Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Chen, Y. (Yisha)8530324933
Schouwenaars, H.M. (Hein)85656891610
Westerhof, J.N.H. (Jannes)85665031479
Bakija, A. (Alan)86293461580
Retel Helmrich, A. (Alaya)8636826986
Born, L.E.A. (Leonard)8673368529
Pols, L. (Lennart)85034621522
Pols, C. (Cornelis)8610008790
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Westerhof, J.N.H. (Jannes)85665031479
Schouwenaars, H.M. (Hein)85656891610
Retel Helmrich, A. (Alaya)8636826986
Chen, Y. (Yisha)8530324933
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Achuthan, D. (Dylan)85384531897
Afshari r, B. (Barsin)8831801226
Amraoui el, A. (Adam)8510194987
Bakija, A. (Alan)86293461580
Borisenko, D. (Denis)8697018542
Born, L.E.A. (Leonard)8673368529
Bruijn de, S.D. (Seth)8700197202
Chen, A. (Anthony)8643800653
Chen, Y. (Yisha)8530324933
Chen, Y. (Yuhao)85303351031
Dumbraveanu, A. (Albert)8784479288
Franke, D.P. (Daniel)86425461526
Fu, J. (Janice)8802409593
Ghebreab, E. (Elnathan)84745981851
Gores, Y. (Yiming)8643778753
Halkes, C.J. (Collin)8629357852
Hoorn-Reijm van, M. (M)71574580
Janse, C. (Circe)84986881550
Kerkmeester, C.S. (Cedric)84772491463
Kien, C. (Clovis)85175971578
Kien, L. (Lancelot)8552137984
Kienjet, R. (Roy)86426451176
Krause, J.A. (Jasper Aron)8588789709
Lam, J. (Jordan)8804917515
Liu, Y. (Yifui)8578251780
Liu, Y. (Yiling)8578262960
Lopes, S. (Samuel)8763414624
Lu, L. (Liqin)85031101571
Lu, T. (Ting Ting)84752251554
Nagaratnam, L. (Laxman)8802618175
Nguyen, K. (Kevin)84397172158
Nguyen, L.D.H. (Lucas)84397281850
Oude de, S. (Sybe)85033631531
Pols, A.A. (Arne)84422802109
Pols, C. (Cornelis)8610008790
Pols, L. (Lennart)85034621522
Pols, W. (Wiggert)84609142113
Retel Helmrich, A. (Alaya)8636826986
Reynierse, K. (Kyan)8702243460
Roomer, R. (Rens)8640203441
Schouwenaars, H.M. (Hein)85656891610
Sijbesma, J. (Jan)71573920
Velasco, K. (Kathleen)85961591427
Verheij, D. (Dana)86514011605
Vermeij, D.S. (Djurre)8761016218
Verwer, O. (Oscar)8640313854
Walthaus, T. (Thomas)8750335457
Wang, T. (Tonny)8686975921
Westerhof, J.M.Q. (Joep)85664921284
Westerhof, J.N.H. (Jannes)85665031479
Wortman, M. (Manixia)8700109697
Wortman, R. (Rawi)8700120705
Xie, H. (Hugo)88231550
Zubair, J.K. (Javeria Komal)85120531350
Zubair, M.S. (Muhammad Saad)85120421325
Zubair, M.S. (Muhammad Saeed)8628180479
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Duson, S. (Stella)8539113985
Verweij, A.C. (Aranka)8568186905
Kaptein, X. (Xander)86303141358
Rooij de, K. (Kevin)86819261524
Brouwer, M. (Mason)87734021118
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Rooij de, K. (Kevin)86819261524
Verweij, A.C. (Aranka)8568186905
Duson, S. (Stella)8539113985
Kaptein, X. (Xander)86303141358
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aardenburg, P.D. (Piet)71957161732
Alayoubi, N. (Nizar)88148611373
Avis, A.F.R. (Fred)73657431917
Baank, M.A.R.C. (Marc)86037381342
Baesjou, C. (Chris)8809504805
Balla, A.T. (Tom)71064841990
Bartels, V.J. (Vladimir)84898331693
Bekkink, S. (Seréyo)82438512000
Berg van den, S.J.P. (Bas)72363061692
Berkum van, J. (Jasper)88411730
Berkum van, M. (Mick)8759399399
Bood, T. (Thomas)8712803623
Borgemeester, A.O. (Alec)8826367100
Bosma, A. (Alen)8538717666
Bosma, M. (Max)8538728718
Bot, A.I. (Andrej)88356070
Bouwman, F.G. (Frans)62528841192
Bouwman, M.M.L. (Mathieu)8613099598
Bremen, T. (Teun)8712836375
Broersen, S. (Sjors)77188762089
Brouwer, E. (Erwin)80695671622
Brouwer, M. (Mason)87734021118
Brouwers, C.M. (Carel)88209331399
Buikstra, A.P.F. (Arjon)80592712027
Buysman, J.H.M. (Co)76988781726
Caglayankaya, G. (Göktugra)8820196293
Deen, R.J.P. (Ron)71706912149
Dekkers, C.M. (Carla)88275991345
Dijk van, T. (Ton)79061841749
Dijkhuizen van, R. (Robbert)82735731843
Dikkeboom, P.T. (Philip)88100870
Doggers, P. (Peter)75928932142
Dorokhin, M. (Mykhailo)88209222275
Druijf, W.J. (Wout)79061511573
Duson, P.J. (Piet)86634681506
Duson, R. (Robin)84850702008
Duson, S. (Stella)8539113985
Edeling, J. (Jeroen)78376762167
Etman, R.Y. (Ryu)88411620
Geerts, A.C. (Alexander)72102802085
Griffioen, L. (Lex)77791891603
Groen, D. (David)81420021681
Groot, G.A. (Gerard)59562031413
Hendriks, J.P. (Johan Paul)75905391751
Hoff van der, G. (Gerrit)62106991168
Holscher, P.A.C. (Peter)73851251994
Huberts, D. (Daan)8502725587
Jageman, H.G. (Henk)88435820
Jong de, J. (Jelle)87734241415
Kajuffa, R.F. (Reinier)8759410100
Kaptein, X. (Xander)86303141358
Kelder, S. (Sjoerd)81457311886
Kerckhoven van, T. (Tim)8759421355
Kerkhoven, R.H.H.W. (Roy)74551951984
Kieft, J.C. (Jurjen)88225281106
Klarenbeek, I. (Ingmar)8773435160
Klei van der, L.J. (Rens)78636471509
Knaap van der, T.H.A. (Thomas)85041881199
Koning, A.B. (Sander)86072361627
Kragten, F.M. (Frans)76989221737
Kreeft, D. (Davey)88363220
Kreuk, B. (Brian)8786283446
Krol van de, M.A. (Rinus)80594141150
Krol van de, S.T. (Sernin)81203101692
Kuijper, N. (Niels)88355960
Kuin, J. (Jan)62033621357
Laan, A.A. (Aad)62379131630
Laan, C. (Colin)8539509479
Langedijk, A.M.N. (Ardjan)58005972090
Leene, G. (Gijs)80254681844
Loomans, S.L.P. (Silvère)88492910
Maarl van de, J.A. (Joël)8759432455
Manshanden, L. (Liz)8726674512
Manshanden, N.M. (Nick)85433371997
Molenaar, J. (Joseph)76490482003
Moll, A. (Arne)74611022180
Monteban, J.M. (Martijn)76306672286
Movrin, M.A.P.G. (Mai)8809515800
Mukhtarov, F. (Farhad)84546552176
Nguyen, C. (Cung Bass)8663622449
Nguyen, C.D. (Cung Dan)8565139698
Nguyen, F.T. (Fa Thang)8726421188
Noordhuis, A.J. (Albert)88036191502
Ojik van, M. (Mark)71708012295
Overboom, C.J.M. (Kees)74389701260
Parlevliet, L.D. (Leen)64694521390
Petersen, R. (Rens)87884060
Plukkel, G.J.J. (Gerard)8809526985
Poncin, P.P.M. (Peter)61478011976
Ponte, J. (Joost)8782444990
Provoost, G.A. (Gilles)74575930
Raspoort, B.V. (Beau)88506770
Rave, T.C. (Tristan)8793686373
Reij, C.M. (Tineke)8810076800
Ridderikhoff, R. (Roel)81753431552
Romijn, S.C. (Stephan)88492800
Romkes, E.J. (Erik)76989331747
Rooij de, B. (Bryan)8744681397
Rooij de, K. (Kevin)86819261524
Roos, G. (Gerrit)82067041751
Schagen, J. (Jan)79701491514
Slond, R. (Robin)88515900
Sman van der, D. (Douwe)8726696301
Snoeij Kiewit, P. (Paul)86497071293
Spil, A.L. (Bert)71957381714
Splunter van, M. (Mats)8759443564
Stapel, A. (Arend)73657761737
Starre van der, A.J. (Adri)8717841969
Stratmann-Koning, J.J.W. (Jessica)87580021392
Suiker, J. (Jelle)88209441464
Swenneker, P. (Peter)88471130
Thakoerdien, J. (Jerrel)71103342181
Tieken, F.A. (Frank)78675851558
Tokkie, M.J. (Mavy)88516010
Veen van der, W. (Willem)82755861469
Verhoef, R. (Roy)75550311254
Vervuurt, S.E. (Sidney)8814850800
Verweij, A. (Aron)8623472320
Verweij, A.C. (Aranka)8568186905
Verweij, D.Z. (David)85681971643
Visser, H.C.J. (Henk-Jan)75202602283
Vries de, J. (Hans)80308801659
Waert van, J.J.P. (Peter)60729681950
Weersel van, A. (Arlette)77781002166
Wessels, C.G. (Kees)78636691346
Wessels, T. (Ton)78636581902
Wit de, M. (Martijn)83967731651
Woestenburg, J. (Jochem)76558242051
Wolff van der, A. (Arnold)59941531749
Zeeman, J. (Jan)88095370
Zomerdijk, T.S. (Thomas)86447020
Zomerdjk, T.S. (Thomas)88561000
Zult, D. (Daan)75041452320
Niet opgekomen00000