Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Siblesz, J.T. (Tjeerd)70085731863
Bavel van, F. (Ferdi)78017061959
Pragt, A. (Arjen)78734921893
Griendt van de, W.B. (Wouter)85539521832
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abma, K. (Klaas)76488831817
Bavel van, F. (Ferdi)78017061959
Beurs de, W.J. (Willem)61070901785
Bijkerk, M. (Marius)87657681288
Cnossen, L. (Lieuwe)73918681650
Dassen, L.B. (Bert)69767831440
Derks, M. (Mark)88452541244
Dijk van, H. (Henk)61720671732
Doetjes, P. (Peter)84594841418
Emst van, F. (Frans)62251201627
Folkers, J.C.H. (John)80725151291
Griendt van de, W.B. (Wouter)85539521832
Hassing, A.A. (Bert)82975201538
Heidinga, F. (Frits)86112181547
Heite, H.R. (Remco)59687651665
Jansen, I. (Ingrid)83988411578
Jong de, P. (Peter)70086721694
Kompaan, R. (Rick)83709341756
Korver de, P. (Peter)62624651977
Kreulen, R. (Roel)84864121657
Lapka, P. (Pawel)88452431569
Louwet, P. (Peter)86760411422
Meinen, H.C. (Hans)86566481016
Nadjafov, T. (Tagi)84647201511
Oppenhuizen, W.G. (Wiebe)78016951621
Pieck, D. (Dennis)78800261696
Pliester, M.P. (Marcus)62099071698
Pragt, A. (Arjen)78734921893
Schoenmaker, G.S. (Gerrit)60280991363
Siblesz, J.T. (Tjeerd)70085731863
Teunis, D. (Dick)74701331716
Urk van, A. (Auke)62706491868
Vernooy, O. (Olivier)85414121410
Visser, W.F. (Wim)65506211686
Wassenaar, J.M. (Meine)71893031755
Westerink, H. (Henk)86821681165
Wijbenga, G. (Gerbrand)87657791374
Wijk van der, H. (Hein)65849301764
Zee van der, P. (Pieter)85702761529
Zwaag van der, B.P. (Bas)75238791791
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Mulder, P.W. (Piet)66061491835
Polee, J.B. (Hans)68840861928
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601944
Pelt van, E. (Erwin)74505201927
Hilwerda, J.V. (Jonas)84026142226
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bay, A. (Anders)84534671828
Blom, Y.H. (Yeb)76932021860
Bogaart van den, E. (Ernst)8752062662
Bos Nissim, D. (Daniel Dani)8833946589
Brinke ten, G. (Gerrit)84410481668
Cioffi, G. (Gianluca)8628114944
Davids, H. (Henk)59800951600
Dijk van, H. (Henk)61720671732
Dijkhuis, P.R. (Poppe)61254161705
Dijkstra, J. (Jeljer)79976051541
Ebels, T.F. (Theo)70840551957
Graaf van der, J.F. (Jaap)82942201793
Groot, J.J. (Jeroen)74877991733
Hettinga, J. (Jaap)77014521566
Hilwerda, J.V. (Jonas)84026142226
Hollander, J. (Jan)64065321657
Hoppen, O. (Oscar)86100521312
Houten van, V. (Vester)8763755562
Hummel, D. (Dick)75586831798
Jelic, B. (Bruno)78853282025
Jerphanion, L.B.F. (Lucien)78002871816
Koerts, A. (Anouk)8806314295
Koole, B. (Bauke)77684971918
Kroon, R.C. (Roelof)74411922138
Kruiff, O. (Otto)87876360
Kruisinga, B. (Bram)75940151810
Mulder, C. (Catharinus)76105371959
Mulder, P.W. (Piet)66061491835
Nawijn, M.C. (Martijn)85895151134
Nawijn, T.D. (Thijmen)84989301591
Netten, R. (Remy)75691881232
Pellikaan, G. (Govert)81429372029
Pelt van, E. (Erwin)74505201927
Petrelli, L. (Luca)84754451471
Petrelli, M. (Mark)85359341990
Polee, J.B. (Hans)68840861928
Prummel, J.R.C. (Johan)84801860
Putten van, H.T. (Henk)73788992035
Reijendam van, J.D.C. (Jan)83665341304
Riksten, J.T. (John)71951772019
Ruddijs, R. (Roemer)88470690
Seijen, H.G. (Henk)60522881723
Sekema, L. (Levi)87511931448
Serier, J. (Hans)77908931643
Sipkema, W.S. (Willem)79526151853
Streumer, M. (Max)8774150482
Stuut, J. (Johan)84033510
Swemmer, M. (Marijn)81147001787
Swemmer, M. (Milan)8836674217
Terpstra, S. (Sam)85733890
Vermeulen, F. (Frans)73864781836
Vos, W.P. (Wiert)61741681576
Vries de, A. (Arjan)88046751627
Weerink, T. (Tana)87694530
Wehkamp, D.C. (Dante)8543964893
Wolters, V. (Vincent)83200041819
Woudsma, H. (Henk)84429511398
Zilverberg, P.C. (Paul)75640731341
Zoelen van, J.J.H. (Hans)86039581589
Zuiderweg, E. (Edwin)73321601944
Niet opgekomen00000