Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Nguyen, K. (Kevin)84397172158
Nguyen, L.D.H. (Lucas)84397281850
Pols, A.A. (Arne)84422802109
Pols, W. (Wiggert)84609142113
Ghebreab, E. (Elnathan)84745981851
Kerkmeester, C.S. (Cedric)84772491463
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Pols, W. (Wiggert)84609142113
Nguyen, K. (Kevin)84397172158
Pols, A.A. (Arne)84422802109
Ghebreab, E. (Elnathan)84745981851
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Achuthan, D. (Dylan)85384531897
Afshari r, B. (Barsin)8831801226
Amraoui el, A. (Adam)8510194987
Bakija, A. (Alan)86293461580
Borisenko, D. (Denis)8697018542
Born, L.E.A. (Leonard)8673368529
Bruijn de, S.D. (Seth)8700197202
Chen, A. (Anthony)8643800653
Chen, Y. (Yisha)8530324933
Chen, Y. (Yuhao)85303351031
Dumbraveanu, A. (Albert)8784479288
Franke, D.P. (Daniel)86425461526
Fu, J. (Janice)8802409593
Ghebreab, E. (Elnathan)84745981851
Gores, Y. (Yiming)8643778753
Halkes, C.J. (Collin)8629357852
Hoorn-Reijm van, M. (M)71574580
Janse, C. (Circe)84986881550
Kerkmeester, C.S. (Cedric)84772491463
Kien, C. (Clovis)85175971578
Kien, L. (Lancelot)8552137984
Kienjet, R. (Roy)86426451176
Krause, J.A. (Jasper Aron)8588789709
Lam, J. (Jordan)8804917515
Liu, Y. (Yifui)8578251780
Liu, Y. (Yiling)8578262960
Lopes, S. (Samuel)8763414624
Lu, L. (Liqin)85031101571
Lu, T. (Ting Ting)84752251554
Nagaratnam, L. (Laxman)8802618175
Nguyen, K. (Kevin)84397172158
Nguyen, L.D.H. (Lucas)84397281850
Oude de, S. (Sybe)85033631531
Pols, A.A. (Arne)84422802109
Pols, C. (Cornelis)8610008790
Pols, L. (Lennart)85034621522
Pols, W. (Wiggert)84609142113
Retel Helmrich, A. (Alaya)8636826986
Reynierse, K. (Kyan)8702243460
Roomer, R. (Rens)8640203441
Schouwenaars, H.M. (Hein)85656891610
Sijbesma, J. (Jan)71573920
Velasco, K. (Kathleen)85961591427
Verheij, D. (Dana)86514011605
Vermeij, D.S. (Djurre)8761016218
Verwer, O. (Oscar)8640313854
Walthaus, T. (Thomas)8750335457
Wang, T. (Tonny)8686975921
Westerhof, J.M.Q. (Joep)85664921284
Westerhof, J.N.H. (Jannes)85665031479
Wortman, M. (Manixia)8700109697
Wortman, R. (Rawi)8700120705
Xie, H. (Hugo)88231550
Zubair, J.K. (Javeria Komal)85120531350
Zubair, M.S. (Muhammad Saad)85120421325
Zubair, M.S. (Muhammad Saeed)8628180479
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beukema, J.H.J. (Jasper)83581412266
Baselmans, L. (Luuk)83351622300
Roon van, S.W.M.Q. (Sjoerd)83666332098
Tikranian, A. (Alik)83999522294
Tang, C. (Charlie)84425992210
Warmerdam, M. (Max)84133832470
Leyssens, B. (Bas)87723131654
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Warmerdam, M. (Max)84133832470
Beukema, J.H.J. (Jasper)83581412266
Tang, C. (Charlie)84425992210
Baselmans, L. (Luuk)83351622300
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Baselmans, D.W.I. (Daan)84300921667
Baselmans, L. (Luuk)83351622300
Baselmans, S.W.A. (Sam)84257692028
Beukema, C.E.P. (Christiaan)82998961869
Beukema, C.R.A. (Constantijn)84808791839
Beukema, J.H.J. (Jasper)83581412266
Beukema, L.I.A. (Louise)82548951446
Beukema, O.J.H. (Henk Jan)72644551993
Beukema, S.O.R. (Stefan)82435322393
Bock de, T. (Thijs)86035621908
Borgelioen, E. (Elise)87567371325
Bruschke, A. (Alexander)83841561795
Cocq de, R. (Ramin)85983261625
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dardha, D. (Daniel)85848512341
Dauw, S. (Sterre)87225712153
Dijk van, P.F. (Piet)74933321386
Ginste vande, M. (Michiel)85747091790
Ginste vande, S. (Simon)85814411102
Goddé, M. (Matthias)85984141778
Hille van, C. (Clara)86034851337
Huang, W. (Wendy)85785591679
Kalle, I. (Ilja)86498610
Leyssens, B. (Bas)87723131654
Michielsen, K. (Kobus)86024401600
Michielsen, L. (Lies)86024291294
Raats, J. (Joppe)85813421618
Reese de, E. (Elias)85621911643
Roon van, S.W.M.Q. (Sjoerd)83666332098
Sleurs, J. (Juliette)86331741693
Swennen, F. (Fleur)86149471548
Tang, C. (Charlie)84425992210
Tikranian, A. (Alik)83999522294
Vanderstappen, L. (Louise)85622571379
Vanduyfhuys, D. (Daria)85620812059
Vanduyfhuys, I. (Igor)85621801681
Vanduyfhuys, I. (Ilja)85621691243
Verboven, W. (Wout)88319441737
Vukojevic Ferrari, V. (Viktor)87723241645
Warmerdam, M. (Max)84133832470
Wibowo, K. (Kevin)87233851415
Wibowo, R. (Ruben)87567151387
Niet opgekomen00000