Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Spil, A.L. (Bert)71957381698
Holscher, P.A.C. (Peter)73851251963
Molenaar, J. (Joseph)76490481991
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Broersen, S. (Sjors)77188762075
Leene, G. (Gijs)80254681978
Buikstra, A.P.F. (Arjon)80592712042
Bekkink, S. (Seréyo)82438511996
Romkes, A. (Abel)82934392019
Duson, R. (Robin)84850701945
Manshanden, N.M. (Nick)85433372110
Smit, A.M.B. (Kevin)82339181959
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Broersen, S. (Sjors)77188762075
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Buikstra, A.P.F. (Arjon)80592712042
Romkes, A. (Abel)82934392019
Molenaar, J. (Joseph)76490481991
Manshanden, N.M. (Nick)85433372110
Duson, R. (Robin)84850701945
Smit, A.M.B. (Kevin)82339181959
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aardenburg, P.D. (Piet)71957161794
Alayoubi, N. (Nizar)88148611384
Avis, A.F.R. (Fred)73657431714
Baank, M.A.R.C. (Marc)86037381350
Balla, A.T. (Tom)71064842039
Bartels, V.J. (Vladimir)84898331773
Bekkink, S. (Seréyo)82438511996
Berg van den, S.J.P. (Bas)72363061673
Berkum van, J. (Jasper)88411730
Berkum van, M. (Mick)8759399467
Bood, T. (Thomas)8712803698
Borgemeester, A.O. (Alec)8826367175
Bot, A.I. (Andrej)88356070
Bouwman, M.M.L. (Mathieu)8613099673
Bremen, T. (Teun)8712836450
Broersen, S. (Sjors)77188762075
Brouwer, E. (Erwin)80695671721
Brouwer, M. (Mason)87734021608
Brouwers, C.M. (Carel)88209331178
Buikstra, A.P.F. (Arjon)80592712042
Buysman, J.H.M. (Co)76988781611
Chace, K.C. (Kris)88762300
Chace, T.C. (Tomek)88762410
Chase, K.C. (Kris)88813230
Chase, T.C. (Tomek)88813120
Coenradie, M.A. (Mark)88633270
Deen, R.J.P. (Ron)71706912119
Dijk van, T. (Ton)79061841733
Dijkhuizen van, R. (Robbert)82735731832
Dikkeboom, P.T. (Philip)88100870
Doggers, P. (Peter)75928932127
Dorokhin, M. (Mykhailo)88209222305
Druijf, W.J. (Wout)79061511512
Duson, R. (Robin)84850701945
Duson, S. (Stella)85391131042
Edeling, J. (Jeroen)78376762162
Etman, R.Y. (Ryu)88411620
Geerts, A.C. (Alexander)72102802093
Goor van, C.N. (Charlotte)88638000
Griffioen, L. (Lex)77791891586
Groen, D. (David)81420021687
Groen, J. (Jan)80726801594
Groot, G.A. (Gerard)59562031442
Groot, M. (Maaike)88301730
Hendriks, J.P. (Johan Paul)75905391770
Holscher, P.A.C. (Peter)73851251963
Jageman, H.G. (Henk)88435821141
Jong de, J. (Jelle)87734241582
Kaptein, X. (Xander)86303141383
Kelder, S. (Sjoerd)81457311938
Kerckhoven van, T. (Tim)8759421405
Kerkhoven, R.H.H.W. (Roy)74551951879
Kieft, J.C. (Jurjen)88225281065
Klarenbeek, I. (Ingmar)8773435240
Klei van der, L.J. (Rens)78636471519
Knaap van der, T.H.A. (Thomas)85041881244
Kragten, F.M. (Frans)76989221677
Krol van de, M.A. (Rinus)80594141182
Krol van de, S.T. (Sernin)81203101722
Kuijper, N. (Niels)88355960
Kuin, J. (Jan)62033621397
Laan, A.A. (Aad)62379131624
Laan, C. (Colin)8539509524
Langedijk, A.M.N. (Ardjan)58005972114
Leene, G. (Gijs)80254681978
Maarl van de, J.A. (Joël)8759432530
Manshanden, D. (Dennis)84726181525
Manshanden, L. (Liz)87266741327
Manshanden, N.M. (Nick)85433372110
Molenaar, J. (Joseph)76490481991
Moll, A. (Arne)74611022198
Monteban, J.M. (Martijn)76306672307
Movrin, M.A.P.G. (Mai)8809515883
Mukhtarov, F. (Farhad)84546552181
Nguyen, F.T. (Fa Thang)8726421238
Noordhuis, A.J. (Albert)88036191679
Ojik van, M. (Mark)71708012293
Overboom, C.J.M. (Kees)74389701195
Parlevliet, L.D. (Leen)64694521390
Plukkel, G.J.J. (Gerard)8809526910
Poncin, P.P.M. (Peter)61478012002
Ponte, J. (Joost)87824441012
Raspoort, B.V. (Beau)88506770
Rave, T.C. (Tristan)8793686446
Ridderikhoff, R. (Roel)81753431499
Rogge, M. (Marloes)87865581563
Romijn, S.C. (Stephan)8849280987
Romkes, A. (Abel)82934392019
Rooij de, B. (Bryan)8744681626
Rooij de, K. (Kevin)86819261601
Roos, G. (Gerrit)82067041768
Schagen, J. (Jan)79701491477
Slond, R. (Robin)88515900
Sman van der, D. (Douwe)8726696376
Smit, A.M.B. (Kevin)82339181959
Spil, A.L. (Bert)71957381698
Splunter van, J. (Jesse)88739640
Splunter van, M. (Mats)8759443598
Stapel, A. (Arend)73657761781
Starre van der, A.J. (Adri)8717841964
Stratmann-Koning, J.J.W. (Jessica)87580021410
Suiker, J. (Jelle)88209441419
Tieken, F.A. (Frank)78675851566
Tokkie, M.J. (Mavy)88516010
Veen van der, W. (Willem)82755861511
Verhoef, R. (Roy)75550311255
Verweij, A.C. (Aranka)8568186966
Verweij, D.Z. (David)85681971714
Visser, H.C.J. (Henk-Jan)75202602196
Vries de, J. (Hans)80308801728
Waert van, J.J.P. (Peter)60729681957
Weersel van, A. (Arlette)77781002180
Wessels, C.G. (Kees)78636691342
Wessels, T. (Ton)78636581868
Westerneng, V.A. (Victor)88708290
Wilsum van, S.K. (Senna)88638110
Wit de, M. (Martijn)83967731703
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Wolff van der, A. (Arnold)59941531706
Zeeman, J. (Jan)88095370
Zomerdijk, T.S. (Thomas)86447020
Zult, D. (Daan)75041452300
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Nep, R. (Ron)61787772062
Jolles, H. (Hajo)64168502095
Schipper, P. (Paul)66789032035
Rappard van, D.M. (Diederik)68747032082
Osterwald, E. (Elwin)71489442132
Moller, W.H.M. (Werner)73690761988
Groot de, Y. (Ymar)76959632028
Vilder de, H. (Hans)77027062009
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Groot de, Y. (Ymar)76959632028
Jolles, H. (Hajo)64168502095
Moller, W.H.M. (Werner)73690761988
Nep, R. (Ron)61787772062
Osterwald, E. (Elwin)71489442132
Rappard van, D.M. (Diederik)68747032082
Schipper, P. (Paul)66789032035
Vilder de, H. (Hans)77027062009
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Cnossen, J.L. (Geert-Jan)86480131254
Coorn, W. (Willem Timo)88255970
Frederiks, R. (Rob)65689911711
Fries de, J. (Jan)84853011525
Geukes, R.B. (Rob)74734771551
Groot de, Y. (Ymar)76959632028
Hasnan, N. (Nadia)76254201546
Jolles, H. (Hajo)64168502095
Lange de, P. (Paul)82953971586
Leeuwen van, A. (Andre)86047941452
Martinello, C. (Cristian)84545452081
Michel, S. (Steve)79726461944
Moller, W.H.M. (Werner)73690761988
Nep, R. (Ron)61787772062
Nieuwkerk van, K. (Kees)88255310
Osterwald, E. (Elwin)71489442132
Pellitteri, A.C. (Alexis)88443850
Rappard van, D.M. (Diederik)68747032082
Ruhe, P. (Piet)74146271825
Sanderse, G. (Gerard)82614401871
Schipper, P. (Paul)66789032035
Schmidt, P. (Pieter)84878531740
Steenis van, J. (Joost)73773041979
Vilder de, H. (Hans)77027062009
Waals, S. (Stephan)75281250
Weijers, T.F. (Theo)71844961851
Wild Propitius de, M. (Mark)85677021912
Niet opgekomen00000