Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Joosten, M.W. (Maarten)83660611217
Grutter, T.J. (Tim)84069261968
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Baartmans, D. (Daan)84712871182
Konig, I.A. (Ignace)84766441077
Veen van, H.J. (Joost)8546483731
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341459
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341459
Baartmans, D. (Daan)84712871182
Joosten, M.W. (Maarten)83660611217
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aksoy, A. (Abdüssamed)88562540
Aksoy, E. (Eyüp)88562650
Albul, A. (Alex)87892970
Baartmans, D. (Daan)84712871182
Beurskens, M. (Maus)84899541659
Boeve, M.J. (Marten)87758770
Bosch, P.E. (Elias)87758880
Bosman, K.J. (Keano)88433510
Braimaister, C.L. (Constantin)88007810
Brink van den, A. (Andries)79584891384
Brink van den, C. (Cil)88243870
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341459
Dániel, E. (Erik)8746441411
Dániel, L. (Mark)87936750
Deelder, W.L. (Willem)87380040
Dieleman, M. (Marco)64770752102
Diermen van, H. (Henk)73720681671
Dol, N.J. (Niels)75904841797
Doorn van, H.F. (Hans)62719361921
Doorn van, N. (Niek)78172161354
Dragojevic, D. (David)88243650
Evers, C. (Colin)88308220
Floris, R. (Rob)83290241352
Goedhart, M. (Maarten)8675755437
Graaf de, D. (Dick)73552162112
Groos, F. (Ferdinand)85222940
Grutter, T.J. (Tim)84069261968
Hadida, E.T.M. (Elise)8673412448
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421450
Hameeteman, K. (Kaira)88007700
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992311
Harutunian, L. (Levon)8622581330
Harutunian, M. (Maria)87892860
Heitinga, B.E. (Beer)83659621322
Hessing, A.A.J. (Anton)8441488800
Hoejenbos, M. (Maaike)87589810
Hoekstra, R.G. (Rosalie)88311190
Hoekstra, S.L. (Sven)8719172348
Holwerda, B.T. (Brent)88454300
Hoorn van, C. (Casper)76273231650
Hotting, J.P. (P)88597410
Joosten, M.W. (Maarten)83660611217
Kalk, J.P. (Joris)8564479329
Kok, J.J. (Jan)78340681390
Konig, I.A. (Ignace)84766441077
Kooijman, C.J. (Chris)69684232069
Kool, J. (Jan)86062900
Kool, L. (Laurens)81742101558
Kosikhin, A. (Artem)88132550
Koster, J.P. (Jaap)73841901775
Kreyfelt von, E.P. (Ernst)70510441681
Kroder, T. (Ties)88433730
Kruif de, M. (Mathis)88433620
Kruik, W. (Wessel)88308330
Leenaerts, L. (Tim)88351560
Leeuwen van, D.M. (David)88497420
Leeuwen van, D.M. (David)88453640
Lende van der, D.W.P. (David)8533118381
Lenssen, D. (Delun)87893190
Lit van der, R. (Roel)8759025206
Loedeman, A. (Bert)84988311430
Majoor, M. (Marco)80736261521
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862162
Mil van, M.L. (Maxim)88471680
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401885
Oevelen van, M. (Mika)85788120
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)72782931681
Ophem van, J. (Jos)79538911613
Paternotte, S. (Stephan)61024701994
Paternotte, T.C. (Tim)8775899302
Pietersma, J.C.L. (Chris)87936640
Pijlman, L.K. (L)8688064303
Poorter de, T.H.X. (Teun)88007590
Post, M.J. (Mark)8719150611
Quelle, P. (Pieter)79538801408
Raangs, R. (Raang)88194480
Ravenhorst, S. (Stan)88132660
Reichardt, G.J. (Gert)84167491953
Saadi, Y.R. (Yousri)87590140
Schaaf van der, J.S. (Jonathan)88089650
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221608
Schreurs, T. (Taeke)88311300
Schueren de vander, C.W.B. (Christiaan)87826861133
Slofstra, L. (Lars)66675841719
Snijders, J. (Jan)69171081771
Steen van der, J.G. (Johan)61915261541
Tennekes, M.J. (Mark)8622702378
Tolboom, N.J.H. (Nout)8751116498
Traa, W.A. (Axel)8738026288
Uijleman, R.L. (Richard)88194590
Ustiuzhanin, A.L. (Arsenii)87893080
Uyleman, L.O. (Luke)88243760
Veen van, H.J. (Joost)8546483731
Veen van, L. (Lize)88351450
Velker, W. (Wim)60885881837
Veltkamp, M.S. (Mees)87963040
Verbeek, H. (Harm)70764761761
Viljoen, P. (Pieter)88308110
Vosmer, B.P.H. (Boris)8659728490
Vries de, L.M. (Léon)88351670
Vries de, M.R.J. (Mark)88433400
Wernsen, W.J. (Wilco)82649931676
Westendorp, S.G.J. (Sil)88433840
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551791
Wijono, S. (Santoso)84706491701
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Wissink, H.J. (Henk)81980361305
Wit de, H. (Hans)85466920
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871422
Wouters, F. (Florian)82226211668
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Bijvank, E. (Evelyn)84388041269
Blommestein, C.M. (Maarten)84454921400
Bijvank, K. (Kylian)84843001692
Muller, T. (Tim)8519192963
Leenaers, T.H. (Twan)85532591467
Spiering, M. (Matthé)8560343908
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Leenaers, T.H. (Twan)85532591467
Bijvank, E. (Evelyn)84388041269
Blommestein, C.M. (Maarten)84454921400
Muller, T. (Tim)8519192963
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agterberg, K. (Koen)8763733668
Ahmadi, A. (Ali Reza)88508750
Alhasoud, A. (Abdulhamid)87928280
Andel, D.I. (Daniël)80718551813
Andriessen, B.J. (Bart Jan)86581991867
Bakkenes, W. (Wout)88609290
Beek van, D.J. (Jorn)76707951803
Beijer, A.J. (Bram)81875421783
Bekkers, P. (Paul)75460992029
Bensdorp, L.S.A. (Laura)77942152060
Berg van den, C.H. (Cedric)86185441232
Berns, J. (Jasper)8760070601
Berns, T. (Thijmen)8830558278
Bettman, J. (Jan)73679101893
Bijvank, E. (Evelyn)84388041269
Bijvank, K. (Kylian)84843001692
Bijvank, R.E. (Roland)80720531637
Blanken, W. (Wouter)88108240
Blom van der, F.F.M. (Floris)78728211770
Blom, F. (Flynn)88008250
Blom, O. (Olivier)88306900
Blommestein, C.M. (Maarten)84454921400
Bongers, K. (Krijn)8812639379
Borghouts, R. (Rutger)87928720
Bosch, D. (Dieuwe)85632691732
Brandsma, P. (Peter)82792601597
Brouwer, M. (Micha)88609400
Bruinsma, S. (Simon)8591902540
Buijs, P. (Pijke)87665270
Daalhuizen, W. (Willem)88306680
Delft van, B. (Bas)84849601636
Donders, N. (Nicola)87487620
Dreu de, D. (Dies)80785651745
Evers, E.J. (Evert Jan)62175191635
Fokkinga, T. (Tijl)8757540675
Fontein, A.M. (Mieps)59595801059
Frakking, T. (Tom)8730469594
Ginkel van, H. (Henk)75560541375
Gool van, L.72511231205
Goor van, W. (Wout)59500871807
Graaf de, M. (Mark)8753030611
Hacquebord, T. (Tjerk)73298172008
Harmsen, G. (Gerrit)73086971985
Heijden van der, R.P.J. (Ronny)79848121779
Hendrikx, N. (Niels)82001042135
Herben, W. (Wiek)88365090
Hertog ten, A. (Albertus)59716581995
Hill, N.I. (Nick)83415971966
Homan, P.66001651742
Huis in 't Veld, K. (Kasper)88508860
Hussen van, C. (Casper)87088431259
Jacobs, F. (Frans)84541161300
Janse, E.W. (Erik)86086111897
Jansen, F. (Floris)88387860
Jentink, J. (Joop)78860981727
Jong de, L. (Lode)8792905440
Jong de, V. (Viënn)8792894100
Jonge de, K.T. (Rijn)82663021409
Jordi, R. (Rein)8723627723
Kamphuis, J. (Jon)84587141369
Keesmaat, S. (Stef)8640148552
Kleijn de, E. (Erwin)88147950
Kleijn de, M. (Max)8814278233
Kloppenborg, J. (Jos)61118641781
Koop, R. (Renske)88387420
Koop, W. (Wiebe)88387530
Kooter, J. (Jens)88387310
Koster, L.H.S. (Luuk)88508970
Kraker de, J.A. (Johnny)77396771902
Kronemeijer, H. (Hugo)8591924825
Kronemeijer, L. (Lucas)8741513440
Kuijpers, A. (Ansem)8618621528
Kuik van, D. (David)8593046488
Löffler, M. (Maarten)85232401773
Le Fèvre, W.M. (Wouter)79908731861
Leenaers, T.H. (Twan)85532591467
Leenen, S. (Seppe)88306790
Leeuwenkamp van, P. (Paul)84894151664
Lek van der, J. (Jouke)8753019704
Lemstra, H. (Harro)8748773791
Let van der, T. (Tia)80762551284
Li tang, E. (Enya)8711439329
Linden van der, M.W. (Michiel)84444361418
Lingen van, Q. (Quinten)85930241510
Lingen van, X.Y.V. (Xander)8664964492
Loots, E.M. (Ewoud)83098731685
Malmberg, L. (Lisa)8708623367
Malmberg, R. (Ruben)8728126295
Mang, D. (Dalya)85625651428
Mang, J. (Jessie)85396411600
Meijer, P. (Paul)76706191331
Mellegers, P.J. (Pieterjan)74499041590
Metz, M. (Maarten)83394961525
Minnen van der, J. (Jasper)83154171274
Moonen, D. (Dasha)8621954224
Moonen, K. (Kevin)8581650923
Most van de, B. (Bastiaan)60379221371
Muller, T. (Tim)8519192963
Nataraj Rummaghatte, S. (Samarth)88108020
Njika, C.E. (Chima Elijah)8713375648
Oruganti, O.R. (Omkaar Rao)87281370
Os van, A. (Anton)88609180
Pafort, H.C. (Kees)62392331798
Pol van der, R. (Rico)85065641828
Post, M. (Maarten)76450221845
Pouderoyen, G.J. (Gert-Jan)77563751449
Reemst van, B. (Bram)74285861614
Renswoude van, J. (Jeffrey)80564771954
Rietbergen, O. (Otto)87928610
Romijn, T. (Tijmen)8614617775
Rose, K.T. (Tom)83558421994
Rossocha, F. (Finn)8836531368
Rossocha, H. (Heiko)8836520100
Schönberger, D.H.B. (Daan)82220052104
Scheer, J. (Joek)8757529541
Schippers, N. (Nelleke)88210540
Schoen, A.J.N. (Tony)83523331584
Schulten, H.J.60471951254
Shafa Omry, L. (Louay)87788250
Slabbekoorn, M. (Marit)87236160
Smit, T. (Teun)8766692241
Spiering, M. (Matthé)8560343908
Stegeman, C.E.72736951355
Stekelenburg, R.F.73842781523
Sterk, E. (Emma)88387750
Sterk, R. (Ralf)8647749648
Stok, J. (Joris)8635737953
Stone, S. (Sam)88387640
Struikmans, H. (Henk)73566571816
Teuben, J.T. (Jan)81593601923
Timmers, N. (Niels)8640192532
Uahabi al, A. (Adam)8543821458
Uahabi al, S. (Samy)85438320
Uiterwaal, A. (Andries)84000510
Valkenburg, M. (Max)88388300
Veen van, J. (Jelle)87082490
Veerman, R. (Rien)8673445416
Veld, J.H. (Joop)86518631673
Venema, M. (Mees)88481800
Vennix, P.A.M. (Paula)61859161810
Vergouwe, T. (Tsjerk)8593134456
Verhagen, T. (Tim)88482790
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191849
Verstege, V. (Vincent)79734931732
Verweij, L.A. (Kees)83112371924
Vollema, B. (Bauke)87281590
Voort van der, Q. (Quintin)8635847687
Voronov, A. (Andrey)88008140
Vreeken, C.N. (Kees)61414871845
Vroome de, E.M.M. (Ernest)82692721885
Wandy, K. (Kasim)81056251812
Wester, F. (Frank)81599101654
Wijers, B.J.71736611470
Wijk van, P.A. (Peter)86498831876
Zon van, T. (Tobias)8684445583
Zwam van, B.A.62353721499
Niet opgekomen00000