Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Schiffart de, S. (Sipke)75749851786
Koning, P. (Peter)76864811814
Boonstra, J.L. (Jan Lodewijk)79799391669
Koning, E. (Erwin)82735181805
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Anthonijsz, R.G. (Rob)81634961240
Arabi, O. (Osama)88361791717
Boonstra, J.L. (Jan Lodewijk)79799391669
Brenkman, M. (Maurice)8622053800
Douma, R. (Rinze)82555111850
Douma, T. (Thomas)84218201624
Eelsingh, J. (Janko)85352631361
Eijzenga, S. (Siard)79188011655
Frijlink, J. (Julian)85106891491
Hassing, A.A. (Bert)82975201378
Jong de, G.J. (Geart Jacob)80882671703
Jong de, P. (Peter)70086721694
Klaren, A. (André)86444821376
Klaren, D.S.Y. (Duncan)85736091910
Klaren, O. (Oscar)85736201787
Koning, E. (Erwin)82735181805
Koning, F.M. (Femke)85076091601
Koning, P. (Peter)76864811814
Krist, S. (Stefan)79526041616
Kroon, G. (Gerbrich)84626191596
Kroon, R.C. (Roelof)74411922138
Moor de, C. (Carlo)86601021027
Nettinga, T. (Trevin)78799711542
Schadd, B.J. (Jan)80401531858
Schiffart de, S. (Sipke)75749851786
Schuurmans, F.W.L. (Frank)75430741924
Soeten, K.J. (Klaas Jaap)83793271335
Sparenberg, J. (Jeroen)78799931749
Steenstra, J.P.T. (Jelmer)85361651389
Steenstra, M. (Menno)85117781407
Velde van der, G. (Geert)82580741642
Visser, J. (Johnny)81228731201
Vos de, L. (Lammert)8536341916
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Koningsveld van, M.P. (Menno)66115392104
Jonkman, F.H.M. (Fokke)68757921945
Berg van den, R. (Rienk)71150421975
Dudink, B.P.W. (Bas)72163081925
Boer de, B. (Bas)84982592158
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adema, M. (Marrit)85081261633
Adema, W. (Wessel)85081151448
Apeldoorn van, V. (Vera)8817930659
Bakker, A.J. (Bert)75170811413
Bakker, B. (Bijnze)61468551419
Bakker, F.H.M. (Florien)88067100
Bandstra, D. (David)8593695736
Bel, A.M. (Melvin)87957980
Benne, B. (Bram)8788098339
Berendsen, R. (Richard)74620152300
Berg van den, L. (Leon)8552973920
Berg van den, R. (Rienk)71150421975
Berge ten, L. (Lotte)88130020
Berge ten, M. (Mees)8788076439
Besselse, H. (Harry)79049081586
Beute, K.R. (Kevin)86896370
Biesebeek te, S. (Simon)85469011098
Boer de, B. (Bas)84982592158
Boer de, S. (Saskia)8648948947
Bonthuis, S. (Sibbele)73644011580
Bosma, L. (Leo)80695231251
Brinksma, V. (Vincent)88443080
Dekker, W. (Willem)60336431562
Dijkstra, M. (Martijn)83480871683
Donker, R. (Roel)79696982234
Dudink, B.P.W. (Bas)72163081925
Dunnink, H. (Harald)85692420
Esselbrugge, B. (Bas)87425030
Essen van, M. (Mees)8672312615
Hoornstra, P.J. (Piet)71384940
Horzelenberg, W. (Wiecher)75888891321
Jans, M.W.F. (Micha)71838582042
Jong de, P. (Martien)87157731078
Jongh de, M.J.E. (Maud)85904830
Jonkman, F.H.M. (Fokke)68757921945
Kamps, C. (Chi-Yang)88496430
Koningsveld van, M.P. (Menno)66115392104
Kooten van, O. (Otto)83854871208
Kossor, N. (Noor)88443190
Lagrand, N. (Nathan)88269170
Maes, B. (Bas)8727741617
Maes, H.L. (Hugo)8826906173
Meijer, D.T. (Deborah)88561880
Meijer, I.A. (Ivar)8849632294
Metz, D.F. (Dick)76742821381
Mink-Thomas, M.C. (Marian)8420104963
Molanus, E. (Eva)85729381345
Molanus, F. (Florian)85533581423
Molanus, L. (Lennart)85729271625
Molema, L. (Lars)8606180553
Nieuwenhuizen, P. (Piet)74836851395
Offerein, M. (Marieke)8740259279
Oldhoff, R. (Ruben)88405130
Oomkes, L.J. (Luit)79491721663
Oosterwijck ter Horst van, M.A.H.W. (Maes)88496210
Oosterwijck ter Horst van, S.K.A. (Storm)88496100
Panhuis, H.C. (Cor)63869631189
Pathuis, J. (Jamie)8653997343
Pathuis, W. (Wim)86823440
Pauptit, A.L.J. (Alwin)73142852004
Pauptit, G.J. (Gerhard)71404631992
Pen, K. (Kyran)8727708720
Pereboom, T. (Theo)81364031383
Polman, J.D. (Jort)88058190
Post, O.A. (Onno)8686788578
Radnai, A. (Ádám)86954452330
Reinds, K. (Kamil)8690781704
Roodhuijzen, A. (Ad)87834341361
Roze, N.F. (Niek)8788087572
Rozema, D. (Dion)88561770
Schaaf van der, T. (Tristan)84928691801
Scheele, K. (Ko)83548411513
Setten van, A.R.O. (Alexander)60479211710
Slagboom, L. (Leandro)86890981879
Slagter, M. (Martin)84381111244
Spekreijse, S.P. (Stefan)73800981779
Spijkers, W. (Willem)62465591415
Spoelder, M. (Marco)67615131803
Talen Alarcón, M. (Milton)8805841619
Talma, F. (Fedde)8775558602
Terbe, J. (Juliana)87143432136
Terbe, Z. (Zsuzsanna)87155422178
Thuring, F. (Frank)85193241355
Tiggelaar, J. (Joas)85610471484
Tromp, J. (Jordy)88404470
Twerda, H. (Henk)84000401487
Vloedbeld, J. (Julian)8727719275
Vloedbeld, T. (Thomas)8678483544
Vosmeijer, H.J. (Henk)80813371477
Vreugt de, D. (Dennis)74517192397
Vries de, J. (Jaap)8775536522
Vries de, J.H.X.G. (Jim)8736827294
Vries de, K. (Koen)8812991299
Vries de, M. (Maikel)88449240
Wijnstok, W. (Willem)73711111765
Worp van der, J. (Jesse)87401381557
Wouda, J. (Jacqueline)8663479976
Niet opgekomen00000