Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Oldenborgh van, I. (Ingo)8427881674
Avedissian, D. (David)84897781383
Scholten, N. (Nuno)8548309983
Rey, Y.D. (Yann)8601109624
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Avedissian, D. (David)84897781383
Scholten, N. (Nuno)8548309983
Rey, Y.D. (Yann)8601109624
Oldenborgh van, I. (Ingo)8427881674
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aa van der, H. (Heras)8730238468
Ahmadi, A. (Arsalan)88280170
Avedissian, D. (David)84897781383
Avedissian, M. (Minas)85445471563
Berg van den, J. (Joachim)88582120
Berkel van, R.H.G. (Rogier)88089760
Bode, R.R. (Ronald)83116771400
Bokhove, T. (Taeke)8777296395
Bos van de, L. (Lennart)8623857992
Bottenberg, F.A. (Frans)67338591975
Bourguignon, W.B. (Wibo)82831101596
Brinkers, C.P. (Kees)80821072034
Broek van den, W.J. (Willem-Jan)75595631885
Dame, E.J. (Eduard)76543501471
Diaz Heredia, G. (Guillermo)8722868702
Diaz Heredia, M. (Manuel)8751820450
Domburg, N. (Niels)88566720
Ehrhardt, M. (Matthias)80785761771
Eijgelaar, J. (Jeroen)74188071836
Eijk van, M. (Marte)88482680
El Mossaoui, Y. (Yassir)88129800
Evengroen, B. (Bernard)82034371890
Evengroen, H.J. (Henk-Jan)80438272140
Evengroen, J. (Jan)74140222085
Gabry, F.Y.B. (Bao)88058850
Geffen van, B. (Ben)72616062008
Groenendaal, J. (Jens)88258500
Groot de, E.F. (Eelko)75355611512
Habyby, N. (Nouri)88258280
Haerkens, T. (Theo)83042080
Hagendijk, T.R. (Tis)8777307503
Heemskerk, W. (Wim)74407852193
Hekelaar, B.J.T. (Bart)86664490
Hell van, W.J. (Wout-Jan)88139700
Hennink, E. (Erik)78612822149
Hoeven van den, D. (Damian)8811242430
Holthuijsen, D. (Daniël)88188760
Hoogland, R.B. (Rob)78241791949
Horchner, P.73387821860
Hortensius, A.M. (Ton)75546901801
Houtman, M.J. (Matthias)88077110
Huijten, H. (Huub)85393000
Jong de -Meijer, J.C.D. (Annie)86894831592
Jong de, L.M. (Leen)76969861964
Jong de, M. (Maurice)87305460
Jong de, O.J. (Oscar)8696523600
Kalkdijk, D.G. (Diko)75170151735
Karssen, Q.C.C. (Quinten)87773180
Kersten, A.J. (Joris)88517330
Keulen van, K.J. (Kristian)8712869469
Kleijnen de, H.J. (Henk)73256151769
Koops, M.J. (Chiel)88040590
Koorevaar, S. (Sarah-Joy)8750841747
Kraaijeveld, C. (Chris)83394081583
Krol, H.R. (Hans)67840081434
Kuhles, J.A.A.C. (John)88239580
Leij van der, A. (Arjan)75203592042
Mantel, P.M. (Pieter)8758123655
Michielen, F. (Frank)72807791769
Moree, J.M. (Jan)88410300
Munnikhuis, E.M. (Michelle)88058080
Niessen, R.B.M. (Rob)88471900
Noord van, R. (Rudolf)62501011521
Offeren van, H. (Hans)78188221482
Oldenborgh van, I. (Ingo)8427881674
Oosterhof, A.M. (Adrie)80061301355
Paulzen, Y. (Yuko)86511811005
Pauw van der, J.B. (Johan)88410410
Reibel, E.A. (Edgar)61953431508
Reitsma, M.T. (Thies)88077220
Revet, R.J. (Jan)88569690
Rey, Y.D. (Yann)8601109624
Rijn van, M.J.C. (Maarten)88186560
Roering, P.W.E. (Ed)73780632179
Romein, R. (Ruyan)87585960
Scheeren, P.M.J. (Peter)81823942389
Scholten, N. (Nuno)8548309983
Schonwetter, W. (Wouter)81622421841
Schouten, E.A.H. (Edward)88258610
Shabanov, R. (Roman)87128800
Smit, F.B.L. (Fedde)88471790
Sturm, P. (Puk)88146960
Tjoo, T.P. (Leslie)73235141761
Vermijn, C. (Kees)61943751713
Verweij, M.R.M. (Maxim)88202510
Vlijmen van, M. (Micha)88409310
Vlot, H.B. (Bert)77027611679
Wagensveld, A.J. (Albert-Jan)69691711561
Wösten van der, H.A. (Henk)64177411740
Weerheijm, M. (Mick)88280280
Wensveen van, C. (Kees)85664811427
Westerveld, W.J. (Wim)61841452129
Wijhe van, J. (Jasper)79620311426
Wit de, T.A. (Thomas)88258390
Woudenberg, W.C. (Wil)62634441361
Yang, S. (Sam)87485640
Yavuz, C.E. (Camiel)88159500
Ypma, P. (Peter)80822502315
Zekusic, Z. (Zoran)78927861652
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Spanjer, J.M. (Joris)85095121657
Bredek, T.M. (Tim)85103591290
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429851881
Spanjer, J.T. (Jesper)85437111033
Sagel, T. (Timo)85461091132
Siebring, B.R. (Bart)86052231259
Bruijn de, J.J. (Jelle)88167750
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429851881
Spanjer, J.M. (Joris)85095121657
Bredek, T.M. (Tim)85103591290
Siebring, B.R. (Bart)86052231259
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aden, M. (Meino)88208891946
Bontsema, T.R. (Ton)70188471488
Born van den, I. (Ico)61815601970
Bosscher, R.B. (Remko)73864011345
Bouwman, E. (Emile)7476370800
Bredek, T.M. (Tim)85103591290
Bruijn de, J.J. (Jelle)88167750
Bruiniers, N. (Nino)86847090
Buitenwerf, E. (Elchanan)88209110
Crismaru, M. (Matei)8816764160
Dijksterhuis, T.J. (Thieme)8702562624
Dijkstra, A. (Atze)83770721559
Dröge, B.E. (Bob)79131471615
Eckhardt, M.H. (Merlijn)88030360
Eikelaar, J. (Jan)88569580
Eikelaar, M. (Matthijs)8512812769
Feen van der, E. (Emiel)73101161703
Feen van der, J. (Justus)8688262621
Fokkens, T.D. (Tongcan)88475640
Gielen, H.F.M. (Harry)80583581826
Graaf de, J.E. (Hans)69934701747
Graafland, C. (Carla)81475021555
Groot de, H. (Harry)87183471548
Guinee, A.W. (Anton)78056991219
Hagen van der, L.G.J. (Loek)85429851881
Hagen van der, S.J. (Stephan)85452841486
Haitsma, A.H. (Anne)60407271756
Hashemy, M. (Majid)82495161505
Hiemstra, T. (Tomas)80283831686
Hindriks, F.R. (Frans)83725621650
Houterman, K.J.R. (Kaj)88430870
Jetten, D. (Dirk)88006491284
Kamp, S. (Sem)8724408250
Kielman, L. (Lucas)8637662561
Kleijn, L. (Lucienne)8605212554
Klinkhammer, J. (Johan)74762382010
Koolman, D. (Diana)8645604425
Kuitert, J.J.J. (Just)88430980
Meirink, J. (Johan)83784801764
Mossel van der, H.M. (Harm)83664131674
Mulder, M. (Marc)8752865241
Oosting, S. (Stefan)80473691440
Petzinger, L. (Lukas)85513341040
Raad van der, M. (Mario)77323841825
Romijn, B. (Bart)60303651800
Romijn, K. (Kees)60301891707
Sagel, E. (Einar)8548254602
Sagel, T. (Timo)85461091132
Salverda, A. (Anton)75926510
Schmidtke, T. (Tim)88248930
Siebring, B.R. (Bart)86052231259
Simsek, D.H.O. (Hilal)88510620
Simsek, M.E. (Mirzal)8835695637
Spanjer, J.M. (Joris)85095121657
Spanjer, J.T. (Jesper)85437111033
Steevensz, C. (Carel)74509381887
Stevens, J. (Jarno)8757353250
Suurmeijer, R.T. (Raoul)83730791753
Tasma, A.W. (Andreas)77192831779
Timmeren van, M.S. (Martin)75893621484
Tipping, B.M. (Benjamin)8810175730
Tipping, D.R. (Daniël)8810670273
Valens, V. (Vincent)66055552239
Valiente, P. (Paulo)79279311838
Vegter, D.J. (Derk)67837881455
Visser Sr, B.M. (Martien)82470742080
Vos, E. (Egbert)75445261414
Weggen, J.V. (Jeroen)83339852177
Weites, P. (Peter)80700731435
Werkman, R. (Rob)81764871341
Wierenga, J. (Jaël)85982381533
Yakovlev, M. (Maksim)87513470
Niet opgekomen00000