Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Kuijf , N. (Nico)65790012172
Zon van der, S. (Stef)78663642176
Roorda , T. (Thijs)79727012122
Harten van, M. (Maarten)82694372106
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Amsterdam van, J.A.G. (Jan)74819911737
Bakker , G.J. (Guido)79715352201
Berg van den, R. (René)76509841615
Best de, J. (Jos)80640121840
Bon , P.C.M. (Peter)69170751528
Bosch van den, C.H. (Kees)81300561709
Braggaar , L.H.J. (Leonore)79574882121
Braggaar , W.P.D. (Pim)61352281780
Braggaar , W.T.C. (Wessel)81880482018
Briemen van, W.J. (Willem)72498251964
Fakkert , E. (Erwin)76512591583
Gebhardt , C. (Charles)85428641631
Halderen van, H.T. (Herman)62209732021
Harten van, M. (Maarten)82694372106
Heun , J.C. (Jetze)84540721477
Hondelink , L.M. (Liesbeth)81622861402
Jonk , J. (Jan)87560440
Knaap van der, J. (Jan)64805951813
Koes , R. (Richard)73745651907
Kohlbeck , A.J.W. (Ton)61297061828
Kuijf , N. (Nico)65790012172
Marel van der, B. (Lambertus)69600522153
Moeri , S.E.M. (Erick)86083141610
Molenkamp , J.B. (Jan Bertus)87584531720
Net van der, B.J. (Bas)70670821629
Oudshoorn , A. (Arres)80277012189
Oudshoorn , P. (Paul)74934971723
Postma , H.G. (Henk)80803911300
Postma , J. (Jan)61973561721
Pot , E.G. (Ed)59841211611
Roorda , T. (Thijs)79727012122
Roorda , W. (Wouter)78933141742
Ruyter de, W. (Wim)79846031535
Schelhaas , B.J.W. (Bernard)75266401794
Segers , J.C. (Job)84755991616
Sharshov , W.Y. (Wadim)80696111929
Sikuta , P. (Peter)88217360
Smit , A. (Ab)62303011773
Steen van der, J.A. (Jan-Aart)65007472144
Veen van, M. (Maarten)67916311825
Veld in 't, R. (Roel)84384301549
Vergeer , M.M.J. (Michiel)60725721740
Visscher , G. (Gerard)80176691766
Vodegel , H. (Hans)78226171519
Warmenhoven , P.F. (Piet)79107821455
Warnaar , A. (Alisha)84885241906
Westveer , P.V. (Paul)88103290
Wijngaard van den, J. (Jacques)60597681621
Wooter , R.E.E. (Robin)82077051979
Zeven , F.O. (Frank)60991811954
Zoeten de, C. (Cato)84968951738
Zon van der, S. (Stef)78663642176
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Happel , H.A. (Henk)61155161980
Werksma , A. (Arie)62258132198
Orsouw van, T.F. (Theo)72843981749
Prakken , G. (Gerrit)73627292142
Vistisen , L.M. (Lars)78121562015
Romkes , G. (Gosse)77287982003
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Andringa , S.L. (Sybrand Leo)87888240
Andringa , T.J. (Tjalling Jacob)87888130
Arends , H. (Herman)80611301848
Arkesteijn , J.P. (Jaco)81004221772
Arnaudov , P.G. (Petar)84134382460
Babic , C. (Cecilia)87888350
Bartel , J.C.K.W. (Jan-Kees)71791611646
Beek van, B. (Boudewijn)88201080
Berg van den, G. (Gijs)79505801436
Bleeker , T. (Tjerk)87754920
Blokhuis , E.M. (Edgar)71550712222
Bodaan , A. (Ton)70578861917
Boeters , S. (Stefan)84797681901
Brady , R.J. (Roan)86116030
Bueno , M.E. (Mark)87154651935
Buis , C.J. (Kees)63538311620
Chee , K. (Kayden)88251680
Chee , R. (Rayden)88251570
Cohen , D. (Daniel)88307780
Cortenbach , S. (Stan)83593291705
Datema , J.E. (Joas)88287760
Diaz Maguiña , D.F.F.J.J. (Daniel)87676271707
Dickhoff , R. (Ronald)62359112086
Dijk van, O. (Onno)62174752103
Dommisse , C. (Cornelis)60575681742
Driessen , J. (Jacqueline)79871550
Eesteren van, J. (Jaap)74748301812
Egmond van, R.M. (Rogier)60416182134
Eibergen van, R. (Robert)83411131431
Engelen , N. (Niels)80786311562
Engering , F. (Frans)83908221630
Enschede , E.M. (Ernst)61925932019
Fedorchuk , S.A. (Sergey)84431272635
Felkers , J.M. (Joost)62460091747
Finci , L. (Lorna)88069850
Fry , L. (Leslie)88096800
Fry , W. (William)88096690
Ganapathy , D. (Dakshin)87993840
Garg , R. (Rudraksha)87107240
Ghijsen , P. (Pim)61529492088
Goli , C. (Chelsey)88276870
Gonzales de la Vega , J. (Juan)88078540
Graaf v.d., E. (Erik)74202041722
Grol van, Q.J. (Quinten)88316360
Groot de, A. (Akshaya)81489761834
Happel , H.A. (Henk)61155161980
Hariz , H. (Haissam)87610491938
Henke , A.C.Z. (Aleksander)73627842024
Henn , R.A. (Reinhard)73623111777
Hennink , D. (Dick)73825951443
Herpen van, M. (Max)80617461610
Hommes , E. (Elmar)79974292093
Hoogland , J. (Jelle)81353910
Hoorweg , F.P.A. (Frits)62846852141
Horst , G. (Gerrit)80617791545
Hove ten, R.J.M. (Johan-Martijn)77801351504
Hulst van, K. (Kees)73231731529
Iersel van, M. (Mark)85787791853
Joosten , P. (Pieter)88445720
Kampen van, F.F. (Frans)66121881586
Katsarov , M. (Maks)85521151225
Katsarov , R. (Robert)86440861000
Kilic , A. (Alexander)88362560
Kilic , A. (Andreas)88362670
Klein , R.J.H. (Ron)62391231952
Koelmans , J.W. (Jan Willem)72711981989
Koks , P.W. (Paul)78079431582
Koppens , P.F.J. (Paul)59858702287
Koreman , E.P. (Eric)62267811802
Kuiper , L.C. (Leo)61801081995
Kumar , H. (Hradayesh)87622481448
Lindner , J.J. (Jan-Joost)61350412053
Lopies , A. (André)80854401730
Manen van, R.A. (Ruud)75356161676
Matabadal , A. (Anand)87186220
Münninghoff , A. (Alexander)61162091869
Mey de, M.P. (Maria Paula)87529421471
Mityaev , A. (Alexandr)85614872075
Montsma , F.J. (Foppe-Jan)59855181792
Nicoll , N.B. (Noah)83102471750
Noija , H.O. (Hans Ortwin)77643611735
Orsouw van, T.F. (Theo)72843981749
Pomorska , K. (Karolina)88230450
Prakken , G. (Gerrit)73627292142
Prins , M.R. (Mattias)87756900
Prins , S.D. (Sebastiaan David)87756790
Pugaev , N. (Nikita)86047610
Reijnen , T.W.M. (Theo)69350160
Reimer , W.P.J. (Wim)60239301776
Ridderplaat , M. (Milos)85845760
Romkes , G. (Gosse)77287982003
Roscam Abbing , E.W. (Ernst Willem)65325810
Rossum du Chattel van, D.A.M. (David)71883901942
Ruiter de, R. (Rein)81022261470
Schaik van, G. (Gijs)88182820
Schaik van, T. (Teus)88167860
Scheer van der, J. (Juliet)88282040
Shin , H. (Hajin)87981410
Shin , H. (Hayun)87028041413
Shin , J. (Jinan)87028151576
Simonetti , N. (Nuri)87756570
Sluijs van der, L.M.K. (Lothar)76342971772
Smallenbroek , J.C.J. (Hans)82873341618
Smeele , P.F.C. (Pieter)61642241937
Spaans , L. (Leen)62336781462
Sterk , C. (Casper)86268271533
Stoep van der, J. (Joost)81497351768
Terpstra , R. (Roel)88091190
Tommassen , P.H.H. (Paul)72158900
Vink , W.J.P. (Wim)61183981746
Vistisen , L.M. (Lars)78121562015
Voermans , A.J.H. (Adri)62176841716
Vokurka , T. (Tom)81498011728
Vorselen van, T.J.M. (Theo)61655111428
Vosooghi Dizaji , M. (Mehdi)86277511848
Vreugdenhil , F. (Frans)61303441897
Vries de, A. (Auke)83304871348
Vries de, R.R. (Ricky)87159270
Waard de, E.R. (Remko)69025111803
Waard de, J.A.M. (Jos)70707891936
Wacht , F. (Florian)88230340
Weel van, A.J. (Toon)62156051563
Wentholt , F. (Frans)80601841574
Werksma , A. (Arie)62258132198
Werven van, G. (Gijs)87756680
Wiel van der, J.T.H. (John)62487812384
Wijnja , G. (Gijs)88287100
Yermalayev , A. (Andrej)88277090
Ziedses des Plantes , A.G. (Art Geert)88077330
Zwart van der, A. (Ard)78685091329
Zwolsman , P.A.M. (Peter)61472511655
Niet opgekomen00000