Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Pooter de, T. (Tim)8614485600
Morote, L. (Luna)86258041547
Morote, M. (Mare)86258151392
Groen, J. (Jari)86719491500
Doren van, F. (Frodo)87129351433
Froeyman, H. (Hugo)87731601505
Sighem van, L.A.D. (Lars)8630886734
Haasbroek, B. (Brandon)8561828686
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Morote, L. (Luna)86258041547
Froeyman, H. (Hugo)87731601505
Morote, M. (Mare)86258151392
Groen, J. (Jari)86719491500
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Arendse, A. (Arjo)61668091868
Arendse, J. (Johan)61667651442
Bernard, I. (Ivan)8711901586
Bisschops, L.L.N. (Luuk)8750170332
Brussel van, L. (Lars)8623043753
Dees, J.J. (Janco)69265131896
Dgebuadze, M. (Marie)85763371583
Dhuyvetter, K. (Koen)82795241729
Dieleman, L. (Laurens)8497247945
Dieleman, M. (Matthijs)84531480
Dooren van, H.F.M. (Dirk)79076912351
Doren van, B. (Bas)84531591947
Doren van, F. (Frodo)87129351433
Dubbeldam, C.J. (Nick)62553152014
Dubbeldam, L. (Lydia)84017121710
Dubbeldam, M. (Mathijs)83233041556
Eenennaam van, J. (Joost)85023841746
Feijter de, S.J.M. (Bas)83678982150
Froeyman, H. (Hugo)87731601505
Geerts, M. (Maarten)85741810
Gerritse, T. (Tijl)8741161144
Goldberg, L. (Lani)8791255100
Gregoir, C. (Christophe)80286802195
Groen, J. (Jari)86719491500
Haasbroek, B. (Brandon)8561828686
Hematyar, F.M. (Fardin)84532361699
Hematyar, P. (Parisa)8522591554
Hoogstraate, T.G.T. (Thimo)8510843830
Houtte van, R. (Randy)85129882012
Hugaert, A. (Arthur)81605262084
Hulster de, R. (Rudy)61382861587
Jansen van Roosendaal, T. (Tijn)88325930
Jansen, I. (Ingeborg)81623851897
Janssens, R. (Ronald)64598601601
Jong de, C.W.E. (Eliza)84250431627
Kalisvaart, W.P. (Peter)76131662089
Karlioglu, B. (Boran)86629181220
Kingl, L. (Levi)8805390203
Kingl, L. (Luca)8805379195
Lagendijk, I. (Ivo)75453731771
Maas, J. (Joop)60266471910
Moens, P. (Patrick)82465461894
Moorthamer, J. (Jurrian)8625793820
Morote, L. (Luna)86258041547
Morote, M. (Mare)86258151392
Morote, P. (Patrick)83125791725
Nolet, J. (Julian)8625859520
Nolet, T. (Tim)8687547549
Pijpelink, R. (Rafael)8618346667
Pooter de, N.I.M. (Nina)8796854171
Pooter de, R. (Ronald)76156191830
Pooter de, T. (Tim)8614485600
Putter de, J.M.L. (Julius)8716895552
Putter de, M. (Theo)64599041703
Regniers, Y. (Yves)81542231986
Ruijter de, N.M. (Narin)85768321046
Santen van, L.A. (Luca)8550256421
Schalkx, J. (Johnny)83073432170
Schelleman, I.A. (Iris)84532911668
Schelleman, M.R. (Martijn)84620911328
Schelleman, P.M.A. (Paul)85535340
Sighem van, L.A.D. (Lars)8630886734
Tieleman, T. (Treyson)8614507328
Tiggelman, L. (Laura)85133071582
Tiggelman, V. (Vincent)85133181432
Vandelacluze, I. (Ian)85038252037
Vergauwen, B. (Bart)83372521767
Verhaeren, G. (Gertjan)84166942048
Verpoorte, S.E.J. (Stijn)8540510559
Versporten, W. (Wim)81496361925
Vet de, C.J. (Carsten)8748674325
Vink, Y.R.B. (Yordi)8822693215
Vitharana, A. (Annelies)85039351638
Vliet van, D. (Dennis)79869792059
Waesberghe van, M. (Michaël)8794709258
Warnier, A.M.M. (Atousa)8732713282
Warnier, J. (Joubin)8822682100
Wieland, J. (Joost)8703728467
Wolff de, K. (Kai)8755945232
Zootjes, A. (Aäron)8748685268
Zootjes, M. (Mark)80635501607
Zouaghi, N. (Nouri)84167272147
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Wenneker, W. (Wessel)8635880564
Cleef van, D. (Daniel)8545009780
Kooi, D. (David)8684995311
Yalcin, E. (Emre)8742932674
Ozinga, L. (Levi)8800616339
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Cleef van, D. (Daniel)8545009780
Wenneker, W. (Wessel)8635880564
Yalcin, E. (Emre)8742932674
Kooi, D. (David)8684995311
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afman, A. (Axel)88313830
Agar, A. (Alexander)8596214393
Alarcon Ramirez, J.D. (Jorge)77557151532
Anderson, H. (Hudson)88244640
Andrea d', G. (Giuliano)88490160
Arendsen, C. (Casper)88021890
Arendsen, L. (Laurens)88021780
Arkel van, R.C. (Rogier)73353282159
Assink, C. (Carlo)82629251745
Athanassiou, A. (Alexander)88223960
Aué, M. (Maurice)66022551555
Ayar, Z. (Zeynep)88010890
Babeliowsky, L. (Lev)8684918320
Ballon, G.J. (Günther)61545772100
Banning van, J. (Jan)62215121821
Bauduin, A. (Arthur)72075191934
Beckhoven van, B. (Boudewijn)75772841848
Berg van den, C. (Cees)74890421841
Bernfeld, B. (Ben)8812287190
Beukering van, P.A.C. (Paul)84842561586
Bezemer, A. (Arno)67435612275
Blanchard, J.M. (Jack)58082092212
Blank, L. (Lara)88011110
Bleeker, K. (Kasper)85082911767
Blokland, H. (Helmerik)75722791739
Bodicker, E. (Bert)60085631798
Bodicker, R. (Rob)61309161921
Boers, M. (Matthieu)88472230
Bokum ten, Y. (Yannick)88211530
Bolhuis, R. (Ridens)65751951897
Boon, B. (Bram)8685369739
Boon, F. (Frederiek)88259160
Boon, T. (Tjerk)8742921171
Borst, P. (Piet)85319081335
Bottema, M. (Martin)60694482076
Bours, S. (Sam)88211640
Bovenschen, H. (Hans)67502381590
Bredenoord, A. (Alexander)88314490
Bredenoord, O. (Olivia)88576730
Breukelen van, H. (Henri)8741029591
Brouwer, D. (Dennis)79901912202
Cheng, D. (Di)87156411779
Choudhuri, D. (Daiwik)88226380
Christophe, S.N. (Nirav)69061632150
Cleef van, D. (Daniel)8545009780
Cleef van, M.S.A. (Matteo)85104471610
Cordes, J.J. (Jule)85768981606
Croese, C. (Cor)59522102230
Dam van, D. (Dick)83083441439
De Jongh, A. (Aiden)88314270
Denekamp, A. (Elias)8809570474
Dersjant, E. (Ellen)8815587250
Duijn van, R. (Roel)82847381935
Egas, W. (Wouter)62391781452
Elbeltagy, A. (Adel)88474540
Ephraim, O. (Olaf)67394691980
Evers, L. (Lisa)87765700
Feber de, M.T. (Matthijs)81407701528
Fokke, H.E. (Erik)71846391562
Fulpen van, N. (Noud)88211090
Gelder van, J. (Jishai)88272360
Godding, M.B.A. (Marnix)84854331580
Goffard, J. (Joshua)8771851656
Gomperts, L.J.A. (Pold)82925261324
Gonzalez van Eijk, N. (Nola)88058520
Gransjean, J. (Jacob)8637728463
Gransjean, R. (Ruben)86377390
Gruenbauer, W. (Willem)81030511540
Guillaumond, M. (Matthieu)88509630
Guillaumond, N. (Nathan)88537790
Gunst de, C. (Calum)8747596655
Haaren van, W.S.M. (Stef)85585172064
Hagen, T.J. (Tejo)78249931581
Hamming, A. (Annemiek)80683241165
Haver, K. (Kevin)8783841411
Heber, O. (Oskar)88328460
Hendriks, J. (Jord)83776331499
Heukelom, A. (Aurelia)8606389751
Hewitt, W. (Willem)88238700
Hoek, T. (Tjerk)79846691293
Hoeneveld, M. (Maarten)83645872064
Hoepermans, F. (Frans)86037601812
Hoeven van der, G.J. (Gert-Jan)65993952264
Hoffman, R. (Ron)74613112071
Hooft van der, R. (Rinde)88402600
Hoomans, P. (Peter)85349881881
Houben, R.C.F.E. (Reindert)85026811208
Hoven van den, G. (Gerben)88538010
Hovenga, A. (Alje)75786262173
Hummel, P. (Paul)80988272150
Jak, F.L.H.J. (Florian)8747431786
Janse, P.N. (Paul)69651342042
Jansen, G.S.M. (Matthijs)82802941440
Jong de, T. (Ti)77562651602
Jongejan, L. (Liam)8684896735
Kaar van 't, R.H. (Robbert)60469642036
Kalma, J.B.N. (Jildo)77556271886
Kanis, S.D. (Sierk)86504992116
Kauffman, B. (Benjamin)88287210
Kikkert, R. (Robert)70897092243
Klijnkramer, M. (Mirjam)74413681277
Knipscheer, J.W. (Jan Willem)85431611484
Knottnerus, I.H.A. (Ivo)81710862065
Kochi, J. (Jenna)88576510
Kooi, D. (David)8684995311
Kranenburg, S. (Sebastiaan)81315631598
Kuypers, S.E.M. (Steven)78618321518
Laan, D.C. (David)81491301913
Laan, K. (Kees)86635890
Lahrach, D. (Damin)88313610
Lahrach, O. (Ouassim)88313720
Lambriks, L. (Luc)88489610
Lambriks, S. (Simon)88345950
Lattuada, D. (Davide)85005801836
Lesman, K.F.P.M. (Karol)82379331439
Lessmann, F. (Francis)61173532026
Leuw, E. (Ed)74414451424
Li, M. (Miriam)88476850
Lith, T. (Tony)73116671629
Liu, B. (Bojian)88223850
Looman, J.F.M. (Hans)70652781323
Lopez, J. (Jasel)85614212426
Maas van der, J. (Johan)76481021698
Maat van der, R. (Raoul)8733164210
Maat, J. (Jip)86441851450
Makarova, A. (Anna)88449350
Makarova, Y. (Yaroslav)88238590
Mangla, S. (Samarth)8853933633
Marioneaux, T. (Tyrone)88331870
Masterson, A. (Amy)88314380
Masterson, E. (Evan)87995820
Meintser, T. (Tom)87163781779
Merkul, E. (Eugen)87517981399
Mie de, M. (Mariska)75616532154
Miedema, M. (Martijn)76607521968
Molin, C. (Charles)85767771710
Molina Pillajo, A.E. (Aaron Enrique)85725750
Muiswinkel van, B. (Berend)8621580607
Nagel, S. (Stef)81407591933
Nieberg, D. (Debby)84627731415
Nieuwkerk van, T. (Ton)85284981979
Nijenhuis, W. (Wim)64168721886
Nobel, R.D. (Rein)67758791801
O'Mahony, C. (Cian)76787481520
Oerlemans, A. (Annabella)8799604100
Oerlemans, I. (Ilian)8799593368
Ommeren van, J. (Jos)81048771991
Oosterhof, S. (Senna)8716719341
Oranje, F.G. (Frans)61562051215
Ordodi, M. (Marc)67783871900
Osterwald, E. (Elwin)71489442116
Othman, O. (Omar)87451541683
Oudmaijer, A. (Alexander)8803817367
Overeem, M. (Marc)73768422135
Ozatas, O. (Okan)86527431985
Ozinga, L. (Levi)8800616339
Pham, K.V. (Khoi)84754562041
Pham, L. (Lan)8637750930
Pijlman, R.W.J. (René)71391761822
Pol van, L. (Lodewijk)74696051725
Polak, R. (Roel)83224791039
Ponzanedi, N. (Nicholas)8635605420
Pouw van der, J.A. (Jan)82933621075
Prevot, J. (Jeanlouis)86481011908
Raamsdonk van, L. (Liam)8720415125
Ree, H. (Hans)72656432275
Reinderman, D. (Dimitri)73599132569
Riemens, A. (Albert)73554801925
Roda Husman de, J. (Juan)70797432242
Roemersma, A.W. (Aad)82269222051
Roering, P.W.E. (Ed)73780632179
Roes, F.L. (Frans)74146381626
Salomons, H.R. (Rik)62646872087
Schambra Stevens, Z. (Zack)88431090
Schaper, R.J. (Robert Jan)73853781918
Schipper, P. (Paul)66789032063
Schoonenberg, W. (Ward)88313940
Selles, G. (Gilles)88509850
Sherstnev, A. (Andrew)88509740
Shklovskiy, E. (Evgeny)87430641939
Shyshova, L. (Lada)88418990
Silz, E. (Elisa)86649201901
Simpkins, N. (Nick)88026840
Sitters, M.H. (Harry)69356540
Smith, E. (Everett)88476300
Spaan, M.T. (Tigran)73577572012
Spendal, B. (Barbara)87123631825
Spiler, A.M.L. (Angelo)58018622042
Stam, B. (Bart)74503881845
Steenberg, A.K. (Anno)74544802101
Sternfeld, D. (Douwe)82936590
Sterren van der, P. (Paul)60378672441
Sterrenburg, K. (Kees)73422801926
Stigter, J.O. (Jurgen)59845061976
Stiphout, L. (Lucas)87773620
Straat, E.J. (Evert-Jan)63927492100
Strating, S. (Sybolt)67891122310
Sula, A. (Avni)78202081980
Suyderhoud, W.C. (Wim)81113011766
Swirc, I. (Isaac)88095920
Swirc, V. (Valérie)8758343262
Sylbing, G. (Garth)76568801493
Tanja, J. (Jaap)77738101451
Terlouw, F. (Freek)79045561959
Thewissen, B.T. (Boudewijn)80405711648
Tigchelaar, P. (Peter)88011880
Timmer, A. (André)83446551321
Timmerman, J.T.J. (Jan)84368351676
Treumann, P. (Pitt)80493381255
Triest van, A. (Aart)87873280
Troost, C.A. (Allaert)74252311652
Trujillo, H. (Herre)77376091877
Uiterwijk, J.G. (Hans)59751121801
Varnica, A. (Aleks)84286951611
Velzen van, J. (Jaap)81113121462
Venema, C. (Coen)81407811686
Verheijden, C. (Chris)8747200649
Verkuyl, H.J. (Henk)68009260
Vermeulen, E. (Elisa)88011990
Vermeulen, J. (Jimmy)88012100
Veruzab, V. (Daniel)88331980
Vieira, T. (Tonny)68761331416
Visser, C. (Cees)74096992006
Visser, C. (Christian)88239690
Visser, H.C.J. (Henk-Jan)75202602283
Vlis van der, P. (Peter)85178721664
Volkers, A.L. (Annemarie)78276111943
Vreeze de, F. (Frans)59676981553
Vriens, H.A. (Huib)82113901730
Vroombout, E.G.A. (Enrico)75800782147
Vyaznikovtsev, I. (Ivan)88247830
Vyshnevskyi, D. (Dima)8760884153
Wakkie, S. (Samuel)8760818271
Wederfoort, D. (Dave)88537900
Weide van der, P. (Piet)63393662040
Wenneker, W. (Wessel)8635880564
Werf van der, P. (Peter)76253321670
Westera, L.D. (Bert)71166591976
Wiegersma, W. (Wester)88576620
Wieringa, J.G. (Jan)85194561116
Wiersma, E. (Eelke)71101582330
Wiggelendam, A. (Anneke)76200301240
Wijnveen, W. (Wim)80711951404
Wild Propitius de, R. (Roemer)8650873175
Willemsma, A.D.I. (Abe)73622892087
Willemssen, F.T. (Florian)83967621538
Wilson, R. (Ronan)8695687175
Wilterdink, N. (Nico)86956540
Witt, R. (Rob)59696782116
Wolters, M. (Melle)88259050
Wunnink, M.F. (Michael)75967982223
Yalcin, E. (Emre)8742932674
Yukhanaev, L. (Lev)88419100
Zanoli, O.P.J.M. (Olivier)85884701425
Zdravkovic, A. (Andrija)8834606274
Zwerver, F. (Feico)73046491590
Niet opgekomen00000