Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Mulder, P.W. (Piet)66061491835
Polee, J.B. (Hans)68840861928
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601944
Pelt van, E. (Erwin)74505201927
Hilwerda, J.V. (Jonas)84026142226
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bay, A. (Anders)84534671828
Blom, Y.H. (Yeb)76932021860
Bogaart van den, E. (Ernst)8752062662
Bos Nissim, D. (Daniel Dani)8833946589
Brinke ten, G. (Gerrit)84410481668
Cioffi, G. (Gianluca)8628114944
Davids, H. (Henk)59800951600
Dijk van, H. (Henk)61720671732
Dijkhuis, P.R. (Poppe)61254161705
Dijkstra, J. (Jeljer)79976051541
Ebels, T.F. (Theo)70840551957
Graaf van der, J.F. (Jaap)82942201793
Groot, J.J. (Jeroen)74877991733
Hettinga, J. (Jaap)77014521566
Hilwerda, J.V. (Jonas)84026142226
Hollander, J. (Jan)64065321657
Hoppen, O. (Oscar)86100521312
Houten van, V. (Vester)8763755562
Hummel, D. (Dick)75586831798
Jelic, B. (Bruno)78853282025
Jerphanion, L.B.F. (Lucien)78002871816
Koerts, A. (Anouk)8806314295
Koole, B. (Bauke)77684971918
Kroon, R.C. (Roelof)74411922138
Kruiff, O. (Otto)87876360
Kruisinga, B. (Bram)75940151810
Mulder, C. (Catharinus)76105371959
Mulder, P.W. (Piet)66061491835
Nawijn, M.C. (Martijn)85895151134
Nawijn, T.D. (Thijmen)84989301591
Netten, R. (Remy)75691881232
Pellikaan, G. (Govert)81429372029
Pelt van, E. (Erwin)74505201927
Petrelli, L. (Luca)84754451471
Petrelli, M. (Mark)85359341990
Polee, J.B. (Hans)68840861928
Prummel, J.R.C. (Johan)84801860
Putten van, H.T. (Henk)73788992035
Reijendam van, J.D.C. (Jan)83665341304
Riksten, J.T. (John)71951772019
Ruddijs, R. (Roemer)88470690
Seijen, H.G. (Henk)60522881723
Sekema, L. (Levi)87511931448
Serier, J. (Hans)77908931643
Sipkema, W.S. (Willem)79526151853
Streumer, M. (Max)8774150482
Stuut, J. (Johan)84033510
Swemmer, M. (Marijn)81147001787
Swemmer, M. (Milan)8836674217
Terpstra, S. (Sam)85733890
Vermeulen, F. (Frans)73864781836
Vos, W.P. (Wiert)61741681576
Vries de, A. (Arjan)88046751627
Weerink, T. (Tana)87694530
Wehkamp, D.C. (Dante)8543964893
Wolters, V. (Vincent)83200041819
Woudsma, H. (Henk)84429511398
Zilverberg, P.C. (Paul)75640731341
Zoelen van, J.J.H. (Hans)86039581589
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601944
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Geurink, J. (Jasper)73527632288
Wempe, J. (Joost)74275522294
Ernst, S. (Sipke)74825632533
Schippers, M. (Maurice)80304402316
Foreest van, M. (Machteld)85271562090
Maatman, N.M. (Nick)84075422397
Elgersma, S.J. (Simon)83625852151
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkerboom, B. (Broer)81051301257
Balje, J. (Jan)73903722209
Baljon, C. (Christofoor)71609012133
Beersum van, W. (Wim)62494851865
Beijer, B.A.A. (Bart)60796231651
Bodewes, P.M. (Peter)68797521862
Boekschoten, G.C.M. (Michiel)70815801989
Boer de, E.J. (Eelke)84388372304
Boer de, R.E. (Robert)73787671942
Boer, A. (Alef)76960842126
Bosker, P.J. (Peter)72637622043
Bosveld, H.E.P. (Henk)61712861956
Brenninkmeijer, J.H. (Joris)71618142515
Broekman, R. (Roel)72540601664
Clarenburg, E. (Ewout)83327862007
Clemens, A.H.P. (Adrian)70719332112
Corzaan, C.P. (Carsten)88384780
Dawaa, O. (Oyu)88193380
Diaz, C. (Cesar)88066660
Elgersma, S.J. (Simon)83625852151
Emerencia, R.H. (Reno)82923721975
Ernst, S. (Sipke)74825632533
Fernandez Rosado, J. (Julia)88192940
Foreest van, M. (Machteld)85271562090
Foreest van, N. (Nanne)85531271823
Geurink, J. (Jasper)73527632288
Graaf de, N. (Nowelle)88385220
Haaijema, J. (Jane)8857541105
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429851966
Ham, J.J. (Jaap)74627411692
Hamond van, A.H.M. (Fons)73810771963
Heerd van, L. (Luuk)88056650
Heerd van, P. (Pieter)88193270
Hendriks, P.A. (Peter)74660081961
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822075
Heuvel van den, A. (Annelies)76333181698
Hoeksema, H.P. (Erik)64144852346
Holtz, R.G. (Job)67951841700
Hondema, P.G. (Piet)61572281951
Houtsma, J. (Jouke)87837751640
Huisstede van, A. (Alex)86445811640
Huizinga, E.M. (Egbert)73362521667
Hulshof, I. (Idjaz)8783808177
Hulshof, P. (Peter)67910592176
Janssen, E.J. (Eddie)59502851767
Jonk, J. (Joris)87512040
Karsdorp, G.N. (Nico)63629281773
Kempenaar, J. (Jane)88136401119
Ketelaar, J. (Joas)8854109100
Knol, W. (Wout)59660701752
Kok, E. (Erwin)83661931446
Kolk van der, A. (Abe)8829227383
Kolk van der, D. (Deen)8829249299
Kramer, J. (Julian)86120982344
Krijnen, W. (Wim)77957111353
Kroon, R.C. (Roelof)74411922138
Kruit, M.J.W. (Mark)72618591941
Kuipers, I. (Ilya)8841877312
Kunnen, R. (Ruurd)62553811858
Landman, T. (Chelvan)88324941307
Lobzhanidze, D. (Davit)81068682419
Loos, E.J.T. (Tim)83151751723
Luijmes, H.W. (Henk)8513087965
Maas, C.T.A. (Christian)88576070
Maatman, N.M. (Nick)84075422397
Meer van der, H.J. (Henk)78923901734
Meer van der, M. (Menno-Peter)86071481445
Mijnheer, J. (Jasper)88307011279
Netten, R. (Remy)75691881254
Nimis, H.K. (Hadewych)88385110
Nimis, M. (Machteld)8854087100
Noordenbos, D. (Daan)85615642036
Paulet, I. (Iozefina)83921752293
Pel, B. (Bonno)73904932258
Pellikaan, G. (Govert)81429372029
Piek, B. (Brent)88076781292
Piek, K. (Klaas)88541200
Poel van de, T. (Taco)73252741873
Poel van de, W. (Wyona)83787331489
Pompstra, H. (Henk)82909091728
Potjer, G.C. (Gerard)80329591625
Potze, R.H. (Rudolf)76110432093
Riemens, M.J. (Michael)60566552250
Rubingh, O. (Otto)73634002108
Ruigendijk, K.F. (Ferry)78924561723
Schippers, M. (Maurice)80304402316
Schoonbeek, L.A. (Antonin)8838555100
Schotborg, C.H.A. (Camil)8838544172
Schotborg, C.M.C. (Christoph)8838533100
Schreuder, E.R. (Edwin)88307120
Schuuring, B. (Bram)88307230
Siebe, E.V. (Evgeny)88193050
Sield, O.L. (Oswaldo)75349671535
Spears, R. (Russell)85847961729
Straatman, M.G.G. (Meine)72525201792
Streutker, R. (René)80743851601
Sweet, S.A. (Sandro)88307340
Tiviakov, S. (Sergei)79522962604
To, D. (Dan)88056760
Veninga, J.G. (Jaap)74965551431
Vermeulen, F. (Frans)73864781836
Visser, E.Y. (Ynte)61577671652
Visser, G.P. (Guido)75403791759
Visser, K. (Kees)83552920
Wempe, J. (Joost)74275522294
Werle, J.S.D. (Jan)76964802540
Westerkamp, B. (Bert)62512341911
Westermann, O.A. (Tony)81780821642
Wieren van, S. (Selmar)88384671375
Wiersma, B.T. (Benjamin)8854098100
Yakinsyah, K. (Kawar)78924671947
Zheng, D. (Devin)88385770
Zhu, U. (Uriah Xiaokung)88385660
Zilverberg, P.C. (Paul)75640731341
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601944
Zwanepol, J. (Johan)59666201696
Niet opgekomen00000