Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Berghuis, R. (Rowin)85617291024
Greven, J. (Joël)8607665675
Reuver, Y. (Yrsa)8607676766
Sauchelli, D. (Daniel)8658320794
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Berghuis, R. (Rowin)85617291024
Reuver, Y. (Yrsa)8607676766
Greven, J. (Joël)8607665675
Sauchelli, D. (Daniel)8658320794
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aal, L. (Leon)8804961152
Berghuis, R. (Rowin)85617291024
Borg, T. (Tristan)8794632557
Bouma, H. (Haaie)8794610213
Dokter, D. (Danique)8816654205
Dokter, Y. (Yanou)8816643108
Duinkerken, T. (Tyron)8816797373
Eilander, N. (Niek)8839963133
Greven, J. (Joël)8607665675
Jansen, J. (Jadon)8809845486
Knaap van der, L. (Lisanne)8749312437
Koenes, I. (Isidora)8749323271
Kolk, J. (Jasper)8809834210
Kroon, L. (Lindert)8527970859
List, O. (Olaf)8628653439
Ludwig, F. (Frouke)88576840
Oosterhuis, G. (Gijs)8794643100
Oostinga, E. (Elisa)8749334712
Reinders, R. (Remco)85289271039
Reuver, T. (Tessel)88576180
Reuver, Y. (Yrsa)8607676766
Rodenboog, E. (Ewout)8794654331
Sauchelli, D. (Daniel)8658320794
Sauchelli, G. (Giovanni)8784644545
Sauchelli, R. (Rafaël)8839974100
Schaaphok, J. (Jelmer)88423940
Staal, M. (Mariëtte)8573367445
Steenstra, J. (Jan)8629148591
Takang, A.M. (Anna-Mae)8607654874
Uit Oude Groeneveld, S. (Samuel)8829282544
Veen van der, J. (Joachim)88558140
Wieringa, I. (Ivar)88448030
Wiltjer, T. (Tim)88424050
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Bijvank, K. (Kylian)84843001692
Mang, J. (Jessie)85396411600
Berg van den, C.H. (Cedric)86185441232
Hussen van, C. (Casper)87088431259
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bijvank, K. (Kylian)84843001692
Mang, J. (Jessie)85396411600
Hussen van, C. (Casper)87088431259
Berg van den, C.H. (Cedric)86185441232
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agterberg, K. (Koen)8763733668
Ahmadi, A. (Ali Reza)88508750
Alhasoud, A. (Abdulhamid)87928280
Andel, D.I. (Daniël)80718551813
Andriessen, B.J. (Bart Jan)86581991867
Bakkenes, W. (Wout)88609290
Beek van, D.J. (Jorn)76707951803
Beijer, A.J. (Bram)81875421783
Bekkers, P. (Paul)75460992029
Bensdorp, L.S.A. (Laura)77942152060
Berg van den, C.H. (Cedric)86185441232
Berns, J. (Jasper)8760070601
Berns, T. (Thijmen)8830558278
Bettman, J. (Jan)73679101893
Bijvank, E. (Evelyn)84388041269
Bijvank, K. (Kylian)84843001692
Bijvank, R.E. (Roland)80720531637
Blanken, W. (Wouter)88108240
Blom van der, F.F.M. (Floris)78728211770
Blom, F. (Flynn)88008250
Blom, O. (Olivier)88306900
Blommestein, C.M. (Maarten)84454921400
Bongers, K. (Krijn)8812639379
Borghouts, R. (Rutger)87928720
Bosch, D. (Dieuwe)85632691732
Brandsma, P. (Peter)82792601597
Brouwer, M. (Micha)88609400
Bruinsma, S. (Simon)8591902540
Buijs, P. (Pijke)87665270
Daalhuizen, W. (Willem)88306680
Delft van, B. (Bas)84849601636
Donders, N. (Nicola)87487620
Dreu de, D. (Dies)80785651745
Evers, E.J. (Evert Jan)62175191635
Fokkinga, T. (Tijl)8757540675
Fontein, A.M. (Mieps)59595801059
Frakking, T. (Tom)8730469594
Ginkel van, H. (Henk)75560541375
Gool van, L.72511231205
Goor van, W. (Wout)59500871807
Graaf de, M. (Mark)8753030611
Hacquebord, T. (Tjerk)73298172008
Harmsen, G. (Gerrit)73086971985
Heijden van der, R.P.J. (Ronny)79848121779
Hendrikx, N. (Niels)82001042135
Herben, W. (Wiek)88365090
Hertog ten, A. (Albertus)59716581995
Hill, N.I. (Nick)83415971966
Homan, P.66001651742
Huis in 't Veld, K. (Kasper)88508860
Hussen van, C. (Casper)87088431259
Jacobs, F. (Frans)84541161300
Janse, E.W. (Erik)86086111897
Jansen, F. (Floris)88387860
Jentink, J. (Joop)78860981727
Jong de, L. (Lode)8792905440
Jong de, V. (Viënn)8792894100
Jonge de, K.T. (Rijn)82663021409
Jordi, R. (Rein)8723627723
Kamphuis, J. (Jon)84587141369
Keesmaat, S. (Stef)8640148552
Kleijn de, E. (Erwin)88147950
Kleijn de, M. (Max)8814278233
Kloppenborg, J. (Jos)61118641781
Koop, R. (Renske)88387420
Koop, W. (Wiebe)88387530
Kooter, J. (Jens)88387310
Koster, L.H.S. (Luuk)88508970
Kraker de, J.A. (Johnny)77396771902
Kronemeijer, H. (Hugo)8591924825
Kronemeijer, L. (Lucas)8741513440
Kuijpers, A. (Ansem)8618621528
Kuik van, D. (David)8593046488
Löffler, M. (Maarten)85232401773
Le Fèvre, W.M. (Wouter)79908731861
Leenaers, T.H. (Twan)85532591467
Leenen, S. (Seppe)88306790
Leeuwenkamp van, P. (Paul)84894151664
Lek van der, J. (Jouke)8753019704
Lemstra, H. (Harro)8748773791
Let van der, T. (Tia)80762551284
Li tang, E. (Enya)8711439329
Linden van der, M.W. (Michiel)84444361418
Lingen van, Q. (Quinten)85930241510
Lingen van, X.Y.V. (Xander)8664964492
Loots, E.M. (Ewoud)83098731685
Malmberg, L. (Lisa)8708623367
Malmberg, R. (Ruben)8728126295
Mang, D. (Dalya)85625651428
Mang, J. (Jessie)85396411600
Meijer, P. (Paul)76706191331
Mellegers, P.J. (Pieterjan)74499041590
Metz, M. (Maarten)83394961525
Minnen van der, J. (Jasper)83154171274
Moonen, D. (Dasha)8621954224
Moonen, K. (Kevin)8581650923
Most van de, B. (Bastiaan)60379221371
Muller, T. (Tim)8519192963
Nataraj Rummaghatte, S. (Samarth)88108020
Njika, C.E. (Chima Elijah)8713375648
Oruganti, O.R. (Omkaar Rao)87281370
Os van, A. (Anton)88609180
Pafort, H.C. (Kees)62392331798
Pol van der, R. (Rico)85065641828
Post, M. (Maarten)76450221845
Pouderoyen, G.J. (Gert-Jan)77563751449
Reemst van, B. (Bram)74285861614
Renswoude van, J. (Jeffrey)80564771954
Rietbergen, O. (Otto)87928610
Romijn, T. (Tijmen)8614617775
Rose, K.T. (Tom)83558421994
Rossocha, F. (Finn)8836531368
Rossocha, H. (Heiko)8836520100
Schönberger, D.H.B. (Daan)82220052104
Scheer, J. (Joek)8757529541
Schippers, N. (Nelleke)88210540
Schoen, A.J.N. (Tony)83523331584
Schulten, H.J.60471951254
Shafa Omry, L. (Louay)87788250
Slabbekoorn, M. (Marit)87236160
Smit, T. (Teun)8766692241
Spiering, M. (Matthé)8560343908
Stegeman, C.E.72736951355
Stekelenburg, R.F.73842781523
Sterk, E. (Emma)88387750
Sterk, R. (Ralf)8647749648
Stok, J. (Joris)8635737953
Stone, S. (Sam)88387640
Struikmans, H. (Henk)73566571816
Teuben, J.T. (Jan)81593601923
Timmers, N. (Niels)8640192532
Uahabi al, A. (Adam)8543821458
Uahabi al, S. (Samy)85438320
Uiterwaal, A. (Andries)84000510
Valkenburg, M. (Max)88388300
Veen van, J. (Jelle)87082490
Veerman, R. (Rien)8673445416
Veld, J.H. (Joop)86518631673
Venema, M. (Mees)88481800
Vennix, P.A.M. (Paula)61859161810
Vergouwe, T. (Tsjerk)8593134456
Verhagen, T. (Tim)88482790
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191849
Verstege, V. (Vincent)79734931732
Verweij, L.A. (Kees)83112371924
Vollema, B. (Bauke)87281590
Voort van der, Q. (Quintin)8635847687
Voronov, A. (Andrey)88008140
Vreeken, C.N. (Kees)61414871845
Vroome de, E.M.M. (Ernest)82692721885
Wandy, K. (Kasim)81056251812
Wester, F. (Frank)81599101654
Wijers, B.J.71736611470
Wijk van, P.A. (Peter)86498831876
Zon van, T. (Tobias)8684445583
Zwam van, B.A.62353721499
Niet opgekomen00000