Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Morren, E.J. (Eric Jan)72399141777
Bachaus, S. (Sander)80548272045
Akker van den, G.G.H. (Guus)83208951933
Bischoff, G. (Gerard)71433121869
Schaffhausen, G. (Ger)61803501958
Fober, J.H.G. (Jan)68851751968
Winkels, M.P.M. (Marcel)69869472002
Didden, M.D. (Marcel)71178911914
Smeets, J.L.A.H. (Bert)73080591760
Vrouenraets, T.J.M. (Tom)73742461831
Voigt, I. (Ingrid)84138341916
Stuemer, P. (Paul)83873792111
Gommer, H. (Henk)85640281374
Mohammadi Nia, B. (Borna)86421172018
Baltic, F. (Fatih)88206912147
Schubert, K.J. (Karl)70857711847
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Stuemer, P. (Paul)83873792111
Baltic, F. (Fatih)88206912147
Bachaus, S. (Sander)80548272045
Mohammadi Nia, B. (Borna)86421172018
Schaffhausen, G. (Ger)61803501958
Fober, J.H.G. (Jan)68851751968
Akker van den, G.G.H. (Guus)83208951933
Winkels, M.P.M. (Marcel)69869472002
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, G.G.H. (Guus)83208951933
Akker van den, J.J. (Jack)86500151287
Arts, E. (Eline)8761005307
Bachaus, S. (Sander)80548272045
Baltic, F. (Fatih)88206912147
Berendhuysen, L. (Loris)87798480
Bischoff, G. (Gerard)71433121869
Bomhoff, B.J. (Bert)75435141653
Bors, C.N. (Charles)87875371343
Braeken, B.H.J. (Barry)81120271939
Bratuszewski, J. (Jorden)84791962070
Braun, C. (Christian)83676012396
Brug van, R. (Rolf)71652021832
Bruinen, J. (Jolijn)8473839965
Bruinen, T. (Tijs)8563368913
Buchholtz, L.J.J. (Loek)84901851179
Buckels, V. (Valentin)85613992444
Caessens, L.J.M. (Leo)70857601824
Caessens, R.P.J. (Rob)72576242238
Castenmiller, W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin, R.V.H. (Rene)75523471616
Cornelissen, Y.M. (Yannick)87698050
Cornet, L. (Luc)80544531654
Custers, J. (Jeroen)87939720
Dalemans, D.J.Z. (Diana)81553562046
Deichmann, G. (Gert)77600821802
Didden, J. (Joep)8479834769
Didden, M.D. (Marcel)71178911914
Divincenzo, N. (Nadia)85740821141
Dohmen, R. (Ron)71913161456
Driessens, P. (Patrick)70989712276
Dumont, T.C.W. (Ties)85451081558
Eummelen, J.J.V.F. (João)8589383707
Eussen, L.G.C. (Lucas)8760994402
Fober, J.H.G. (Jan)68851751968
Frenken, M.J.P. (Marcel)71525522072
Gerrichhauzen, J.T.G. (John)87169390
Gommer, H. (Henk)85640281374
Gommer, W. (Willem)84799221235
Gordebeke, F. (Floris)80927001399
Graff, L. (Leon)73730691799
Graff, M. (Marcel)61087731879
Grecuccio, N. (Nicola)81511982103
Haaf ten, B.G.H. (Bram)77811691526
Handke, F. (Florian)81078912547
Haren van, M.A.R. (Marcel)78811151936
Hassel van, C.A.M. (René)73555242081
Hausrath, D. (Daniel)79865612464
Havenaar, N. (Nico)7927645931
Héman, F. (Frans)67410641524
Hünen, R.W.G. (Roger)61089161943
Hermans, M. (Marc)8445657966
Heuts, J.H.E. (John)77546921859
Huiveneers, J.M.W.H. (Jonne)87019570
Jacobs, T. (Tobias)84859171740
Janssen, B.J.M.Y. (Bart)88134530
Johannessen, L.E. (Leif Erlend)85491892448
Kan van, J.H.G. (Jean)67213521871
Kazerooni, S. (Shahryar)88439120
Kling, B. (Benjamin)84998981106
Kraus, M.A. (Marc)64146611829
Lemmers, F.A.M.O. (Oscar)69627582318
Lemmers, R.M.T. (Ruud)69879042077
Lenaerts, L. (Lennert)83468662387
Levin, F. (Felix)81999062482
Lindelauf, W. (Wil)86494211274
Lipperts, F.A.S. (Frans)71462051563
Lovasz, J. (Jip)83493961260
Maas, B. (Berry)71176381656
Maessen, F. (Filip)84365161289
Maessen, R. (Roy)82609121754
Mannheims, M. (Max)67596981691
Manukjan, G. (Greg)85593971532
Mücher, L.M.A. (Leonhard)87493560
Meegen van, R. (Ruud)82216532288
Mengerink, Y. (Ynze)73741362083
Merx, B.H.M. (Bob)67410751986
Miesen, F. (Fabian)79184822228
Mikkers, P.J.A.M. (Peter)72758071511
Mohammadi Nia, B. (Borna)86421172018
Mon de, G. (Gino)81977061903
Montforts, A.B. (Ton)80102881575
Morren, E. (Emily)82888631343
Morren, E.J. (Eric Jan)72399141777
Mundorf, J.M. (Johannes)84521582210
Nachbar, B. (Benjamin)81518362095
Notten, R. (Robin)82776101411
Orbons, R.G.R. (Richard)75451861680
Peerlings, C.C.L. (Camiel)73272872160
Pluymen, T. (Theo)60771701841
Rademakers, K. (Kian)87638650
Raven, G.J.G. (Truus)83088280
Rezasade, A. (Amir)85493542344
Schaffhausen, G. (Ger)61803501958
Schilperoort, J. (Jeroen)76689361932
Schlösser, S. (Sam)87019350
Schubert, K.J. (Karl)70857711847
Schulteis, T. (Tim)76010331731
Seel, C. (Christian)85401692496
Simenon, J. (Jozef)78890352219
Simenon, S. (Stefan)72205762061
Sirre, T. (Thomas)85657330
Smael, G.C.M. (Giel)8496400756
Smael, J.P.E. (Jos)8551389731
Smeets, J.L.A.H. (Bert)73080591760
Snoeck, R.S.J. (René)75887571958
Spronkmans, S. (Stefan)79184712074
Stark, L. (Lars)81860022359
Stillger, B. (Bernhard)86485192291
Stoelhorst, A.A.T. (Albert)67609851641
Stomberg, T. (Thomas)81106082348
Stuemer, P. (Paul)83873792111
Sturm, J. (Johanna)87481901575
Temmink, H.H. (Henk)61473502125
Tereick, B. (Benjamin)83730902392
Vaassen, J.M. (Jack)70857491999
Verheijen, G.C.G. (Frits)66253991606
Verschuren, R.L.P.H. (Roger)79966811297
Visschers, M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Voigt, I. (Ingrid)84138341916
Vonken, B.J.M. (Bob)87862171591
Vos, J.E.C. (Ed)70857821976
Vries de, L.J.A. (Leon)73599901888
Vrouenraets, T.J.M. (Tom)73742461831
Wagemakers, R. (Rick)74842461593
Wagner, L.F. (Leopold)87482012031
Wallekers, W.F. (Willem)66205811657
Wantola, I.J.P. (Ivo)78574212354
Weijnans, R. (Richard)83231391416
Wijckmans, M.H. (Michel)87874931374
Wijk van, J. (Justin)85000851377
Wijnhoven, H. (Hans)75748971941
Winkels, M.P.M. (Marcel)69869472002
Woldring, I. (Ilmar)83697791627
Zaragatski, I. (Ilja)82096082456
Zelbel, P. (Patrick)83710222424
Zimmermann, L. (Luc)78614252176
Zwet van der, B.W. (Bart)73604412069
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bergmans, D. (Dirk)78398432064
Kaufeld, J. (Jürgen)84510802280
Harff, M. (Marcel)84792622399
Harff, W. (Wilfried)85123062114
Heinert, E. (Eugen)86419742223
Liedmann, D. (Dennis)86420842059
Fowler, G.C. (Gordon)86955771954
Terhuven, P. (Patrick)87349572130
Kesseler, H. (Heiko)87715872118
Krause, T. (Thomas)87962822103
Korlotsidis, S. (Spyridon)88132772036
Krueger, A. (André)85155732048
Osipiak, G. (Grzegorz)88207352310
Winkel, P. (Peter)88331432144
Gramb, M. (Marius)86419632171
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Harff, M. (Marcel)84792622399
Osipiak, G. (Grzegorz)88207352310
Kaufeld, J. (Jürgen)84510802280
Heinert, E. (Eugen)86419742223
Terhuven, P. (Patrick)87349572130
Bergmans, D. (Dirk)78398432064
Kesseler, H. (Heiko)87715872118
Liedmann, D. (Dennis)86420842059
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alonso, J.A. (Jose)86047171867
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Anders, H. (Hartmut)82381201644
Arts, S. (Sander)86946091250
Bergmans, D. (Dirk)78398432064
Billekens, J. (Jacques)80372711485
Boers, G. (Gioya)88560670
Boers, J. (Jase)88493460
Briels, R. (Raymond)74792301945
Buijel, M. (Milan)87451430
Ciornei, D. (Dragos)85217332107
Clabbers, K. (Kim)83564911594
Coopmans, H.M. (Hay)88366520
Cuppen, J.P.H.M. (Hans)68960761682
Cuppen, R. (Reyn)76883621653
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dambacher, M. (Martijn)74562292498
Erens, J. (Jannick)88493350
Fowler, G.C. (Gordon)86955771954
Gabriels, G.J.W. (Geert)74520712004
Geeraets, V. (Vigo)8801122452
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Gramb, M. (Marius)86419632171
Griesheimer, E. (Edwin)83088391678
Harff, M. (Marcel)84792622399
Harff, W. (Wilfried)85123062114
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
He, J. (Jamee)88560780
Heinert, E. (Eugen)86419742223
Hendrikx, J. (Jip Jan)88561330
Hol, F. (Frans)82601091467
Holtackers, D.M. (Daan)77979001867
Jacobs, H.M.M. (Bert)60333901684
Jacobs, M.J.J. (Mari)85973471723
Jansen, T. (Thomas)85455151340
Janssen, A. (Toine)76124181303
Janssen, H.C.M. (Hans)69417921635
Kaufeld, J. (Jürgen)84510802280
Kerren, J. (John)76503351721
Kesseler, H. (Heiko)87715872118
Kocur, M. (Marc)83700321841
Korlotsidis, S. (Spyridon)88132772036
Kortenoeven, G.C.P. (Bill)65889121727
Krause, T. (Thomas)87962822103
Krueger, A. (André)85155732048
Laak op de, J.H.A. (Jan)62036041633
Liedmann, D. (Dennis)86420842059
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Mai, D. (Danny)8644328393
Mamund, A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Mannens, J.M.J. (Jos)69624501207
Manoukian, S. (Sussanna)88560890
Mroczek, M. (Mathias)87713562139
Nab, J. (Jules)8710647199
Nelissen, J. (John)81397690
Osipiak, G. (Grzegorz)88207352310
Peters, J.J.T. (Hans)69626041379
Philipsen, N.P. (Niek)80182851896
Plate, A. (Axel)80765741424
Plukkel, S.P.M. (Simon)84609031664
Rahawadan, M. (Maria)80996081199
Raygrotzki, N. (Norbert)84281341875
Rijsdijk, R. (Ruben)85844550
Rouleaux, T. (Ties)88616440
Ruan, H. (Haodi)88156420
Ruiter de, J.R.G. (John)88340450
Ruiter de, L. (Lucy)88530200
Schoeber, P. (Peter)69313861908
Schuurmans, T. (Thijn)85892510
Sekandari, S.O. (Shafiq Olia)86809251497
Sijbers, N. (Niek)86095241561
Smith, P. (Peter)83667431255
Stoer, N. (Nathan)87252441894
Strijbos, M.S. (Maarten)65087332317
Terhuven, P. (Patrick)87349572130
Timmermans, P. (Peter)83257241309
Toll, M. (Maarten)77363001755
Valk van der, N. (Niklas)86422712171
Veeger, L. (Loek)87411281374
Vissers, T. (Tim)8832813100
Vliembergen van, M.M.M. (Marina)80545081700
Vliembergen van, R.W.L. (Roland)79578182014
Vorstermans, G. (Gijs)88523380
Werkhoven van, K. (Kilian)8560838805
Winkel, P. (Peter)88331432144
Wolff, C. (Christoph)88196682019
Wouw van der, P. (Paul)83799321484
Ye, X. (Xiyi)88493240
Niet opgekomen00000