Selecteer uit onderstaand overzicht de 10 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Beerdsen , T.A. (Thomas)82742662460
Delft van, M. (Merijn)76138042412
Elburg van der, F. (Freddie)62343602180
Hachijan , H.A. (Armen)82771152283
Kabatianski , A. (Alexander)79864402373
Kuipers , S.C. (Stefan)78807632493
Lammens , T.J. (Tim)75747212301
Oudeweetering van de, A. (Arthur)71272082288
Pruijssers , R. (Roeland)78353222496
Rijnaarts , S. (Sjef)76545922342
Warmerdam , M. (Max)84133832379
Zwirs , N.J.J. (Nico)83116662380
Meurs , T.W.A. (Tom)81937022257
Jussupow , A. (Artur)80465442580
Fier , A. (Alexandr)83721002586
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beerdsen , T.A. (Thomas)82742662460
Delft van, M. (Merijn)76138042412
Hachijan , H.A. (Armen)82771152283
Kabatianski , A. (Alexander)79864402373
Kuipers , S.C. (Stefan)78807632493
Lammens , T.J. (Tim)75747212301
Oudeweetering van de, A. (Arthur)71272082288
Rijnaarts , S. (Sjef)76545922342
Warmerdam , M. (Max)84133832379
Zwirs , N.J.J. (Nico)83116662380
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adams , E.J. (Eelco)87140460
Adams , O. (Oscar)86865020
Amersfoort van, F.E. (Fred)84632901267
Baas , B. (Bert)60207291744
Bals ter, M. (Maarten)80719541392
Bauer , J. (Jelle)78095931971
Beekhuis , C. (Cees)74913521915
Beekhuis , M. (Maarten)75387952071
Beerdsen , M.H. (Marco)82788531568
Beerdsen , T.A. (Thomas)82742662460
Belle van, G.W.T.M. (Frie)87249691817
Bierma , E.D. (Dorinde)7963241990
Blankestijn , E.A. (Ed)76996921397
Boel , M.E. (Marcel)75212832220
Bohemen van, C. (Cees)59663562017
Bouwer , H.K. (Hans)62119861732
Brak , J.W. (Jan)71906781617
Braun , A. (Arik)83388692586
Braun , S.C. (Steven)78580481744
Bruijn de, A. (Aad)82521891496
Brussen , M. (Mark)77168411993
Buitenhuis , A.E. (Erik)85189611659
Bulthuis , J. (Jan)83134261597
Cornelisse , A.C. (Lex)73158801679
Delft van, M. (Merijn)76138042412
Dijk van, F.E.J. (Frans)81789731721
Dommelen van, M.W. (Martin)77538012217
Ekkelboom , B. (Bert)86040021543
Elburg van der, F. (Freddie)62343602180
Eleveld , H.R. (Henk)73564592023
Elskamp , D. (Dries)71753001819
Fennema , T.R. (Tobias)84595940
Fennema , W. (Wilko)82973881475
Fier , A. (Alexandr)83721002586
Grasman , P. (Peter)62488251555
Hachijan , H.A. (Armen)82771152283
Harreveld van, F. (Frenk)71700532158
Heimerikx , G. (Gerard)74712331549
Hertog den, A. (Adriaan)63614871556
Hijl , V.S.M. (Veronique)83486261635
Hogendorp , J.A. (Jan Anne)73085211711
Homburg , E. (Eddy)62184321461
Huis in 't Veld , A.J.M. (Andre)59665321755
Hulleman , A.C.S. (Anna-Marie)83535211446
Hulleman , C.A.T. (Catharina)84269460
Hulleman Jr , H.H.T. (Hessel)76969641635
Izaks , R. (Rob)72059901654
Jacobsen , R.F.J. (Raymond)80729881534
Jussupow , A. (Artur)80465442580
Kabanof , N.K. (Nikolai)71871032035
Kabatianski , A. (Alexander)79864402373
Ketting , A.P. (Ap)76532941609
Kevlishvili , R. (Robby)83260982515
Klungers , J. (Jorinde)82364921264
Knijff van der, R. (Reint)80230262092
Kranenbarg , J. (Jan)80621641109
Kuipers , S.C. (Stefan)78807632493
Lammens , T.J. (Tim)75747212301
Linders , J.W.H. (Jack)78213851459
Maris , L.A. (Leendert)82641791392
Meissner , F. (Felix)84762372288
Meuleman , R.M.M. (Ruud)78505241338
Meulen van der, E.W.E. (Ed)82367561129
Meulmeester , T. (Theo)83021731331
Meurs , T.W.A. (Tom)81937022257
Mooibroek , F.C. (Frits)74434581266
Nieuwendijk van de, M. (Marco)73903281879
Noort , H. (Henk)84989850
Olivier , N. (Nico)59911281765
Oudeweetering van de, A. (Arthur)71272082288
Peut van de, A.A. (Aart)69345431762
Pruijssers , H. (Henk)69531551636
Pruijssers , K. (Karin)78353331563
Pruijssers , R. (Roeland)78353222496
Randtwijk van, M.A. (Mick)84036481981
Riessen van, H. (Harald)78657811389
Rijnaarts , S. (Sjef)76545922342
Roos de, B. (Bas)86507740
Sanders , W.H.J. (Wim)61802511900
Schaafsma , K.R. (René)78329241555
Schmaltz , R. (Roland)80313092470
Scholten , H.J. (Henk)62288161339
Sep , C.J.P. (Cees)61841121829
Smit , E.J. (Erik)72829792118
Tangarife Ramirez , G. (Gonzalo)81024901934
Tangarife Ramirez , K. (Katja)85884921251
Verdonk , M. (Marco)82092121644
Vinkes , H.J. (Henk)71599661693
Visschedijk , T.H. (Theo)59990371840
Vogelsang , H.W.J. (Henri)78177331463
Vriend , J.D. (Jan Dirk)60901831885
Vries de, F. (Fabian)85405541600
Vries de, T. (Tobias)85247361771
Walpot , J.I. (Jan)84618601807
Wanschers , L.H. (Berto)71592621813
Warmerdam , M. (Max)84133832379
Weenink , W.A. (Anton)60805361838
Wouters , C.R. (Casper)84112711918
Zwirs , J.B. (Jasper)83232272137
Zwirs , N.J.J. (Nico)83116662380
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bosch , J.M. (Jeroen)65217902403
Broekmeulen , J. (Jasper)78874512374
Broekmeulen , J. (Joris)79006622221
Burg , T.A. (Twan)79949542521
Dambacher , M. (Martijn)74562292494
Fridman , D. (Daniel)81494822640
Mollema , T. (Thomas)83298272231
Schoorl , R. (Rob)77794312269
Senders , M.J. (Mischa)82576672269
Stricht van der, G. (Geert)75774822329
Umudova , N. (Nargiz)85367262232
Dijkhuis , T. (Tycho)83340732389
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalders , R. (Robin)87421840
Abeln , M. (Michiel)72888422312
Anrar , A. (Adam)87956000
Arts , P.J.W. (Nel)61060671370
Beek ter, L.J. (Leon)76708501771
Bersselaar van den, J.G.M. (Jeroen)67321762137
Bosch , J.M. (Jeroen)65217902403
Breukelen van, G.J. (Gijs)70913481858
Broek van den, X. (Xavier)87626110
Broekmeulen , J. (Jasper)78874512374
Broekmeulen , J. (Joris)79006622221
Burg , H. (Henk)80432441798
Burg , T.A. (Twan)79949542521
Dael van, S. (Siem)83836392158
Dambacher , M. (Martijn)74562292494
Dijk van, G.J.M. (Gert Jan)71655101744
Dijkhuis , T. (Tycho)83340732389
Dijkstra , M.C. (Matthijs)84823642023
Dooren van, L. (Luuk)87294460
Doorn van, T. (Tommy)87764600
Eijndhoven van, P.J. (Piet)61634431978
Einarsen , R. (Rune)79635161742
Feytens , R. (Roger)60762021743
Fridman , D. (Daniel)81494822640
Geerke , D. (Daan)74684172075
Heijden van der, H.M.J.F. (Harold)62698461903
Heijden van der, N. (Noah)87184020
Helvoort van, P.T.W. (Paul)61905251648
Hemminga , J. (Jin)87956220
Hendriks , J.W.M.C. (Koos)83392981718
Hovers , T.J. (Theo)60655321604
Huijben , T. (Timo)87041130
Hulstein , C. (Christiaan)87294350
Jambor , K. (Kjeld)87818060
Jambor , M. (Mats)87294790
Janssen , L. (Lennert)87422170
Jilesen , P. (Pim)87818390
Kerkhof van, D. (David)78985502357
Koster , C. (Chiel)83638281937
Kramer , A. (Bert)60085301681
Krogt van der, B. (Bart)75054871633
Kuling , L. (Lody)79942502250
Linden van der, B. (Bas)87302050
Martens , M.P.E. (Martin)65223512367
Mas de, L. (Luigi)86042441519
Meijs , L. (Luc)87818280
Merx , E.F.C. (Eric)69687971583
Mollema , H. (Henk)83992811571
Mollema , T. (Thomas)83298272231
Mooren , P.W.F. (Peter)60681831607
Morelis , D.J. (Derk-Jan)81138531786
Mostertman , L.G. (Loek)71424871821
Muskens , D. (Dennis)87814320
Nobbe , L.C. (Lars)86233070
Nuijten , C.E. (Cees)65828291751
Obers , F.F. (Frits)66283912108
Oirschot van, C.J.C. (Kees)60100811803
Olthof , R.A.J.A. (René)59822732047
Ooijen van, M. (Mari)60180451751
Oosterhuis , E.O. (Ekko)82267571381
Oostrum van, W. (Wim)67678161882
Peters , J.M.F. (Jos)73953001494
Rooij de, G. (Gert)64543381944
Roos , P. (Pieter)81323221393
Schoorl , R. (Rob)77794312269
Schreurs , W. (Wilbert)82576012067
Senders , J.B.H. (Justin)83006992190
Senders , M.J. (Mischa)82576672269
Slikboer , F. (Fred)81589641454
Smeets , P.M.V.E. (Pierre)63626971974
Smetsers , J.C.L.M. (Joep)65914091468
Stricht van der, G. (Geert)75774822329
Suikers , T. (Theo)80634951397
Timmer , R.H.G. (Rene)87183800
Umudova , N. (Nargiz)85367262232
Uyleman , J. (Joshua)88236390
Vanheirzeele , D. (Daniël)80895212172
Verhoeff , R. (Rutger)85994700
Verhoeven , A.J.M. (Tom)72153512187
Vermeulen , D. (Dewi)84187731748
Voorbraak , C. (Cas)86776470
Yang , M. (Mark)87296770
Zelst van, C. (Cees)60720111772
Niet opgekomen00000