Team Uitslagen

Datum Thuis Uit Score
02-11-2019 Zukertort Amstelveen 1 Philidor 1847 1 8 - 2
02-11-2019 Kennemer Combinatie 2 Wageningen 1 4.5 - 5.5
02-11-2019 Paul Keres 1 Caissa-Eenhoorn 1 7.5 - 2.5
02-11-2019 SG Max Euwe 1 HWP Haarlem 1 2 - 8
02-11-2019 TERUGGETROKKEN (tegenstander vrije ronde) Groninger Combinatie 2

Persoonlijke uitslagen

Zukertort Amstelveen 1 - Philidor 1847 1

Zukertort Amstelveen 1

Philidor 1847 1

Peelen, P. (Piet) 2337 Jong de, M. (Migchiel) 2343 z-w 1 - 0
Elgersma, O.J. (Onno) 2285 Hilwerda, J.V. (Jonas) 2213 w-z 1 - 0
Strating, S. (Sybolt) 2263 Lijn van der, B.J. (Bas) 2247 z-w 1 - 0
Gisbergen van, S. (Stan) 2308 Scholl, E.C. (Eddie) 2238 w-z 1 - 0
Krudde, F. (Fitzgerald) 2291 Hania, J. (Jan) 2192 z-w 1 - 0
Jacobs, F. (Florian) 2215 Lont, A.H. (Addy) 2225 w-z 1 - 0
Los, S. (Sander) 2271 Weggen, J.V. (Jeroen) 2163 z-w ½ - ½
Overeem, M. (Marc) 2113 Sparenberg, E. (Erik) 2153 w-z ½ - ½
Sminia, J.D. (Jelmer) 2133 Kamstra, J.A. (Jippe) 2129 z-w 1 - 0
IJzermans, G. (Gijs) 2101 Algra, J.M. (Jouke) 2128 w-z 0 - 1
Gemiddelde Rating: 2232 Gemiddelde Rating: 2203 8-2

Kennemer Combinatie 2 - Wageningen 1

Kennemer Combinatie 2

Wageningen 1

Mesman, E.J.D. (Edwyn) 2138 Afek, Y. (Yochanan) 2254 z-w ½ - ½
Baar van, E. (Esper) 2194 Oorebeek, E. (Erwin) 2190 w-z 1 - 0
Canoy, M. (Marcel) 2149 Eijk van, J.H.A. (Sander) 2360 z-w ½ - ½
Duijn, R. (Rob) 2216 Timman, J.H. (Jan) 2517 w-z 0 - 1
Bekedam, T. (Tyro) 2156 Jonker, A.B. (Fred) 2138 z-w 0 - 1
Veld in 't, D. (Daan) 2181 Sminia, T.J. (Tjerk) 2085 w-z 0 - 1
Duijn, R.R.M. (Richard) 2215 Torn, L.H. (Bert) 2163 z-w 1 - 0
Quattordio, J. (Juan) 2157 Franssen, J. (Jeroen) 2125 w-z 1 - 0
Bakker, J. (Jan) 2183 Stap, C.R.M. (Kees) 2092 z-w ½ - ½
Pijpers, P.J. (Peter) 2022 Herwaarden van, A. (Arjen) 2064 w-z 0 - 1
Gemiddelde Rating: 2161 Gemiddelde Rating: 2199 4½-5½

Paul Keres 1 - Caissa-Eenhoorn 1

Paul Keres 1

Caissa-Eenhoorn 1

Hertog ten, H.M. (Hugo) 2503 Dorokhin, M. (Mykhailo) 2305 z-w ½ - ½
Breukelman, H.J. (Jan) 2370 Visser, H.C.J. (Henk-Jan) 2196 w-z 1 - 0
Wemmers, X.A. (Xander) 2398 Zult, D. (Daan) 2300 z-w 0 - 1
Rademakers, E.L. (Evert) 2295 NO 0 w-z 1R - 0R
Ondersteijn, N. (Niels) 2364 Monteban, J.M. (Martijn) 2307 z-w ½ - ½
Kerigan, D. (Demre) 2397 Deen, R.J.P. (Ron) 2119 w-z 1 - 0
Lombaers, P.J. (Peter) 2355 Geerts, A.C. (Alexander) 2093 z-w 1 - 0
Kerkhof van, D. (David) 2373 Langedijk, A.M.N. (Ardjan) 2114 w-z 1 - 0
Hommerson, P. (Paul) 2256 Buysman, J.H.M. (Co) 1611 z-w 1 - 0
Kokje, J.J.I. (Joris) 2239 Avis, A.F.R. (Fred) 1714 w-z ½ - ½
Gemiddelde Rating: 2355 Gemiddelde Rating: 2084 7½-2½

SG Max Euwe 1 - HWP Haarlem 1

SG Max Euwe 1

HWP Haarlem 1

Miedema, R.D. (David) 2351 Carlier, B. (Bruno) 2349 z-w 0 - 1
Kroeze, F.M. (Frank) 2394 Gijswijt, B. (Bart) 2349 w-z ½ - ½
Stotyn, F. (Fabian) 2210 Tondivar, B. (Babak) 2307 z-w 0 - 1
Konijn, B.J. (Bart) 2243 Feher, A. (Adam) 2362 w-z 0 - 1
Postma, D. (Dinant) 2184 Merbis, M.D. (Max) 2056 z-w 0 - 1
Buendgen, A. (Achim) 2103 Prooijen van, J.W. (Jan-Willem) 2175 w-z 0 - 1
Vinke, M.A. (Maarten) 2181 Polak, I. (Indra) 2245 z-w 0 - 1
Ellenbroek, A.J. (Ton) 2101 DuchĂȘne, R. (Rene) 2085 w-z 0 - 1
Bierenbroodspot, P. (Paul) 2102 Boelhouwer, C. (Collin) 2131 z-w ½ - ½
Scho, C. (Christian) 2046 Jager de, P. (Pieter) 2153 w-z 1 - 0
Gemiddelde Rating: 2192 Gemiddelde Rating: 2221 2-8

TERUGGETROKKEN (tegenstander vrije ronde) - Groninger Combinatie 2

Nog geen uitslag bekend.