Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Aubel, K.C.S. (Koen)85447781193
Heij de, T.L. (Terje)85694731312
Duursma, Y.T. (Yorick)8578229761
Kamminga, F.N. (Fabian)8679913886
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aubel, K.C.S. (Koen)85447781193
Kamminga, F.N. (Fabian)8679913886
Heij de, T.L. (Terje)85694731312
Duursma, Y.T. (Yorick)8578229761
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Achterberg, J.K. (Jonas)8672235838
Agoramoorthy, M. (Mukilan)8807381305
Agrawal, A. (Ashmit)8676107893
Aken van, J.W.J. (Jelmer)85996461683
Alvares, R. (Roan)8826664286
Anhaus, J.L.H. (Jonas)8640082602
Arendonk van, B. (Bas)86825751301
Arendonk van, P. (Polle)86407201803
Arendse, B. (Bram)8521150335
Argoubi, A. (Amir)88066000
Aubel, D.H.J. (Daan)8642469865
Aubel, J. (Jochem)71179242201
Aubel, K.C.S. (Koen)85447781193
Baboeram Panday, R. (Rishaan)88594000
Baboeram Panday, S. (Shariesh)88613800
Baek, A. (Alexander)87740400
Bagita, A. (Andras)8741832466
Bahroos, D. (Dakshh)88604890
Bakouri, S. (Saladin)87672970
Bakouri, S. (Salman)88361570
Blom, N. (Nynke)87955450
Bolks, S.A. (Sean)8807216200
Bonenkamp, J.D. (Jasper)85386621600
Bos, C.C. (Camiel)87809700
Boschker, D.T.J.G. (Danilyo)8699416669
Bosman, J. (Jochem)8513483802
Bosman, S. (Sietse)8513472786
Boxtel van, T.H.N. (Tim)8709217307
Brabers, M.J. (Thijs)8547220386
Brinkman, L.C.P.D. (David)85267710
Brinkman, T.J.G. (Thomas)86050140
Brouwer, B.J. (Bart)8557846929
Brouwer, D. (Daan)8605058802
Changur, M. (Maruti)87868220
Chu, C. (Chloé)87725110
Chu, J. (Justin)87725220
Darmian, A. (Artur)8708821424
Deudekom van, J.D. (Jayden)8699427563
Dijkman, S.E.H. (Sietse)8825135362
Doorn van, M.L. (Mei Li)8563753535
Doorn van, M.X. (Mai Xun)85637640
Doyle, F.F. (Finn)8774282549
Duursma, W.T. (Wietse)8578548377
Duursma, Y.T. (Yorick)8578229761
Dwaraga, S. (Sharan)88107470
Egmond van, S. (Sander)86580011391
Egmond van, T.S. (Tom)85581541470
Eikelenboom, J. (Jeanette)8687327505
Eikelenboom, S. (Salome)8687338337
Eikelenboom, S.M. (Samuel)8671366723
Eker, Q.T.A. (Quentin)8687294514
Esch van, S.A. (Bas)69714812200
Fluiter de, C. (Cas)8699394403
Gaasenbeek, S. (Steve)8774249310
Geer van de, T.J. (Tijn)88107580
Georgopoulos-Karbouniaris, M. (Mylo)8807183254
Gergin, I. (Isafara)86215911016
Groenewegen, T.C. (Thom)8811121286
Groenewoud, S. (Sam)87675500
Haaften van, A.M. (Amber)87809920
Haaften van, J. (Jelle)8687283288
Habernickel, B. (Bas)87721040
Hamoen, F.G. (Felix)8597039918
Haneveer, M.J.W. (Max)88318780
Harzevoort, R.J.T. (Rafael)87062580
Heij de, M. (Mees)85969181572
Heij de, R.S. (Renske)8607841263
Heij de, T.L. (Terje)85694731312
Helvert van, J.T.E. (Jaap)8597677571
Helvert van, S.J.B.P. (Stijn)8672246242
Herngreen, W.T. (Timo)85888550
Hoogstraten van, L. (Timon)88380050
Hoorn van, T.X. (Twan)8712396314
Hsia, S.Y. (Sui Ying)87408860
Huisman, S. (Simon)88270160
Hurk van den, A.A. (Arie)62816821999
Huurnink, M. (Maarten)8754240172
Huurnink, P. (Pieter)8760136283
Isabella, J.M.O. (Jimmy)88318450
Isabella, T.L.R. (Tommy)88318340
Jans, V.O. (Viggo)8828457135
Jansen, T.H.J. (Ties)8640060549
Jeuken, Y. (Yuan)88203390
Jong de, L.E. (Lieuwe)8640907542
Kamminga, F.N. (Fabian)8679913886
Kamminga, M. (Madelief)8759366167
Karagoz, E. (Eray)88107690
Karakaya, M.S. (Sami)8828413100
Karakaya, S.K. (Selim)88284240
Kerkhof van, C. (Caitlyn)8696039336
Kisoensingh, S.Y.A. (Shiven)88361680
Kleibeuker, M.D. (Mika)8577228638
Klein, L.F.A. (Lucas)86722241574
Kojic, L. (Lina)88057640
Kok, M.R. (Maikel)88284460
Kok, M.S. (Mads)8682487547
Kraaijpoel, D.A. (Dirk)85279371852
Kraaijpoel, H.D. (Hidde)8559111703
Kramer, T.C. (Ties)8717027363
Kruize, B.S.M. (Bouwe)85970500
Kuiper, R. (Rens)8812254519
Lau, A.L.W. (Alex)8723825213
Lebedev, M. (Maksim)88270050
Leenen, T.N. (Teun)8640104462
Linckens, S. (Sanne)87517430
Loeber, I.W. (Ilco)8795567612
Loenen van, T. (Tygo)88604450
Losenoord van, G. (Gijs)88124410
Manen van, G. (Gertjan)86580231261
Manen van, S. (Siebe)85233391544
Mathu, F. (Felicity)8640863779
Medina, L.S. (Lara)88270490
Meijer, J. (Joas)86994050
Mooijaart, M. (Morris)8559562408
Mulder, A. (Anne)8630974534
Murugesu, A. (Arjun)86722130
Natarajan, M. (Muhilan)8810725167
Neisingh, N.C.H. (Nils)85235041733
Nooteboom, B.D.Q. (Bryce)8683884703
Nowroozbaygi, V. (Victor)87882960
Oudenallen van, R.M.A. (Rozemarijn)8717918466
Pelenkahu, P. (Preston)8706522497
Posthuma, S.E. (Sam)87809810
Praveen, A. (Avyukt)8807392130
Putten van, J.D. (Jelle)87810140
Ramdien, R.S. (Ryan)8722637367
Ramdien, S.S. (Steven)8722626892
Ramhiet, A. (Angelisha)8772016192
Ramhiet, R. (Rivano)8772027117
Riel van, S.N. (Sibren)88352110
Roggeveld, I. (Iris)8657396359
Roggeveld, S. (Sanne)8657385403
Rong, P. (Prins)8662401569
Roskam, L. (Luka)8759377489
Roskam, M. (Max)87593880
Sangeetha, S. (Sushanth)8803993521
Schoenmakers, I. (Isa)88075680
Schoenmakers, R.J. (Roos)88075460
Schoonhoven van, D. (Dennis)8740875275
Schoonhoven, J. (Jasmijn)8614694226
Schoonhoven, L.J. (Laura)85135491246
Schoonhoven, M.R. (Mark)85135601413
Schoonhoven, S. (Sofie)8741469259
Siemonsma, O. (Olav)8732636264
Sietinga, T. (Tibbe)8657429475
Singaravadivelu, V. (Vishaal)8809691365
Smeets, B. (Bent)8807018352
Smeets, K. (Kobe)86594201599
Snel, J.E. (Jasmine)87517540
Snel, K.A. (Kasper)8513571953
Sonokromo, J.H.J. (Jordan)88284350
Sterk, R. (Ralf)8647749648
Stoffer, N.G. (Noah)87184570
Stoppels, I. (Isabella)8759905187
Stoppels, V. (Victor)8759894240
Talmon, F. (Fabian)8751732745
Thonon, K.D. (Kaya)87740290
Thonon, L.G. (Liam)86256060
Tjiam, D.U.C. (Dharma)63837512391
Tran, I. (Inara)88284900
Ubbink, A.M. (Anouk)85969621304
Ubbink, J.R. (Jesper)8703827496
Ubbink, S. (Simone)8604530234
Ubbink, T. (Tessa)8596929400
Veen van, E.S. (Eva)87325920
Veen van, N. (Noah)8751127220
Veling, J.J. (Jan)8761192218
Vergeer, W. (Wyatt)87414800
Visscher, Y. (Yannick)8630963864
Vukan, J. (Jernej)8637904449
Vukan, M. (Matias)87225930
Wachter, J.C.J. (Jillano)88380820
Weltevreden, R.J. (Robin)88286880
Wieberdink, N. (Nout)8835101100
Wilschut, F. (Frank)83969932006
Yucel, T. (Tuna)87672530
Zelke, D.B.F.M. (Dagomar)8614628734
Zelke, M.A.H.H. (Myrddin)87743040
Zhang, L.X.C.R. (Robin)8713804343
Ziepzeerder, S.J.L. (Stijn)8805753362
Zwam van, T.K. (Timo)87719940
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Verhoeff, R. (Rutger)85994701090
Huijben, T. (Timo)8704113995
Heijden van der, N. (Noah)8718402695
Yang, M. (Mark)8729677257
Broek van den, X. (Xavier)8762611760
Doorn van, T. (Tommy)8776460935
Jilesen, P. (Pim)8781839387
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Huijben, T. (Timo)8704113995
Broek van den, X. (Xavier)8762611760
Heijden van der, N. (Noah)8718402695
Verhoeff, R. (Rutger)85994701090
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalders, R. (Robin)87421840
Abeln, M. (Michiel)72888422312
Akkaya, G. (Gabriel)88530310
Anrar, A. (Adam)87956000
Ansems, M. (Max)88541530
Arts, P.J.W. (Nel)61060671363
Beek ter, L.J. (Leon)76708501807
Bersselaar van den, J.G.M. (Jeroen)67321762152
Bosch, J.M. (Jeroen)65217902411
Broek van den, X. (Xavier)8762611760
Broekmeulen, J. (Jasper)78874512369
Broekmeulen, J. (Joris)79006622210
Burg, H. (Henk)80432441748
Burg, T.A. (Twan)79949542514
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dambacher, M. (Martijn)74562292498
Daryana, H. (Hrdya)88530420
Dijk van, G.J.M. (Gert Jan)71655101744
Dijkhuis, T. (Tycho)83340732383
Dijkstra, M.C. (Matthijs)84823642037
Dooren van, L. (Luuk)87294460
Doorn van, T. (Tommy)8776460935
Eijndhoven van, P.J. (Piet)61634432006
Feytens, R. (Roger)60762021743
Fridman, D. (Daniel)81494822634
Geerke, D. (Daan)74684172040
Grooten, M. (Mees)88448580
Heijden van der, H.M.J.F. (Harold)62698461903
Heijden van der, N. (Noah)8718402695
Helvoort van, P.T.W. (Paul)61905251649
Hemminga, J. (Jin)87956220
Hendriks, J.W.M.C. (Koos)83392981720
Hoornweg, A. (Amy)88541750
Hovers, T.J. (Theo)60655321632
Huijben, T. (Timo)8704113995
Hulstein, C. (Christiaan)87294350
Jambor, K. (Kjeld)87818060
Jambor, M. (Mats)87294790
Janssen, L. (Lennert)87422170
Jilesen, P. (Pim)8781839387
Koster, C. (Chiel)83638281926
Kramer, A. (Bert)60085301699
Krogt van der, B. (Bart)75054871644
Linden van der, B. (Bas)87302050
Martens, M.P.E. (Martin)65223512355
Mas de, L. (Luigi)86042441592
Meijs, L. (Luc)87818280
Merx, E.F.C. (Eric)69687971583
Molen van der, T. (Timme)88541640
Mollema, H. (Henk)83992811564
Mollema, T. (Thomas)83298272190
Mooren, P.W.F. (Peter)60681831607
Morelis, D.J. (Derk-Jan)81138531781
Mostertman, L.G. (Loek)71424871850
Muskens, D. (Dennis)87814320
Nobbe, L.C. (Lars)8623307819
Nuijten, C.E. (Cees)65828291754
Obers, F.F. (Frits)66283912159
Oirschot van, C.J.C. (Kees)60100811803
Olthof, R.A.J.A. (René)59822732047
Omnes, T. (Tiago)8852580377
Ooijen van, M. (Mari)60180451753
Oosterhuis, E.O. (Ekko)82267571394
Oostrum van, W. (Wim)67678161767
Peters, J.M.F. (Jos)73953001480
Richter, C. (Christian)80699852355
Rooij de, G. (Gert)64543381955
Roos, P. (Pieter)81323221390
Schoorl, R. (Rob)77794312274
Schreurs, W. (Wilbert)82576012114
Senders, J.B.H. (Justin)83006992204
Senders, M.J. (Mischa)82576672267
Slikboer, F. (Fred)81589641448
Smeets, P.M.V.E. (Pierre)63626972002
Smetsers, J.C.L.M. (Joep)65914091472
Stricht van der, G. (Geert)75774822370
Suikers, T. (Theo)80634951370
Timmer, R.H.G. (Rene)87183800
Umudova, N. (Nargiz)85367262236
Uyleman, J. (Joshua)88236390
Vanheirzeele, D. (Daniël)80895212172
Verhoeff, R. (Rutger)85994701090
Verhoeven, A.J.M. (Tom)72153512164
Vermeulen, D. (Dewi)84187731744
Voorbraak, C. (Cas)86776470
Wessels, B. (Boudijn)86196330
Wildschut, D. (Dave)88490380
Wildschut, D. (Dave)83361191149
Yang, M. (Mark)8729677257
Zatonskih, A. (Anna)82881262440
Zelst van, C. (Cees)60720111772
Niet opgekomen00000