Selecteer uit onderstaand overzicht de 10 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Hulshof, P. (Peter)67910592179
Clemens, A.H.P. (Adrian)70719332112
Baljon, C. (Christofoor)71609012126
Bosker, P.J. (Peter)72637622058
Balje, J. (Jan)73903722189
Wempe, J. (Joost)74275522300
Potze, R.H. (Rudolf)76110432104
Boer, A. (Alef)76960842115
Schippers, M. (Maurice)80304402310
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429852007
Noordenbos, D. (Daan)85615642084
Warakomska, A. (Anna)87288852275
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Schippers, M. (Maurice)80304402310
Warakomska, A. (Anna)87288852275
Balje, J. (Jan)73903722189
Baljon, C. (Christofoor)71609012126
Boer, A. (Alef)76960842115
Bosker, P.J. (Peter)72637622058
Clemens, A.H.P. (Adrian)70719332112
Hulshof, P. (Peter)67910592179
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429852007
Potze, R.H. (Rudolf)76110432104
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkerboom, B. (Broer)81051301252
Balje, J. (Jan)73903722189
Baljon, C. (Christofoor)71609012126
Beersum van, W. (Wim)62494851851
Beijer, B.A.A. (Bart)60796231651
Bodewes, P.M. (Peter)68797521844
Boekschoten, G.C.M. (Michiel)70815801989
Boer de, E.J. (Eelke)84388372333
Boer de, R.E. (Robert)73787671957
Boer, A. (Alef)76960842115
Bosker, P.J. (Peter)72637622058
Bosveld, H.E.P. (Henk)61712861956
Brenninkmeijer, J.H. (Joris)71618142515
Broekman, R. (Roel)72540601664
Clarenburg, E. (Ewout)83327862010
Clemens, A.H.P. (Adrian)70719332112
Elgersma, S.J. (Simon)83625852098
Emerencia, R.H. (Reno)82923721979
Ernst, S. (Sipke)74825632543
Foreest van, M. (Machteld)85271562172
Foreest van, N. (Nanne)85531271809
Geurink, J. (Jasper)73527632293
Graaf de, N. (Nowelle)88385220
Haaijema, J. (Jane)8857541130
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429852007
Ham, J.J. (Jaap)74627411701
Hamond van, A.H.M. (Fons)73810771954
Heerd van, L. (Luuk)88056650
Heerd van, P. (Pieter)88193270
Hendriks, P.A. (Peter)74660081963
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822064
Heuvel van den, A. (Annelies)76333181673
Hoeksema, H.P. (Erik)64144852350
Holtz, R.G. (Job)67951841693
Hondema, P.G. (Piet)61572281951
Houtsma, J. (Jouke)87837751640
Huiskes, M. (Mathijs)88712690
Huisstede van, A. (Alex)86445811640
Huizinga, E.M. (Egbert)73362521667
Hulshof, P. (Peter)67910592179
Janssen, E.J. (Eddie)59502851742
Jonk, J. (Joris)87512040
Karsdorp, G.N. (Nico)63629281753
Kempenaar, J. (Jane)88136401119
Ketelaar, J. (Joas)8854109125
Knol, W. (Wout)59660701750
Kok, E. (Erwin)83661931433
Kolk van der, A. (Abe)8829227418
Kolk van der, D. (Deen)8829249365
Kramer, J. (Julian)86120982380
Krijnen, W. (Wim)77957111353
Kroon, R.C. (Roelof)74411922151
Kruit, M.J.W. (Mark)72618591931
Kuipers, I. (Ilya)8841877337
Kunnen, R. (Ruurd)62553811784
Landman, T. (Chelvan)88324941307
Loos, E.J.T. (Tim)83151751719
Luijmes, H.W. (Henk)8513087965
Maas, C.T.A. (Christian)88576070
Maatman, N.M. (Nick)84075422389
Meer van der, H.J. (Henk)78923901816
Meer van der, M. (Menno-Peter)86071481445
Netten, R. (Remy)75691881254
Nimis, H.K. (Hadewych)88385110
Nimis, M. (Machteld)8854087125
Noordenbos, D. (Daan)85615642084
Pel, B. (Bonno)73904932275
Pellikaan, G. (Govert)81429372015
Piek, B. (Brent)88076781292
Piek, K. (Klaas)88541200
Poel van de, T. (Taco)73252741815
Poel van de, W. (Wyona)83787331553
Pompstra, H. (Henk)82909091732
Potjer, G.C. (Gerard)80329591625
Potze, R.H. (Rudolf)76110432104
Riemens, M.J. (Michael)60566552250
Ruigendijk, K.F. (Ferry)78924561720
Schippers, M. (Maurice)80304402310
Schoonbeek, L.A. (Antonin)8838555125
Schotborg, C.H.A. (Camil)8838544197
Schotborg, C.M.C. (Christoph)8838533125
Schreuder, E.R. (Edwin)88307120
Schuuring, B. (Bram)88307230
Siebe, E.V. (Evgeny)88193050
Sield, O.L. (Oswaldo)75349671535
Spears, R. (Russell)85847961727
Straatman, M.G.G. (Meine)72525201789
Streutker, R. (René)80743851601
Sweet, S.A. (Sandro)88307340
Tiviakov, S. (Sergei)79522962606
To, D. (Dan)88056760
Veninga, J.G. (Jaap)74965551431
Vermeulen, F. (Frans)73864781835
Visser, E.Y. (Ynte)61577671644
Visser, G.P. (Guido)75403791761
Visser, K. (Kees)83552920
Warakomska, A. (Anna)87288852275
Wempe, J. (Joost)74275522300
Werle, I. (Iozefina)83921752288
Werle, J.S.D. (Jan)76964802546
Westerkamp, B. (Bert)62512341911
Westermann, O.A. (Tony)81780821655
Wiersma, B.T. (Benjamin)8854098125
Yakinsyah, K. (Kawar)78924671928
Zheng, D. (Devin)88385770
Zhu, U. (Uriah Xiaokung)88385660
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601952
Zwanepol, J. (Johan)59666201713
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Carlier, B. (Bruno)61488792349
Jager de, P. (Pieter)61554462153
Polak, I. (Indra)67795862245
Prooijen van, J.W. (Jan-Willem)72563592175
Boelhouwer, C. (Collin)72936052131
Duchêne, R. (Rene)74407742085
Gijswijt, B. (Bart)74553382349
Tondivar, B. (Babak)76712792307
Merbis, M.D. (Max)81137762056
Feher, A. (Adam)87149262362
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boelhouwer, C. (Collin)72936052131
Carlier, B. (Bruno)61488792349
Duchêne, R. (Rene)74407742085
Feher, A. (Adam)87149262362
Gijswijt, B. (Bart)74553382349
Jager de, P. (Pieter)61554462153
Merbis, M.D. (Max)81137762056
Prooijen van, J.W. (Jan-Willem)72563592175
Polak, I. (Indra)67795862245
Tondivar, B. (Babak)76712792307
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalderen van, L. (Lex)84062331704
Acohen, R. (Ruben)80375791370
Bakkes, F. (Frits)61800971533
Been, K. (Klaas)60867841480
Beerens, P. (Peter)60555332077
Bernecker, N. (Niels)81343021507
Berntsen, M. (Merel)87995380
Beverdam, F. (Frank)72679861757
Bijl-Weisz, A. (André)88742280
Blaas, S.M. (Stephan)76450111615
Blaisse, A. (Abbie)8833242188
Blaisse, F. (Fedor)8685072614
Boekelman, J. (Jan)82791172158
Boekhout, M. (Marco)74854781662
Boelhouwer, C. (Collin)72936052131
Boeren, J.F. (Jurriaan)85103151592
Bok, T. (Tjacko)8688999826
Bom, A.C. (Arnaud)84388481756
Bosland, F. (Francesco)88595430
Breimer, D. (Dhruv)8615794436
Breimer, R. (Ruhan)8826499323
Brekel van den, H. (Hubrecht)72725511987
Breurkes, R. (Richard)84260661609
Broek van den, L.J.M. (Luuk)81786211656
Bruijn de, M. (Mees)88837320
Bulterman, R. (Ruud)75271461170
Carlier, B. (Bruno)61488792349
Crezee, B.J. (Bob)79915111659
Dekker, G. (Ger)76609831434
Deutekom, A.C.D. (Ton)77329011594
Dieker, J. (Javier)8833220340
Dijkman, A. (Fons)86607180
Doevendans, A. (Arjen)87243311400
Domnick, A. (Armin)88457820
Domnick, F. (Nika)88682990
Dorsselaer van, J. (Jan)60238091684
Duchatteau, K. (Karel)8689208523
Duchatteau, T. (Toon)8735584255
Duchêne, R. (Rene)74407742085
Dyksinski, P. (Patryk)8869135318
Eijk van der, R. (Rick)79973081516
Eijk van, S. (Stella)88792990
Elias, F. (Floris)8785964518
Elstgeest, T. (Theo)66035201336
Elzerman, H. (Huub)78482361497
Feher, A. (Adam)87149262362
Fritschy, R. (Richard)71844411463
Gabriëls, H.J.M. (Hendrik Jan)60416951825
Gijswijt, B. (Bart)74553382349
Gomes, C. (Cloé)88682880
Gomes, P. (Pedro)8825289586
Gosman, T. (Theo)70946041985
Graafland, T. (Tjerk)88633490
Grimmelt, O. (Oscar)87754810
Groot de, J. (Jasper)8666625791
Groot de, R. (Richard)88620620
Guurink, T. (Thorvald)70603392044
Heijltjes, M.J.W. (Thijs)79483361578
Hemelrijk, M. (Mark)76318661460
Hendriks, A.E. (Andre)82246451808
Hensen, K.V. (Charles)75271571257
Hofstede van der, P. (Paul)87243530
Homburg, F.H. (Frank)77011331909
Horst, O. (Onno)79426711374
Huson, H. (Hans)77849751454
Jager de, P. (Pieter)61554462153
Jager de, P.J. (Jaap)71905022425
Jaspers, M. (Marius)72273851702
Jong de, B.L. (Ben)73787231911
Jonker, H. (Harm)83331711445
Joppe, K. (Korneel)86093041580
Joziasse, D.H. (David)60193101910
Kamps, B. (Bas)73854771727
Kempen van, A. (Ton)68683451544
Kempen van, R.M. (Ronald)72912951547
Kohler, A. (Aran)73851912168
Kop, J. (Jelle)8740248764
Koroglu, H. (Haluk)88633380
Kroese, K. (Kibo)8836223522
Kruk van der, P. (Pepijn)8826543753
Langedijk, A.M.N. (Ardjan)58005972114
Langman, D. (Dim)85030111332
Lansink, F. (Finn)85647650
Large, A. (Aubrey)87484320
Large, F. (Finlay)88683100
Large, H. (Henry)87484210
Lavy, U. (Uri)82775111375
Leertouwer, J. (Joris)83033612005
Leijte, H.J. (Herman)80760021711
Levasier, P. (Pieter)73050011532
Ligteringen, A. (Allard)60685131923
Lips, H.J. (Harry)62568882055
Liu, C.Y. (Chia-Yun)8837488527
Maanen van, H. (Hein)88301070
Maanen van, J. (Joep)88301180
Mannien, J. (Joshua)8825267500
Mannien, O. (Oliver)88732710
Massey, C. (Connor)88324500
Meesters, M.A. (Marius)84162321360
Merbis, M.D. (Max)81137762056
Mestrom, W.J. (Wolf)84143071890
Meulendijks, J. (Jeroen)86607291501
Mishchenko, A. (Andrii)87961061846
Mook, W.H. (Willem)69518901874
Mulder, L. (Lukas)84546661527
Mulder, R. (Rob)67561452044
Nieuwenhuizen, S. (Sam)88837210
Noordhoff, E.P. (Enno)85370781973
Onderstal, T. (Tim)88837430
Oord van den, P.T.M. (Patrick)80397681680
Ormsby, E. (Ezra)8772973501
Pancras, A. (Adrie)62453931825
Patil, M. (Mahesh)85676471791
Peet van der, H. (Harry)81496581805
Peng, Z. (Zhaoqin)78793882371
Pennings, J. (Joep)8785975479
Piggelen van, S. (Sander)79799501352
Piggelen van, V. (Victor)87243200
Polak, I. (Indra)67795862245
Prooijen van, J.W. (Jan-Willem)72563592175
Quadekker, M. (Max)88792880
Raaij van, S. (Sjoerd)84322481738
Ravesteyn van, O. (Ole)8689186412
Ravesteyn van, T. (Tije)8786316456
Rensink, C. (Chris)74342621664
Rombout, C.J. (Cor)85346580
Rommes, E. (Ella)88793100
Rommes, M. (Maes)88324390
Rotte, J.G. (Jaap)81586231564
Ruig de, W. (Willem)77793321331
Ruijter de, S.A.H. (Sylvain)81323441712
Schaap, J.G.J. (Jan)75924421350
Schoe, A. (Bram)85178281618
Schoonackers, J. (Jeroen)82124572034
Schulenberg, R. (René)79939091793
Seeleman, J.A.J. (Jan)73445131885
Smets, C. (Cas)87729841173
Smets, C. (Catootje)8782576488
Smets, C. (Ceder)88682770
Soest van, G. (Gilles)8682773627
Spanjaart, J. (Joris)8832428589
Spanjer, J.W. (Jan Willem)78578171574
Stam, B. (Bart)74503881828
Stassen, B. (Bo)8735562375
Steenbergen, P. (Pepijn)74097431881
Steinhart, M. (Martin)84127891491
Stolk, J.J. (Koos)72704061743
Teo, K.T. (Kir)72532021743
Thiel van, J.W. (Jan Willem)76658231488
Tolsma, M. (Martin)84932211538
Tondivar, B. (Babak)76712792307
Tromp, Y. (Yorick)82648171818
Tuijp, P.A. (Paul)74592981804
Valk de, B. (Bart)83339081799
Veld in 't, R. (René)74415222019
Verdonk, A.W.T.J. (Anton)77902991629
Vink, R. (Richard)83055721707
Visser, C.A. (Cees)77099771889
Visser, I. (Isaac)85662941107
Vos, G. (Gerko)75140121530
Vreeken, D. (Daan)8830140393
Vreeken, K. (Kristian)8830129592
Wal van der, B. (Bowe)8727499600
Wal van der, S. (Sipke)8712814596
Waskowsky, G. (Gregor)86847971529
Welling, F. (Frits)78173041373
Wierda, G.J. (Harry)83451831655
Wilson, H. (Hugo)88324170
Witlox, F. (Floris)8735551738
Zhadyrassynov, B. (Bexultan)88504570
Zhu, C. (Chenwu)87338461242
Zoetemeijer, P. (Peter)73624101603
Zuiderveld, L. (Rens)76449671504
Niet opgekomen00000