoern)84857521279
Hoog op 't, J. (Joost)70643321811
Hoogendoorn, F.T.J. (Fré)73763362060
Huibers, P. (Peter)62695492067
Huijgevoort van, J. (Jeffrey)86362211271
Huizer, M.A. (Mark)71912172070
Huygevoort van, B.F.A.J. (Bram)76535801994
Jansen, B.A.H. (Bob)77997812152
Jaquet, R.W. (Reinier)78226721887
Kalken van, D. (Daan)88634370
Kalle, E.C.G. (Erwin)82329282037
Karstens, A. (Lex)75240991856
Kat, R. (Rudolf)83419491959
Kaufmann, T.F.C. (Thomas)81846160
Kerstens, E. (Elroy)79157211384
Klaassen, J.C.M. (Coen)86362321046
Lanen van, A. (Alex)75937291819
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Leyssens, B. (Bas)87723131641
Lie-Kwie, K. (Kienfong)61411021823
Meeuwsen, E. (Erwin)88700920
Milo, R. (Rob)81578971744
Mulder, T. (Theo)65074681393
Nabuurs, M. (Mart)78623162265
Otten, J. (Jan)73932211700
Pistorius, F. (Frans)88634480
Plasmans, B.L.P.A. (Bart)80360391775
Pols, L.A. (Leendert)72281001980
Raats, J. (Joppe)85813421705
Rötschke, W.P. (William)88814110
Reese de, E. (Elias)85621911678
Rijt van de, B.H. (Bastiaan)79857251789
Rijt van de, J.G. (Jeroen)79857361664
Roon van, S.W.M.Q. (Sjoerd)83666332070
Rosheuvel, B. (Bas)78183821770
Sarton, M. (Marieke)84650611593
Schuurman, P. (Petra)72033722337
Sprenger, J. (Jan)83380222497
Storm, K. (Karel)72814611988
Stuart, A.J. (Toon)73195431633
Tepe, T. (Thomas)85339981565
Tepe, T. (Ton)87242431356
Timmermans, M.G. (Michel)81861011549
Veen de, R.A. (Ron)67672111883
Verboven, W. (Wout)88319441773
Verledens, C. (Christophe)85096991521
Vermee, P. (Paul)76986141131
Vermeulen, G. (Guus)74270021730
Voorhorst, E. (Emil)82074851607
Weijters, J.A.A. (Jan)80871561473
Wels, B. (Bert)85296751061
Werkhoven, M.C.M. (Maarten)79195271712
Wouts, W. (Wil)84657541315
Zoontjens, C. (Cees)75485631499
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Leer, J.M. (John)61784032178
Wit de, M. (Michel)63838062195
Uitenbroek, J.C. (Hans)64066202077
Velde van der, H. (Henk)64413472079
Canedo jr., J.M. (Jesus)67811811949
Kamman, A. (Albert)68111561936
Soerjadi, K. (Kresna)71683371964
Borst, F. (Filip)75736431893
Holwijn, M.R. (Melvin)78378851942
Drunen van, K. (Kees)78594452132
Graaf van der, V.A. (André)79153251908
Tinga, T.I. (Tjerk)80713601984
Ouden van den, L.J.F. (Lendert)81111472074
Osinga, A. (Angelique)83022061924
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Drunen van, K. (Kees)78594452132
Leer, J.M. (John)61784032178
Wit de, M. (Michel)63838062195
Soerjadi, K. (Kresna)71683371964
Ouden van den, L.J.F. (Lendert)81111472074
Uitenbroek, J.C. (Hans)64066202077
Tinga, T.I. (Tjerk)80713601984
Velde van der, H. (Henk)64413472079
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Achuthan, D. (Dylan)85384531902
Bleker den, M. (Marcel)76352872020
Borst, F. (Filip)75736431893
Canedo jr., J.M. (Jesus)67811811949
Dardha, A. (Arben)81122582292
Dardha, D. (Daniel)85848512432
Dees, L.A. (Lauren)88023430
Dees, M.A. (Mathis)88023650
Dijk van, P. (Piet)59984761473
Dirks, M.A.S.C. (Marcel)80637811761
Djuric, C. (Constantijn)8611295605
Doel van den, E. (Erik)73705062595
Drunen van, C.J.M. (Kok)59687211201
Drunen van, K. (Kees)78594452132
Essen van, M.M.E.D. (Marieke)85352851632
Fan, Z.Y. (Zhi Yang)82736061797
Geene, J.L.H. (Joris)83139871877
Geirnaert, S. (Steven)81085952432
Gentevoort van, X. (Xandar)85583191068
Gerritse, M.W. (Michiel)60408261508
Gevorkjan, L. (Lewon)86024181783
Graaf van der, V.A. (André)79153251908
Halfhide, S.A.A. (Sebastian)84624322228
Heinen, B. (Boris)8644515544
Hera, I. (Imre Jr)86569012611
Hert de, O.R. (Oliver)74489911925
Holwijn, M.R. (Melvin)78378851942
Hout in 't, M. (Martin)83378241061
Kamerman, C.G. (Gijsbert)74836192021
Kamman, A. (Albert)68111561936
Kemner, P. (Peter)61957392067
Kok, R.A. (Ruud)82035031423
Kollen, Z. (Zyon)81892472332
Kootkar, H. (Henk)61679751689
Kouwenhoven, A. (Arjen)75797481961
Lauw de, J. (Jay)8724859354
Lecomte, R. (Robin)83296732252
Leer, J.M. (John)61784032178
Lim-Apo, D. (Daniel)8552236422
Liu, L. (Louis)87960071029
Lorwa, E. (Ed)86216021179
Maerevoet, S. (Sim)87713232385
Maes, V. (Valery)64738302093
Meng, R. (Roger)82216862467
Michiels, B. (Bart)80286912565
Odo, C. (Chinonye)88838420
Odo, O.K. (Onyedikachi Kennedy)8838918175
Osinga, A. (André)61966851419
Osinga, A. (Angelique)83022061924
Osinga-Reiber, M. (Marjolein)72602751406
Ouden den, A. (Ton)59592940
Ouden van den, L.J.F. (Lendert)81111472074
Overdam van, J.T.J. (Julian)81970352419
Pascual Palomo, L. (Lucia)88644272080
Pietrow, A. (Andrzej)73607381998
Ponte, M. (Manuel)8618016453
Ponte, V. (Veronie)8831350150
Prevoo, J. (Joshua)86093811522
Sekandar, K. (Kambiz)81221032175
Smits, E.D. (Eduard)83667541910
Soerjadi, K. (Kresna)71683371964
Staal, J. (Jaap)73678662006
Tinga, T.I. (Tjerk)80713601984
Uitenbroek, J.C. (Hans)64066202077
Uyttenhove, P.C. (Pearl)85788231572
Vaalen van, R.D. (Remco Daniel)71434662089
Vandenbussche, T. (Thibaut)81226642433
Velde van der, H. (Henk)64413472079
Verheij, P. (Piet)60231271763
Vredenborg, C.M. (Carel)63214032029
Vriens, L. (Levi)87575950
Waardenberg van, J.G. (John)61937701723
Wetering van de, M.P. (Rinus)71733201540
Wetering van de, V. (Viktor)69077911884
Wildemans, J. (Jurian)85178941557
Wildemans, L. (Lambert)84968621641
Wit de, C. (Cor)64041451998
Wit de, M. (Michel)63838062195
Wu, Y. (Yuelin)88684090
Yang, W. (Wang)83260431922
Niet opgekomen00000